ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што си посакувате во новата година

Страна 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Што си посакувате во новата година - Page 9 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by king Нед Дек 28 2014, 01:29

Чучулига денес не забораии ...
... што и е гајле, и падна снег си има санка .....

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10777
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 9 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by ribar Сре Дек 31 2014, 18:48

Ај убаво да си помините оваа вечер.

ribar

Posts : 415
Join date : 2014-11-27

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 9 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига Сре Дек 31 2014, 18:56

Very Happy Very Happy Very Happy

се најубо рибар.

Smile Smile Smile
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 9 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by ribar Сре Дек 31 2014, 19:00

чучулига напиша:Very Happy Very Happy Very Happy

се најубо рибар.

Smile Smile Smile
фала,секое добро ,
јас полека почнав пред да заминам 1 саат загревање со Spanskite cigani -Gypsi King i ISHTAR ALABINA

ribar

Posts : 415
Join date : 2014-11-27

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 9 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига Сре Дек 31 2014, 19:03

Па спружвај тука....

дај и ние да се веселиме со тебе.

Sharing is caring!!!
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 9 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by ribar Сре Дек 31 2014, 19:30


ribar

Posts : 415
Join date : 2014-11-27

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 9 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига Сре Дек 31 2014, 19:44

Весело и убо...

ме потсети ко живеев на истокот

Very Happy Very Happy Very Happy

не знам нешто поарно/повесело ама ова е во тој контекст од моја агол

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 9 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL Сре Дек 31 2014, 19:44

Wink
VOL
VOL

Posts : 16896
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 9 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига Сре Дек 31 2014, 21:52

На сите им посакувам мир, почитување, љубов, разбирање, здравје, среќа и успех.

Се гледаме потаму.

Very Happy Very Happy Very Happy
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 9 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига Сре Дек 31 2014, 23:51

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 9 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига Сре Дек 31 2014, 23:57

Еми.. ениуан...

мене ништо не ми текнува.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 9 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига Чет Јан 01 2015, 00:02

мотивирачка песна, мотивирачка....

не ми текнува....

еј, ми се јави мајка ми да ми посака среќна нова...

па ај Среќна Нова!!!
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 9 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by YAS Чет Јан 01 2015, 00:05

Srekjna nova Cuculige.Tebe i na site clenovi na Veternica.Na site vas vi posakuvam vo novata godina da vi se ispolnat site zelbi...

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 9 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига Чет Јан 01 2015, 00:08

Very Happy Very Happy Very Happy

се најубо YAS

Smile Smile Smile
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 9 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by OSA Чет Јан 01 2015, 00:24

SREKNA NOVA GODINA YAS ,MNOGU ZDRAVJE I USPEH VO 2015 G 
OSA
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 9 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by Admin Чет Јан 01 2015, 09:33

Добро утро на сите и СРЕЌНА ВИ НОВА 2015 ГОДИНА!!! 

И да бидете повесели, позадоволни, понасмеани, позаљубени, понашетани, понаспани, потрезни, побогати  и што е најбитно  ПОЗДРАВИ..,помлади не спомнувам.., но поумни и помудри да.
А со умот, за очекување е да дојдат и парите, но обавезително не заборавајте дека за да дојде кај вас таа пара морала да си отиде од кај некого...нова има многу малку, луѓето се помалку работат, помалку праат деца, а се повеќе пишуваат ливчиња во кладилници и шетаат транспаренти и кучиња по улици.
Кога сме кај парите. Состојбата е следна: Форумот ВЕТЕРНИЦА  , за сега има 36 запишани во книгата на инвеститори.

СОСТОЈБАТА  СО АКЦИИТЕ  е како следи :
Concrete
15
 
King
14
 
чучулига
10
 
OSA
9
 
VOL
6
 
YAS
6
 
Centarec 
3
 
Архимед
1
 
Хан Ацо   
1
 
Кнез
1
 
SaharaRaj
1
 
reiter
1
 
Вредноста на акцијата е нула. До сега не сме продале ништо од нашиот производ на комерцијалниот пазар. Форумот сеуште не носи добивка.
Што не е и лошо за првата година на еден форум за мелење политика и се и сешто.
За сега акционерите само инвестираат: ум, време , елоквенција , духовитост, пријателство, политички ставови.
И се надеваат на подобро во ова 2015 година.
Admin
Admin
Admin

Posts : 157
Join date : 2013-01-10

https://veternica.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 9 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига Чет Јан 01 2015, 11:13

Very Happy Very Happy Very Happy

Не знам како е кај вас, ама ако по денот годината се познава, ова ќе биди најуба година.

Very Happy Very Happy Very Happy
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 9 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by concrete Чет Јан 01 2015, 12:04

чучулига напиша:Very Happy Very Happy Very Happy

Не знам како е кај вас, ама ако по денот годината се познава, ова ќе биди најуба година.

Very Happy Very Happy Very Happy
.....ќе биде , ќе биде ... мора да биде.., па тоа е последната година пред доаѓањето на Клингтонците... Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 9 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by YAS Чет Јан 01 2015, 12:57

concrete напиша:

.....ќе биде , ќе биде ... мора да биде.., па тоа е последната година пред доаѓањето на Клингтонците... Very Happy
Ne be , si se zaebal...Kristalnata topka mora da ti e defekt...Tie se veke tuka.... Што си посакувате во новата година - Page 9 Smiley-laughing021

Што си посакувате во новата година - Page 9 Images?q=tbn:ANd9GcT3f2RvWFJj4ozDTC0ZCvSC4UvnjbJ2GAa_vRM4Cm2NFISfXJaX


Последната промена е направена од YAS на Чет Јан 01 2015, 12:58. Мислењето е променето 1 пати

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 9 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by OSA Чет Јан 01 2015, 12:58

e sega jas shto si posakuvam za sebe ???
eve vaka : mnogu zdravje ,mnogu ubavi momenti so najbliskite ,mnogu sreka ,mnogu uspeshni momenti ,mnogu radosni momenti ,posakuvam da me saka ,barem kolku jas shto go sakam ,posakuvam poskoro da se vrati  i da ne zaminuva povtorno ,ja posakuvam celata sreka na ovoj svet za nego i za mene ...
mozebi 2015 godina ke mi se ostvarat zelbite !
OSA
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 9 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by concrete Чет Јан 01 2015, 13:00

YAS напиша:
concrete напиша:

.....ќе биде , ќе биде ... мора да биде.., па тоа е последната година пред доаѓањето на Клингтонците... Very Happy
Ne be , si se zaebal...Kristalnata topka mora da ti e defekt...Tie se veke tuka.... Што си посакувате во новата година - Page 9 Smiley-laughing021

Што си посакувате во новата година - Page 9 Images?q=tbn:ANd9GcT3f2RvWFJj4ozDTC0ZCvSC4UvnjbJ2GAa_vRM4Cm2NFISfXJaX
тоа ти е од новогодишниот мамурлак, па некои Кљови ти се причинуат Клингтонци. Сепак сочекај 2016, за тогаш е најавено нивното слетување Very Happy Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 9 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by YAS Чет Јан 01 2015, 20:32

concrete напиша:
YAS напиша:
concrete напиша:

.....ќе биде , ќе биде ... мора да биде.., па тоа е последната година пред доаѓањето на Клингтонците... Very Happy
Ne be , si se zaebal...Kristalnata topka mora da ti e defekt...Tie se veke tuka.... Што си посакувате во новата година - Page 9 Smiley-laughing021

Што си посакувате во новата година - Page 9 Images?q=tbn:ANd9GcT3f2RvWFJj4ozDTC0ZCvSC4UvnjbJ2GAa_vRM4Cm2NFISfXJaX
тоа ти е од новогодишниот мамурлак, па некои Кљови ти се причинуат Клингтонци. Сепак сочекај 2016, за тогаш е најавено нивното слетување Very Happy Very Happy Very Happy
Ciglo si cul ti za izvidnica.Sepak  proveri ja kristalnata topka.Mora nekade da imas puknatina.Што си посакувате во новата година - Page 9 1574

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 9 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by concrete Чет Јан 01 2015, 20:44

YAS напиша:
concrete напиша:
YAS напиша:
concrete напиша:

.....ќе биде , ќе биде ... мора да биде.., па тоа е последната година пред доаѓањето на Клингтонците... Very Happy
Ne be , si se zaebal...Kristalnata topka mora da ti e defekt...Tie se veke tuka.... Што си посакувате во новата година - Page 9 Smiley-laughing021

Што си посакувате во новата година - Page 9 Images?q=tbn:ANd9GcT3f2RvWFJj4ozDTC0ZCvSC4UvnjbJ2GAa_vRM4Cm2NFISfXJaX
тоа ти е од новогодишниот мамурлак, па некои Кљови ти се причинуат Клингтонци. Сепак сочекај 2016, за тогаш е најавено нивното слетување Very Happy Very Happy Very Happy
Ciglo si cul ti za izvidnica.Sepak  proveri ja kristalnata topka.Mora nekade da imas puknatina.Што си посакувате во новата година - Page 9 1574
хе.хе...тоа бе не е искрцаавање у Нормандија па да се праќаат извидници. Ти го знаат секој зуб у уста дури и тебе....Ниту пак вселената е онаква каква Лукас ти ја црта..па да газат у вода по песок ко  морнарите на Колумбо на Карибска плажа . Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 9 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by OSA Чет Јан 01 2015, 20:51

Admin напиша:Добро утро на сите и СРЕЌНА ВИ НОВА 2015 ГОДИНА!!! 

И да бидете повесели, позадоволни, понасмеани, позаљубени, понашетани, понаспани, потрезни, побогати  и што е најбитно  ПОЗДРАВИ..,помлади не спомнувам.., но поумни и помудри да.
А со умот, за очекување е да дојдат и парите, но обавезително не заборавајте дека за да дојде кај вас таа пара морала да си отиде од кај некого...нова има многу малку, луѓето се помалку работат, помалку праат деца, а се повеќе пишуваат ливчиња во кладилници и шетаат транспаренти и кучиња по улици.
Кога сме кај парите. Состојбата е следна: Форумот ВЕТЕРНИЦА  , за сега има 36 запишани во книгата на инвеститори.

СОСТОЈБАТА  СО АКЦИИТЕ  е како следи :
Concrete
15
 
King
14
 
чучулига
10
 
OSA
9
 
VOL
6
 
YAS
6
 
Centarec 
3
 
Архимед
1
 
Хан Ацо   
1
 
Кнез
1
 
SaharaRaj
1
 
reiter
1
 
Вредноста на акцијата е нула. До сега не сме продале ништо од нашиот производ на комерцијалниот пазар. Форумот сеуште не носи добивка.
Што не е и лошо за првата година на еден форум за мелење политика и се и сешто.
За сега акционерите само инвестираат: ум, време , елоквенција , духовитост, пријателство, политички ставови.
И се надеваат на подобро во ова 2015 година.
srekna ti nova godina ....dali boldiranite chlenovi se I pobitni akcioneri od onie neboldirani ......ko privilegija shto dobivaat ????
OSA
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 9 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL Чет Јан 01 2015, 21:32

....dali boldiranite chlenovi se I pobitni akcioneri od onie neboldirani ......ko privilegija shto dobivaat ????

eve ti go mojov bold samo ne kvici , slobodno okreci nekoj od tvoive kurtoni so mojov bold ako ti e tolku vazna skalava na "akcii" Laughing , neka ti dojde poblisku odozdola, samo da ne sum ti ja odozdola Twisted Evil
VOL
VOL

Posts : 16896
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 9 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот