ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што си посакувате во новата година

Страна 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Што си посакувате во новата година - Page 6 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by king Пет Дек 26 2014, 20:12

чучулига напиша:А како стигнавме до кучињата?
миц по миц ... и ете кај кучињата сме ...

... а и понормално почна да се пишува ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10797
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 6 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига Пет Дек 26 2014, 20:17

Кучињата се души.

Со нив чоек се разбира.

Smile
чучулига
чучулига

Posts : 13503
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 6 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL Пет Дек 26 2014, 20:18

imas kuce?
VOL
VOL

Posts : 16915
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 6 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига Пет Дек 26 2014, 20:21

Хеееееех...

непријавен шампион и неколку други...

и малтешка пудлица.

Very Happy Very Happy Very Happy
чучулига
чучулига

Posts : 13503
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 6 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL Пет Дек 26 2014, 20:26

e ovaa malteskava, Very Happy ..
VOL
VOL

Posts : 16915
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 6 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига Пет Дек 26 2014, 20:32

шо бе?

да не си арамија на кучиња и да ги продаваш за двење со питбули?
чучулига
чучулига

Posts : 13503
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 6 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига Пет Дек 26 2014, 20:35

Снег, еј, снееееег...

Very Happy Very Happy Very Happy
чучулига
чучулига

Posts : 13503
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 6 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL Пет Дек 26 2014, 20:36

чучулига напиша:шо бе?

да не си арамија на кучиња и да ги продаваш за двење со питбули?
ne , ja se bavam so sostojbite na coeckiot um.

reakcijava mi bese, ubo kuce, nemav videno dosega maletska pudla pa pobarav na internet i go vidov..vakvo e?
Што си посакувате во новата година - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcT_zg7sPTVlT0paPJfrVwRv6SCnnvGQ4hLxKZItDZJOaqpE4-Ax
VOL
VOL

Posts : 16915
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 6 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига Пет Дек 26 2014, 20:38

не баш... нема проГлеми со видот, па не носи наочари.

И не е такво валакно околу муцката.
чучулига
чучулига

Posts : 13503
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 6 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL Пет Дек 26 2014, 20:42

a..
a vakvo?

Што си посакувате во новата година - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcR5gRbSY1JIDRSTCK-I-HZwyYvD908J8SQY_Mc7Aywnj918tIjGZw
VOL
VOL

Posts : 16915
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 6 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига Пет Дек 26 2014, 20:47

Цк, додуше то е ...

нечини да му се креват кркмите оти тие не гледат без косата...

немат крзно, коса имат.

Греота е ко му клават шноли така пред очи.
чучулига
чучулига

Posts : 13503
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 6 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL Пет Дек 26 2014, 20:48

a.
ok, vazno toa e.
VOL
VOL

Posts : 16915
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 6 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига Пет Дек 26 2014, 20:53

Не е то,

ама такво е.

И шо?
чучулига
чучулига

Posts : 13503
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 6 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL Пет Дек 26 2014, 20:54

dobro, de, ne e takvo ( od kaj da znam ja kakvo e bas tvoeto) ama toa e , toj soj..ete nauciv sto e malteska pudla.
znaci, sea znam.
VOL
VOL

Posts : 16915
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 6 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига Пет Дек 26 2014, 20:55

И?

Како се чувствуваш?
чучулига
чучулига

Posts : 13503
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 6 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL Пет Дек 26 2014, 21:00

чучулига напиша:И?

Како се чувствуваш?
Што си посакувате во новата година - Page 6 Excited
VOL
VOL

Posts : 16915
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 6 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига Пет Дек 26 2014, 21:02

Laughing Laughing Laughing

среќна сум дека овај пат навистина си проширил то видиците ти 

Laughing Laughing Laughing
чучулига
чучулига

Posts : 13503
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 6 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL Пет Дек 26 2014, 21:09

чучулига напиша:Laughing Laughing Laughing

среќна сум дека овај пат навистина си проширил то видиците ти 

Laughing Laughing Laughing
Што си посакувате во новата година - Page 6 Inglorious-Bastards
VOL
VOL

Posts : 16915
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 6 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига Пет Дек 26 2014, 21:13

Море и ти си другар ?!

Ме насмеа

Laughing Laughing Laughing

Фала!
чучулига
чучулига

Posts : 13503
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 6 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL Пет Дек 26 2014, 21:15

a be.. nikako da se sozemam od potpisov tvoj..

znaci , ti namesto na ginekolog,
    ides pred vladina komisija za soodvetnata ti institucija Laughing ?


Последната промена е направена од VOL на Пет Дек 26 2014, 21:25. Мислењето е променето 1 пати
VOL
VOL

Posts : 16915
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 6 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига Пет Дек 26 2014, 21:23

Или си другар или не си.

Потписот е сублимат на многу години гешталтовија.

А шо те деранжира во потписот?

Еве, ако се соберите двајца без тројца и дискутирате јавно и ко заклучок речите дека потписот ми е навредлив, најверојатно, ќе го сменам.

Ок?
чучулига
чучулига

Posts : 13503
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 6 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL Пет Дек 26 2014, 21:27

чучулига напиша:Или си другар или не си.

Потписот е сублимат на многу години гешталтовија.

А шо те деранжира во потписот?

Еве, ако се соберите двајца без тројца и дискутирате јавно и ко заклучок речите дека потписот ми е навредлив, најверојатно, ќе го сменам.

Ок?


ne bee, taman si e ,
tuku vo duhot na Osa, i ja sakav da te pozdravam so "eden pesen" Laughing  vo duhot na potpisot tvoj.drugarce, da
VOL
VOL

Posts : 16915
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 6 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига Пет Дек 26 2014, 21:29

VOL напиша:a be.. nikako da se sozemam od potpisov tvoj..

znaci , ti namesto na ginekolog,
    ides pred vladina komisija za soodvetnata ti institucija Laughing ?
Како не,

јас ги почитувам законите и прописите..

така е то.

Е сега малку многу заебавам во учинокот чунки сум неротка шо би рекле јалова, ама пустата, пари вршам невидено.

Кузнај како ме оценват таму.
чучулига
чучулига

Posts : 13503
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 6 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL Пет Дек 26 2014, 21:37

чучулига напиша:


Е сега малку многу заебавам во учинокот чунки сум неротка шо би рекле јалова, ама пустата, пари вршам невидено.


ok.....
VOL
VOL

Posts : 16915
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 6 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига Пет Дек 26 2014, 21:44

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
чучулига
чучулига

Posts : 13503
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 6 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот