ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Снег во Македонија

5 posters

Страна 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Снег во Македонија - Page 6 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига Пон Јан 26 2015, 09:48

Од пред 10 минути паѓа снеееееег!

И во Битола паѓа снег!

Very Happy Very Happy Very Happy
чучулига
чучулига

Posts : 13512
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 6 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига Саб Ное 21 2015, 22:03

Ај и кај нас наскоро се надевам... чекам јас

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2015&mm=11&dd=21&nav_category=167&nav_id=1065788
чучулига
чучулига

Posts : 13512
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 6 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by concrete Пет Ное 27 2015, 13:54

..Чучулига...како е со снегот сабајлево во Високите Гори, таму кај тебе, почна ли да врне???
concrete
concrete

Posts : 7024
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 6 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига Пет Ное 27 2015, 14:02

Погоре од мене има снег уште од некни... во дворот сеуште немам... уште утре да допосадам дрва па со душа го чекам Very Happy Very Happy Very Happy
чучулига
чучулига

Posts : 13512
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 6 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига Нед Ное 29 2015, 10:33

Снеееееееееег!!!

Very Happy Very Happy bounce I love you I love you bounce Very Happy Very Happy
чучулига
чучулига

Posts : 13512
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 6 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL Нед Ное 29 2015, 10:34

da mu se raduvas uste na edno 3-4 metra.. do avgust
VOL
VOL

Posts : 16977
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 6 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by king Нед Ное 29 2015, 13:28

А од Август на новиот! Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10867
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 6 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига Нед Ное 29 2015, 13:30

ц ц ц... 

оти сте вака негативни престана да паѓа?
чучулига
чучулига

Posts : 13512
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 6 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL Нед Ное 29 2015, 13:48

skakaj da go fatis... moz ke go simnes
VOL
VOL

Posts : 16977
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 6 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига Нед Ное 29 2015, 13:51

Негативност, негативност.... Crying or Very sad
чучулига
чучулига

Posts : 13512
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 6 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL Нед Ное 29 2015, 13:52

jok more.
seks.
VOL
VOL

Posts : 16977
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 6 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига Нед Ное 29 2015, 13:53

Хмммм.. од кај па то сега?
чучулига
чучулига

Posts : 13512
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 6 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL Нед Ное 29 2015, 13:54

od twiter, od kaj..
VOL
VOL

Posts : 16977
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 6 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига Нед Ное 29 2015, 13:56

?
чучулига
чучулига

Posts : 13512
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 6 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL Нед Ное 29 2015, 14:36

so se cudis ...
VOL
VOL

Posts : 16977
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 6 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига Нед Ное 29 2015, 14:49

Па, измеша сега твитер, снег... крај не можам да фатам.
чучулига
чучулига

Posts : 13512
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 6 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by VOL Нед Ное 29 2015, 15:00

ma samo  fati go ti, nema promasaj
VOL
VOL

Posts : 16977
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 6 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига Нед Јан 03 2016, 12:43

Снееееееег Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

е баш е магично.....

Very Happy
чучулига
чучулига

Posts : 13512
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 6 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by concrete Нед Јан 03 2016, 13:26

чучулига напиша:Снееееееег Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

е баш е магично.....

Very Happy
..врни, врни бело снеже, радост си за нас...кое бебенце си ти Чучулига, појма немаш.... Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7024
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 6 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига Нед Јан 03 2016, 13:32

Хммммм

да, се радвам на мали работи искрено и многу и то ме прај среќна... 

ама на моја длабока жал, ич бе не ме подмладва...

Laughing Very Happy Laughing
чучулига
чучулига

Posts : 13512
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 6 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by concrete Нед Јан 03 2016, 13:38

чучулига напиша:Хммммм

да, се радвам на мали работи искрено и многу и то ме прај среќна... 

ама на моја длабока жал, ич бе не ме подмладва...

Laughing Very Happy Laughing
ај не закерај , на три метра уште на млекце мирисаш... Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7024
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 6 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by чучулига Нед Јан 17 2016, 13:53

Случајно ако ве интересира, дури сега помина машината за чистење снег по патот.
чучулига
чучулига

Posts : 13512
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Снег во Македонија - Page 6 Empty Re: Снег во Македонија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот