ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што си посакувате во новата година

Страна 2 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Што си посакувате во новата година - Page 2 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by YAS Пет Дек 26 2014, 00:12

Nisto ti ne gledas.Zaslepen si od zavista kon najpoznatiot Vodenicar...Што си посакувате во новата година - Page 2 1574 Што си посакувате во новата година - Page 2 1574 Што си посакувате во новата година - Page 2 1574

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 2 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by king Пет Дек 26 2014, 00:14

YAS напиша:Nisto ti ne gledas.Zaslepen si od zavista kon najpoznatiot Vodenicar...Што си посакувате во новата година - Page 2 1574 Што си посакувате во новата година - Page 2 1574 Што си посакувате во новата година - Page 2 1574
јок ти си заведен од бладањата на едно балканско ѓубре ...
king
king

Posts : 10772
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 2 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by YAS Пет Дек 26 2014, 00:17

Dobro de ,sfativ ... Ne si vol... Што си посакувате во новата година - Page 2 1574

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 2 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL Пет Дек 26 2014, 00:19

tesko e da se odrzuva psihonestabilen karakter, kako maska.... osven ako navistina ne e poremeten.togas maska e normalniot karakter na licnosta, I toa e toa sto se odrzuva vestacki...
VOL
VOL

Posts : 16888
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 2 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by YAS Пет Дек 26 2014, 00:21

Mislis deka opservaciite na vol se validni koga e vo prasanje genijalniot ser N.C.D. ???

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 2 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by ribar Пет Дек 26 2014, 00:23

Се надевам новата 2015 година да ни го  донесе Ченто,и др-дрн-Новаче(алиас Лав)на овој форум.

ribar

Posts : 415
Join date : 2014-11-27

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 2 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL Пет Дек 26 2014, 00:24

"Vol" dava dijagnozi a ne ospervacii..
profesionalno I od zabava,
VOL
VOL

Posts : 16888
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 2 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by YAS Пет Дек 26 2014, 00:26

Velicinata na velecasniot daleku gi nadminuva tvoite obidi za opservacija.Negovata licnost e nedostizna za prizemni dijagnozi...Што си посакувате во новата година - Page 2 1574

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 2 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL Пет Дек 26 2014, 00:28

prevrtuvas so ocite od vozbuda dodeka go pisuvas zborot "velecasen"?

dali si svesen sto te izdava?
VOL
VOL

Posts : 16888
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 2 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by king Пет Дек 26 2014, 00:29

Од величината на велечасниот не остана ништо ... владо и лидија го набија во глувчешка дупка ....

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10772
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 2 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by YAS Пет Дек 26 2014, 00:31

Smiri gi fantaziite cariniku.Daleku sum jas od sjajnata zvezda na ser N.C.D....No me zabavuva da gledam kako se koprcas obiduvajki se da ja potemnis slavata na najslavniot megu vodenicarite...Што си посакувате во новата година - Page 2 1574 Што си посакувате во новата година - Page 2 1574 Што си посакувате во новата година - Page 2 1574


Последната промена е направена од YAS на Пет Дек 26 2014, 00:40. Мислењето е променето 1 пати

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 2 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by YAS Пет Дек 26 2014, 00:36

king напиша:Од величината на велечасниот не остана ништо ... владо и лидија го набија во глувчешка дупка ....
Poteg na vrven strateg e da znaes koga da se povleces.I da ostanes zasekogas zapameten kako velicestveniot...Што си посакувате во новата година - Page 2 1574 Што си посакувате во новата година - Page 2 1574 Што си посакувате во новата година - Page 2 1574

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 2 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by ribar Пет Дек 26 2014, 00:39

YAS напиша:
king напиша:Од величината на велечасниот не остана ништо ... владо и лидија го набија во глувчешка дупка ....
Poteg na vrven strateg e da znaes koga da se povleces.I da ostanes zasekogas zapameten kako velicestveniot...Што си посакувате во новата година - Page 2 1574 Што си посакувате во новата година - Page 2 1574 Што си посакувате во новата година - Page 2 1574
Така е царе,правите спортисти се повлекуваат кога се на врвот.

НЦД легендо врати се, све ти је опростено.

ribar

Posts : 415
Join date : 2014-11-27

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 2 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by king Пет Дек 26 2014, 00:42

YAS напиша:
king напиша:Од величината на велечасниот не остана ништо ... владо и лидија го набија во глувчешка дупка ....
Poteg na vrven strateg e da znaes koga da se povleces.I da ostanes zasekogas zapameten kako velicestveniot...Што си посакувате во новата година - Page 2 1574 Што си посакувате во новата година - Page 2 1574 Што си посакувате во новата година - Page 2 1574
Бегај бе таму ...врвен стратег ...
..го заловија ко шинтери што ловат куче скитница ...

... кога сме кај стратезите ... тие не се повлекуваат за да бидат запамтени... туку за да се вратат уште појаки ...

... а за помнење ...се повлекува само некој врвен спортист кој навремено сфатил дека прошло неговото време и доаѓаат помлади... појаки, поспремни и помотивирани ..
king
king

Posts : 10772
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 2 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by YAS Пет Дек 26 2014, 00:46

N.C.D. pokaza vistinski viteski duh na beskompromisen borec.I mozebi nekogas ke odluci da ne pocesti so nekoe novo delo od kolekcijata "Prozata i poezijata na N.C.D."I patem ke rasturi nekoj nebanjat kako beba zvecka.Dotogas, mozes da mu pluknes pod pendzere...Што си посакувате во новата година - Page 2 1574 Што си посакувате во новата година - Page 2 1574 Што си посакувате во новата година - Page 2 1574

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 2 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL Пет Дек 26 2014, 00:48

velecasen..... Very Happy
Што си посакувате во новата година - Page 2 JUvdPlR

ne e podaleku od ovoj..
VOL
VOL

Posts : 16888
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 2 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by concrete Пет Дек 26 2014, 00:52

YAS напиша:N.C.D. pokaza vistinski viteski duh na beskompromisen borec.I mozebi nekogas ke odluci da ne pocesti so nekoe novo delo od kolekcijata "Prozata i poezijata na N.C.D."I patem ke rasturi nekoj nebanjat kako beba zvecka.Dotogas, mozes da mu pluknes pod pendzere...Што си посакувате во новата година - Page 2 1574 Што си посакувате во новата година - Page 2 1574 Што си посакувате во новата година - Page 2 1574
..има пенџере таму???? Wink
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 2 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by YAS Пет Дек 26 2014, 00:55

VOL напиша:velecasen..... Very Happy
Што си посакувате во новата година - Page 2 JUvdPlR

ne e podaleku od ovoj..
Ne ocekuvav deka ke postiras selfi na forumov volu.Bravo za hrabrosta.Што си посакувате во новата година - Page 2 1574 Што си посакувате во новата година - Page 2 1574 Што си посакувате во новата година - Page 2 1574

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 2 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL Пет Дек 26 2014, 00:56

tuku, a sto se zestis ti tolku, sto tolku te pogaha tebe, najbliskiot opis na velelepniot tvoj decko?
VOL
VOL

Posts : 16888
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 2 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by YAS Пет Дек 26 2014, 00:57

concrete напиша:
YAS напиша:N.C.D. pokaza vistinski viteski duh na beskompromisen borec.I mozebi nekogas ke odluci da ne pocesti so nekoe novo delo od kolekcijata "Prozata i poezijata na N.C.D."I patem ke rasturi nekoj nebanjat kako beba zvecka.Dotogas, mozes da mu pluknes pod pendzere...Што си посакувате во новата година - Page 2 1574 Што си посакувате во новата година - Page 2 1574 Што си посакувате во новата година - Page 2 1574
..има пенџере таму???? Wink
Kade??? Што си посакувате во новата година - Page 2 003 Што си посакувате во новата година - Page 2 003 Што си посакувате во новата година - Page 2 003

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 2 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by YAS Пет Дек 26 2014, 00:58

VOL напиша:tuku, a sto se zestis ti tolku, sto tolku te pogaha tebe, najbliskiot opis na velelepniot tvoj decko?
Tvoeto selfi e najblizok opis na NCD???!!! Ciglo mora da najdes ikona za ...ne mi se veruva....

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 2 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL Пет Дек 26 2014, 00:59

YAS напиша:
concrete напиша:
YAS напиша:N.C.D. pokaza vistinski viteski duh na beskompromisen borec.I mozebi nekogas ke odluci da ne pocesti so nekoe novo delo od kolekcijata "Prozata i poezijata na N.C.D."I patem ke rasturi nekoj nebanjat kako beba zvecka.Dotogas, mozes da mu pluknes pod pendzere...Што си посакувате во новата година - Page 2 1574 Што си посакувате во новата година - Page 2 1574 Што си посакувате во новата година - Page 2 1574
..има пенџере таму???? Wink
Kade??? Што си посакувате во новата година - Page 2 003 Што си посакувате во новата година - Page 2 003 Што си посакувате во новата година - Page 2 003

u sanatorium, kade..ebate glupiot..
VOL
VOL

Posts : 16888
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 2 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by YAS Пет Дек 26 2014, 01:05

Ti blagodaram sto go podeli tvoeto iskustvo od sanatorium so nas. Што си посакувате во новата година - Page 2 2993 Што си посакувате во новата година - Page 2 2993 Што си посакувате во новата година - Page 2 2993

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 2 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL Пет Дек 26 2014, 01:07

ti seuste mislis deka vodis igra....sakas da si poigruvam so tebe , kako so mnogu drugi, ili sakas da ja osetis temnat strana na forumskite glupiranja...
..kako dobar del clanovi I clanici posade, na vodenica?
VOL
VOL

Posts : 16888
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 2 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by king Пет Дек 26 2014, 01:08

е ..е еј ....
.. не губете живци и достоинството ...
king
king

Posts : 10772
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 2 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот