ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Снег во Македонија

5 posters

Страна 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Снег во Македонија - Page 4 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига Пон Дек 29 2014, 03:33

на претходната страна

страи слики
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 4 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL Пон Дек 29 2014, 03:52

ijj. neznam kako da ja stavam?

_________________
„БУГАРИТЕ ИМААТ ПРАВО ДА ЗБОРУВААТ ЗА КИРИЛ И МЕТОДИЈ И КИРИЛИЦАТА КОЛКУ АМЕРИКАНСКИТЕ ИНДИЈАНЦИ ЗА ШЕКСПИР И АНГЛИСКА ЛИТЕРАТУРА“

- месопотамијски астроном и филозоф, ДБоуви, 569 година п.н.е

https://www.youtube.com/watch?v=U16Xg_rQZkA
VOL
VOL

Posts : 17142
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 4 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига Пон Дек 29 2014, 03:54

Абе шо сакаш прај си...

ти си одговорен за себе така?
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 4 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL Пон Дек 29 2014, 03:56

cekaj be kazi mi kako se uploadiraat, tebe kako ti uspea

_________________
„БУГАРИТЕ ИМААТ ПРАВО ДА ЗБОРУВААТ ЗА КИРИЛ И МЕТОДИЈ И КИРИЛИЦАТА КОЛКУ АМЕРИКАНСКИТЕ ИНДИЈАНЦИ ЗА ШЕКСПИР И АНГЛИСКА ЛИТЕРАТУРА“

- месопотамијски астроном и филозоф, ДБоуви, 569 година п.н.е

https://www.youtube.com/watch?v=U16Xg_rQZkA
VOL
VOL

Posts : 17142
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 4 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига Пон Дек 29 2014, 03:57

a... rail;ni ос
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 4 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL Пон Дек 29 2014, 04:00

чучулига напиша:a... rail;ni ос

?
VOL
VOL

Posts : 17142
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 4 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига Пон Дек 29 2014, 04:03

различни оперативни системи.

сега ќе запалам цигара, и мож ќе пивнам нешто...

и одам да спијам (од ко ќе измијам лице и заби)

тамам?
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 4 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL Пон Дек 29 2014, 04:05

ijaa. ti mies zubi pred spienje?! affraid
Laughing

_________________
„БУГАРИТЕ ИМААТ ПРАВО ДА ЗБОРУВААТ ЗА КИРИЛ И МЕТОДИЈ И КИРИЛИЦАТА КОЛКУ АМЕРИКАНСКИТЕ ИНДИЈАНЦИ ЗА ШЕКСПИР И АНГЛИСКА ЛИТЕРАТУРА“

- месопотамијски астроном и филозоф, ДБоуви, 569 година п.н.е

https://www.youtube.com/watch?v=U16Xg_rQZkA
VOL
VOL

Posts : 17142
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 4 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL Пон Дек 29 2014, 04:07

Снег во Македонија - Page 4 Dcim1112

_________________
„БУГАРИТЕ ИМААТ ПРАВО ДА ЗБОРУВААТ ЗА КИРИЛ И МЕТОДИЈ И КИРИЛИЦАТА КОЛКУ АМЕРИКАНСКИТЕ ИНДИЈАНЦИ ЗА ШЕКСПИР И АНГЛИСКА ЛИТЕРАТУРА“

- месопотамијски астроном и филозоф, ДБоуви, 569 година п.н.е

https://www.youtube.com/watch?v=U16Xg_rQZkA
VOL
VOL

Posts : 17142
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 4 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига Пон Дек 29 2014, 04:07

Утре имам снег за чистење...

замисли и утре сабајле ќе измијам заби.

Smile
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 4 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL Пон Дек 29 2014, 04:08

hahaa!!!

_________________
„БУГАРИТЕ ИМААТ ПРАВО ДА ЗБОРУВААТ ЗА КИРИЛ И МЕТОДИЈ И КИРИЛИЦАТА КОЛКУ АМЕРИКАНСКИТЕ ИНДИЈАНЦИ ЗА ШЕКСПИР И АНГЛИСКА ЛИТЕРАТУРА“

- месопотамијски астроном и филозоф, ДБоуви, 569 година п.н.е

https://www.youtube.com/watch?v=U16Xg_rQZkA
VOL
VOL

Posts : 17142
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 4 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL Пон Дек 29 2014, 04:09

Снег во Македонија - Page 4 Dcim1011

_________________
„БУГАРИТЕ ИМААТ ПРАВО ДА ЗБОРУВААТ ЗА КИРИЛ И МЕТОДИЈ И КИРИЛИЦАТА КОЛКУ АМЕРИКАНСКИТЕ ИНДИЈАНЦИ ЗА ШЕКСПИР И АНГЛИСКА ЛИТЕРАТУРА“

- месопотамијски астроном и филозоф, ДБоуви, 569 година п.н.е

https://www.youtube.com/watch?v=U16Xg_rQZkA
VOL
VOL

Posts : 17142
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 4 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига Пон Дек 29 2014, 13:02

Море В.

шо бе ти мене конкуренција со слики од планина а?

си немате таму дрва по то градот?

ц ц ц

неваспитање.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 4 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL Пон Дек 29 2014, 16:42

e pa vie si imate selska idila a nie si imame vikendici Twisted Evil

_________________
„БУГАРИТЕ ИМААТ ПРАВО ДА ЗБОРУВААТ ЗА КИРИЛ И МЕТОДИЈ И КИРИЛИЦАТА КОЛКУ АМЕРИКАНСКИТЕ ИНДИЈАНЦИ ЗА ШЕКСПИР И АНГЛИСКА ЛИТЕРАТУРА“

- месопотамијски астроном и филозоф, ДБоуви, 569 година п.н.е

https://www.youtube.com/watch?v=U16Xg_rQZkA
VOL
VOL

Posts : 17142
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 4 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL Пон Дек 29 2014, 16:47

Снег во Македонија - Page 4 Dcim1012

_________________
„БУГАРИТЕ ИМААТ ПРАВО ДА ЗБОРУВААТ ЗА КИРИЛ И МЕТОДИЈ И КИРИЛИЦАТА КОЛКУ АМЕРИКАНСКИТЕ ИНДИЈАНЦИ ЗА ШЕКСПИР И АНГЛИСКА ЛИТЕРАТУРА“

- месопотамијски астроном и филозоф, ДБоуви, 569 година п.н.е

https://www.youtube.com/watch?v=U16Xg_rQZkA
VOL
VOL

Posts : 17142
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 4 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига Пон Дек 29 2014, 17:14

Преубо В. преубо!

Да сте живи и здрави!!!

Smile Smile Smile
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 4 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига Пон Дек 29 2014, 17:15

Не знам другите шо мислат, ама јас мислам дека В. победи во натпреварот за зимски пејсаж!
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 4 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by concrete Пон Дек 29 2014, 18:28

.......глеам, глеам.......  VOL  победуе у се, како тргнало  жениве од форумов од рука ќе му јадат.... santa
concrete
concrete

Posts : 7029
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 4 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига Пон Дек 29 2014, 18:33

Laughing Laughing Laughing
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 4 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL Пон Дек 29 2014, 19:17

ja sneg im prikazuvam oni se vatile za jadenje od race. bozeee

_________________
„БУГАРИТЕ ИМААТ ПРАВО ДА ЗБОРУВААТ ЗА КИРИЛ И МЕТОДИЈ И КИРИЛИЦАТА КОЛКУ АМЕРИКАНСКИТЕ ИНДИЈАНЦИ ЗА ШЕКСПИР И АНГЛИСКА ЛИТЕРАТУРА“

- месопотамијски астроном и филозоф, ДБоуви, 569 година п.н.е

https://www.youtube.com/watch?v=U16Xg_rQZkA
VOL
VOL

Posts : 17142
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 4 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL Пон Дек 29 2014, 19:36

чучулига напиша:Преубо В. преубо!

Да сте живи и здрави!!!

Smile Smile Smile
fala
Снег во Македонија - Page 4 Icp9s8K
VOL
VOL

Posts : 17142
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 4 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига Пон Дек 29 2014, 19:45

Молам.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 4 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by concrete Пон Дек 29 2014, 20:37

Снег во Македонија - Page 4 Celsi-hendler-twiter-1419848170-603291

VOL   не припаѓај..., не е чучулига santa
concrete
concrete

Posts : 7029
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 4 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by OSA Пон Дек 29 2014, 21:23

concrete напиша:.......глеам, глеам.......  VOL  победуе у се, како тргнало  жениве од форумов од рука ќе му јадат.... santa
nikako u mnozina ...."zenive " ....samo ednina"zenava " 
pu pu pu skraja da e ...ko da neznam da jadam od chinija ??????
OSA
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 4 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by concrete Пон Дек 29 2014, 21:28

OSA напиша:
concrete напиша:.......глеам, глеам.......  VOL  победуе у се, како тргнало  жениве од форумов од рука ќе му јадат.... santa
nikako u mnozina ...."zenive " ....samo ednina"zenava " 
pu pu pu skraja da e ...ko da neznam da jadam od chinija ??????
.....де бе OSA , ко зоља си..... santa
concrete
concrete

Posts : 7029
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 4 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот