ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што си посакувате во новата година

+5
чучулига
VOL
OSA
concrete
king
9 posters

Страна 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Што си посакувате во новата година - Page 3 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by YAS Пет Дек 26 2014, 01:09

Gotovo me uplasi.Ajde odi sega da spies.docna e.Ostavi ja politikata na vozrasnite...Што си посакувате во новата година - Page 3 2993 Што си посакувате во новата година - Page 3 2993 Што си посакувате во новата година - Page 3 2993

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 3 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL Пет Дек 26 2014, 01:11

voopsto ne treba da se plasis.
samo te prasuvam
 sakas da te opametam da proveruvas preku prijateli dali sum na internet za da se vklucis, ili ke se opametis ?

odberi, mene mi e seisto. rezultatot mi e poznat.
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 3 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by YAS Пет Дек 26 2014, 01:16

VOL напиша:voopsto ne treba da se plasis.
samo te prasuvam
 sakas da te opametam da proveruvas preku prijateli dali sum na internet za da se vklucis, ili ke se opametis ?

odberi, mene mi e seisto. rezultatot mi e poznat.
Gubis samodoverba?Pa mislis deka so zakani kon ostanatite ke pokazes deka si maziste?Ne zaebavaj.Maz ke bides koga ke dostignes odredeno nivo na kultura i zrelost.Za zal mozam da konstatiram deka ne odis vo vistinskiot pravec...

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 3 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by king Пет Дек 26 2014, 01:28

YAS напиша:
VOL напиша:voopsto ne treba da se plasis.
samo te prasuvam
 sakas da te opametam da proveruvas preku prijateli dali sum na internet za da se vklucis, ili ke se opametis ?

odberi, mene mi e seisto. rezultatot mi e poznat.
Gubis samodoverba?Pa mislis deka so zakani kon ostanatite ke pokazes deka si maziste?Ne zaebavaj.Maz ke bides koga ke dostignes odredeno nivo na kultura i zrelost.Za zal mozam da konstatiram deka ne odis vo vistinskiot pravec...
Ајде ајде ... сега и ти не изведувај ...
твоето ниво на култура го видовме на


by YAS Today at 0:55
VOL напиша:velecasen..... Што си посакувате во новата година - Page 3 Icon_biggrin
Што си посакувате во новата година - Page 3 JUvdPlR

ne e podaleku od ovoj..
Ne ocekuvav deka ke postiras selfi na forumov volu.Bravo za hrabrosta.Што си посакувате во новата година - Page 3 1574 Што си посакувате во новата година - Page 3 1574 Што си посакувате во новата година - Page 3 1574

...кога се муабети за некој непостоечки ник на овој форум .... и покрај тоа што лично не си засегнат ти прв почнуваш со лични напади ...

... а VOL-от ко вол ... малку преосетливо реагира ...

.... стварно ... кој ѓавол те тера да за се и сешто да одма поаѓаш у фронтален напад на личноста на членот ....
..... недостаток на аргументи за дискусија?????????

..ајт ... спуштете топка ....
king
king

Posts : 11124
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 3 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига Пет Дек 26 2014, 10:10

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

Ведрана Рудан е во право: мажите само сакаат мажи.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 3 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by YAS Пет Дек 26 2014, 10:39

Kingu mozam da go seciram del po del tvoeto pisanie ,i so primeri da dokazam deka ne si vo pravo.No...Denes e denot dobar.Sonceto izgreva za nekoi, a zaoga za drugi.Zatoa ja zakopuvam voenata sekira...Ima povazni raboti na koi treba da se obrne vnimanie...

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 3 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by YAS Пет Дек 26 2014, 10:46

чучулига напиша:Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

Ведрана Рудан е во право: мажите само сакаат мажи.
Aj sea i ti...Dobra e...No ne tolku za da gi sfati mazite... Што си посакувате во новата година - Page 3 1574 Што си посакувате во новата година - Page 3 1574 Што си посакувате во новата година - Page 3 1574

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 3 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by king Пет Дек 26 2014, 11:15

Оригиналниот неповторлив велечасен...

хи хи хихихи

Што си посакувате во новата година - Page 3 110

Што си посакувате во новата година - Page 3 210
king
king

Posts : 11124
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 3 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL Пет Дек 26 2014, 17:29

kakva transformacija , majko bozja..so se veli, kako hipnoza, step by step, Cool

a  be mozes do odredena granica da se zamlatuvas, ama ima eden "milestone" koj jas go postavuvam, a odtamu ke ti proraboti sovesta, grizata, stravot od nepoznatoto.. Laughing

od realnosta so koja jas vladeam a tebe ti se tresat kolencata..
ama zasega dovolno ti e , zatoa sto gledam, deka si delumno informiran, sudejki po nesigurnoto ti pisuvanje .. ti, ne znaes sto sakas. nitu zosto. nitu kako.. ama ima zelba za konfrontacija iako ne znaes ni kako nitu so kogo...

a be superiska si e se," meraci, wow, lelee, jeaah,..."  I taka natamu..
I ja nemam ama ic nikakvi problemi so takvi ekspresii,ama nemoj I tebe da te svrbi rebro ako ti stegnam dijagnoza, pa posle kvicite I mantrate masovno protiv volon... Laughing .

.. pa od virtuelniov vi, edinstven za vas realen,svet, da nudite "ljuti sredbi" , "presmetki kaj ok-korali", "bitki kaj furna cair", I slicni decacki snovi em zelji: ednostavno, koga ke vi gi ispolnam,( a ima dobar del ispolneti Twisted Evil  dosega) ke se sramite od najbliskite a na mreza ke proveruvate se sto pocnuva na "V" da ne e  da ne sum prisuten, pa da ne ve jade jandza, sto se'  moze da ve rasplace i raskvici...
zatoa sedi si u sedelo, kvakaj, nesi si jajca, kokodakaj i slicno, ja imam profesionalno trpenie.  Cool
-----------------------------------------


zasega dobar forum.


Последната промена е направена од VOL на Пет Дек 26 2014, 17:57. Мислењето е променето 1 пати
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 3 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by YAS Пет Дек 26 2014, 17:39

king напиша:Оригиналниот неповторлив велечасен...

хи хи хихихи

Што си посакувате во новата година - Page 3 110

Што си посакувате во новата година - Page 3 210

C c c , kakva neblagodarnost...Se obidel vitezot ser NCD ,da napravi dobro delo i nesto da ve nauci,ama badijala.Vie od odma ste skoknale pa plagijator, pa ova,pa ona...Samo nesto da se mrcelo...Што си посакувате во новата година - Page 3 1574 Што си посакувате во новата година - Page 3 1574 Што си посакувате во новата година - Page 3 1574

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 3 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by YAS Пет Дек 26 2014, 17:51

VOL напиша:kakva transformacija , majko bozja..so se veli, kako hipnoza, step by step, Cool

a  be mozes do odredena granica da da se zamlatuvas, ama ima eden "milestone" koj jas go postavuvam, a odtamu ke ti proraboti sovesta, grizata, stravot od nepoznatoto.. Laughing

od realnosta so koja jas vladeam a tebe ti se tresat kolencata..
ama zasega dovolno ti e , zatoa sto gledam, deka si delumno informiran, sudejki po nesigurnoto ti pisuvanje .. ti, ne znaes sto sakas. nitu zosto. nitu kako.. ama ima zelba za konfrontacija iako ne znaes ni kako nitu so kogo...

a be superiska si e se," meraci, wow, lelee, jeaah,..."  I taka natamu..
I ja nemam ama ic nikakvi problemi so takvi ekspresii,ama nemoj I tebe da te svrbi rebro ako ti stegnam dijagnoza, pa posle kvicite I mantrate masovno protiv volon... Laughing .

.. pa od virtuelniov vi, edinstven za vas realen,svet, da nudite "ljuti sredbi" , "presmetki kaj ok-korali", "bitki kaj furna cair", I slicni decacki snovi em zelji: ednostavno, koga ke vi gi ispolnam,( a ima dobar del iospolneti dosega) ke se sramite od najbliskite a na mreza ke proveruvate se sto pocnuva na "V" da ne e  da ne sum prisuten, pa da ne ve jade jandza sto sve moze da ve rassplace I raskvici...
zatoa sedi si u sedelo, kvakaj, nesi si jajca, kokodakaj I slicno, ja imam profesionalno trpenie.  Cool
-----------------------------------------


zasega dobar forum.

Epten seriozno te sfakam da znaes...odecka frustracijo...
Што си посакувате во новата година - Page 3 Smiley-laughing021 Што си посакувате во новата година - Page 3 Smiley-laughing021 Што си посакувате во новата година - Page 3 Smiley-laughing001 Што си посакувате во новата година - Page 3 Smiley-laughing021 Што си посакувате во новата година - Page 3 Smiley-laughing021

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 3 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига Пет Дек 26 2014, 17:54

YAS,

ти си НЦД или си само заљубен во него?


Последната промена е направена од чучулига на Пет Дек 26 2014, 17:58. Мислењето е променето 1 пати
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 3 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by king Пет Дек 26 2014, 17:56

чучулига напиша:YAS,

ти се НЦД или си само заљубен во него?
И мене ме интересира одговорот ... Twisted Evil Twisted Evil
king
king

Posts : 11124
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 3 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL Пет Дек 26 2014, 17:58

he he he....
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 3 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by YAS Пет Дек 26 2014, 18:21

чучулига напиша:YAS,

ти си НЦД или си само заљубен во него?

Ne, ne sum NCD, a ne sum ni zaljuben vo nego...Samo sum realen...Znaese da go animira forumot...I da ne nasmee...I sega, ne mora da bide tocno ,i ne mora da se soglasis so moeto mislenje,no spored mene ,presilno go sudis NCD.Gledano od strana,dobar del od negovite potezi,osobeno kon tebe ,bea iznudeni,ili izmanipulirani,kako sakas, od sivata eminencija koja stoese zad nego,a kon koja ,po nekoe cudo,doticniot ne mozese da pruzi nikakov otpor...

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 3 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL Пет Дек 26 2014, 18:24

togas mora da si moron.
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 3 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига Пет Дек 26 2014, 18:26

Чоек,

тој створ ... е само будаличка. Зависник од внимание.

Шо знам шо да ти речам.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 3 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by YAS Пет Дек 26 2014, 18:28

VOL напиша:togas mora da si moron.
Ne mora neprestano da se falis so toa.Deka si moron odamna znaat site...Што си посакувате во новата година - Page 3 Smiley-laughing021

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 3 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by YAS Пет Дек 26 2014, 18:29

чучулига напиша:Чоек,

тој створ ... е само будаличка. Зависник од внимание.

Шо знам шо да ти речам.
Gledas, ti podobro go formulirase toa od mene...E sega, toa sto mene mi bese zabaven...nemam izvinuvanje...

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 3 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига Пет Дек 26 2014, 18:32

А оти ти треба да е овде (ти недостига)?
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 3 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL Пет Дек 26 2014, 18:33

se vozbuduvas, citajki, zadisano, se vcrveni vo obravcinjata? potskoknuvas okezen na stolceto dodeka pisuvas? zosto se izdavas sekogas koga ke te pogodat komentarite, pa vednas se obiduvas da repliciras, nesmasno i bezrazmisluvanje? goltas nesodzvakano a zinuvas da laes i na sopstvenata senka, nesvesno....
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 3 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by YAS Пет Дек 26 2014, 18:36

чучулига напиша:А оти ти треба да е овде (ти недостига)?
Mislam deka na forumov mu treba edna vedra strana...Animator koj ke znae sto da napise duri i koga nema nisto za pisuvanje.Imam vpecatok deka e sovrsen za taa uloga...

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 3 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL Пет Дек 26 2014, 18:39

toa se vika dvorska budala koja trese zeleni od drugi forumi ( forum.hr, na primer) a takvoto tresenje zeleleni normalen covek ne pravi, vo toj obem i frekvencija. NE E NORMALNO. copy-paste, vristenje, ego, nikakva logika, psihoporemeten karakter...

 se lecat,
 a ne se favoriziraat.


Последната промена е направена од VOL на Пет Дек 26 2014, 18:40. Мислењето е променето 1 пати
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 3 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by YAS Пет Дек 26 2014, 18:39

VOL напиша:se vozbuduvas, citajki, zadisano, se vcrveni vo obravcinjata? potskoknuvas okezen na stolceto dodeka pisuvas? zosto se izdavas sekogas koga ke te pogodat komentarite, pa vednas se obiduvas da repliciras, nesmasno i bezrazmisluvanje? goltas nesodzvakano a zinuvas da laes i na sopstvenata senka, nesvesno....
Malecok,prestani da ja opisuvas slikata koja ja gledas vo ogledaloto.A veruvaj deka ni vnatresnite previranja na edna nezrela licnost ikako tebe ne se vo centarot na moeto vnimanie... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

PS. I prestani da dosaduvas,gledas deka pravime seriozen muabet...

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 3 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига Пет Дек 26 2014, 18:39

Реков еднаш, НЦД е одличен ко детектор за ниски страсти...

секој кој претендираше да остај впечаток на "господа" безмерно му се радваше и поддржуваше НЦД.

Тешко на таквите луѓе со потиснато "јас" па им треба "гласноговорник".

Од нив пати Македонија.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 3 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот