ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Снег во Македонија

5 posters

Страна 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Снег во Македонија - Page 5 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by OSA Пон Дек 29 2014, 21:31

concrete напиша:
OSA напиша:
concrete напиша:.......глеам, глеам.......  VOL  победуе у се, како тргнало  жениве од форумов од рука ќе му јадат.... santa
nikako u mnozina ...."zenive " ....samo ednina"zenava " 
pu pu pu skraja da e ...ko da neznam da jadam od chinija ??????
.....де бе OSA , ко зоља си..... santa
a toa dobro e ,ili losho ...toa zoljata ?
OSA
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 5 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL Пон Дек 29 2014, 21:32

OSA напиша:
a toa dobro e ,ili losho ...toa zoljata ?
se macka na leb. mnogu e vkusno.jadi.
VOL
VOL

Posts : 16977
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 5 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL Пон Дек 29 2014, 21:38

concrete напиша:

VOL   не припаѓај..., не е чучулига santa
 mnogu treba za vol da pripadne, ne se sekiraj Very Happy

===================================

sneg..
  Снег во Македонија - Page 5 Dcim9712
Снег во Македонија - Page 5 Dcim1013


Последната промена е направена од VOL на Пон Дек 29 2014, 21:54. Мислењето е променето 1 пати
VOL
VOL

Posts : 16977
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 5 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by concrete Пон Дек 29 2014, 21:43

...ај сеа.... кажуј тоа на други... santa
concrete
concrete

Posts : 7024
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 5 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL Пон Дек 29 2014, 21:44

concrete напиша:...ај сеа.... кажуј тоа на други... santa

bujrum?
VOL
VOL

Posts : 16977
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 5 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by king Пон Дек 29 2014, 22:23

VOL напиша:
concrete напиша:

VOL   не припаѓај..., не е чучулига santa
 mnogu treba za vol da pripadne, ne se sekiraj Very Happy
hi hi hihihi

king
king

Posts : 10867
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 5 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL Пон Дек 29 2014, 22:25

Lavce, a? Laughing
VOL
VOL

Posts : 16977
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 5 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL Пон Дек 29 2014, 22:26Opaaa!!

"Flajing Lajon"
hihihihihi
VOL
VOL

Posts : 16977
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 5 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by king Пон Дек 29 2014, 22:30

lol!


1:1

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10867
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 5 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL Пон Дек 29 2014, 22:31

Снег во Македонија - Page 5 6606848
VOL
VOL

Posts : 16977
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 5 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL Нед Јан 04 2015, 23:39

VRNE VO SKOPJE!!

e na zdravje.
VOL
VOL

Posts : 16977
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 5 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига Нед Јан 04 2015, 23:43

Се надевам дека сте среќни.

Very Happy Very Happy Very Happy
чучулига
чучулига

Posts : 13512
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 5 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL Нед Јан 04 2015, 23:45

ma da vidis, mi vleta u sobavika "sneeg, sneeeg..."

I da vidis kolku krupni snegulki Laughing


Последната промена е направена од VOL на Пон Јан 05 2015, 00:01. Мислењето е променето 1 пати
VOL
VOL

Posts : 16977
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 5 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига Нед Јан 04 2015, 23:46

твоја работа В.
чучулига
чучулига

Posts : 13512
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 5 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL Нед Јан 04 2015, 23:47

ih, pa ti sto tolku odvazna, bre.
VOL
VOL

Posts : 16977
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 5 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига Нед Јан 04 2015, 23:49

не сум одважна (убав збор)

достинствено се повлекувам.
чучулига
чучулига

Posts : 13512
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 5 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL Нед Јан 04 2015, 23:51

radi cickine?
VOL
VOL

Posts : 16977
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 5 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига Нед Јан 04 2015, 23:53

не...

цицки ко цицки...

оти сакам.
чучулига
чучулига

Posts : 13512
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 5 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL Нед Јан 04 2015, 23:54

hmm.
VOL
VOL

Posts : 16977
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 5 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL Нед Јан 04 2015, 23:59

VOL напиша:hmm.

do cickite ke e
VOL
VOL

Posts : 16977
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 5 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL Вто Јан 06 2015, 07:38

pak "zarosi" . majkumu nikako toa pola metro da ne izradue Twisted Evil
VOL
VOL

Posts : 16977
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 5 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига Пет Јан 23 2015, 00:44

Тикви снег... врни дожд ко да е порој во август.

Sad
чучулига
чучулига

Posts : 13512
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 5 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by concrete Пет Јан 23 2015, 10:30

чучулига напиша:Тикви снег... врни дожд ко да е порој во август.

Sad
....сега веќе кај нас крупниот дожд ќе се вика снег, наредни незнам колку години... Cool
concrete
concrete

Posts : 7024
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 5 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига Пет Јан 23 2015, 10:39

То ич не ме бендисва.
чучулига
чучулига

Posts : 13512
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 5 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by concrete Пет Јан 23 2015, 10:50

чучулига напиша:То ич не ме бендисва.
..ни мене.....   Cool
concrete
concrete

Posts : 7024
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 5 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот