ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што си посакувате во новата година

+5
чучулига
VOL
OSA
concrete
king
9 posters

Страна 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

Што си посакувате во новата година - Page 10 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by OSA Чет Јан 01 2015, 21:46

VOL напиша:
....dali boldiranite chlenovi se I pobitni akcioneri od onie neboldirani ......ko privilegija shto dobivaat ????

eve ti go mojov bold samo ne kvici , slobodno okreci nekoj od tvoive kurtoni so mojov bold ako ti e tolku vazna skalava na "akcii" Laughing , neka ti dojde poblisku odozdola, samo da ne sum ti ja odozdola Twisted Evil
ti pak pochna ????  ili mi se chini ?....
aman neli se dogovorivme da nema poveke VULGARNOSTI megu nas ,forumdziite ....nekoi raboti moze da se kazat i so drug rechnik ....ako se saka ....
ako ne prestanesh ,ke te ignoriram ,a moze da si muabetime ko normalni ...od tebe zavisi ....shto ke odberesh
OSA
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 10 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL Чет Јан 01 2015, 21:51

ne znam sto e vulgarno ovde: samo ti kazav, da zemes od moive akcii I da raspredelis-po "zelja" na koj sakas Wink , ako tolku ti znacelo toa..
ja sum  neverojatno kulturen I prirban , se slozuvas, neli?
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 10 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by OSA Чет Јан 01 2015, 22:06

VOL напиша:ne znam sto e vulgarno ovde: samo ti kazav, da zemes od moive akcii I da raspredelis-po "zelja" na koj sakas Wink , ako tolku ti znacelo toa..
ja sum  neverojatno kulturen I prirban , se slozuvas, neli?
da so ovoj post si vo red ,no so toj pred malku ,em ne te razbrav ,no mnogu mi se odvratni obrakanjata :mori ,be ,ti be ,amori ,kurtoni i ostanati gluposti ,nemoze da se stava se i seshto kaj treba i kaj netreba ....se soglasuvash neli ,
imam chustvo deka vo novava godina ke se razbirame mnogu poveke i mnogu podobro od toa shto se razbiravme vo starata 2014 godina !  ti imash takvo chuvstvo ? duri mislam deka moze i prijateli da bideme ? ti shto mislish ?
novava godina pravi chuda ??
OSA
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 10 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL Чет Јан 01 2015, 22:15

OSA напиша:
VOL напиша:ne znam sto e vulgarno ovde: samo ti kazav, da zemes od moive akcii I da raspredelis-po "zelja" na koj sakas Wink , ako tolku ti znacelo toa..
ja sum  neverojatno kulturen I prirban , se slozuvas, neli?
da so ovoj post si vo red ,no so toj pred malku ,em ne te razbrav ,no mnogu mi se odvratni obrakanjata :mori ,be ,ti be ,amori ,kurtoni i ostanati gluposti ,nemoze da se stava se i seshto kaj treba i kaj netreba ....se soglasuvash neli ,
imam chustvo deka vo novava godina ke se razbirame mnogu poveke i mnogu podobro od toa shto se razbiravme vo starata 2014 godina !  ti imash takvo chuvstvo ? duri mislam deka moze i prijateli da bideme ? ti shto mislish ?
novava godina pravi chuda ??
vidi sea, ako ti se odvratni obrakjanjata , odi povrakjaj u wc na solja, pa vrati se. Laughing
ima mnogu odvratni raboti po forumi, ama ako bas moite ti smetaat, ja ne mozam da ti pomognam ama ic,
(neli, ja ne sum odvraten Wink )

iskreno ,imam custvo deka me fakja proliv vecerva, (koga me prasuvas sto custvo sum imal), ama masoven, onoj, epten rizicen,( od brzite).
 a custvo deka novata godina pravela cuda, pa da, ha, se si ima, so pola kilo rakija i snegot ko pesocna plaza na Haw.aii moze da se "pocustvuva"

a za za prijatelstvo,mislam deka ne e problem samo gledaj da ne mi stanes neprijatel Twisted Evil , a za prijateli e lesno, kazi desetpati "ave Marija" i automatski stanueme drugarcinja. Very Happy
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 10 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by OSA Чет Јан 01 2015, 22:27

.....koga te stavam na ignor ,izgleda nemash poteshkotii ...vo red ,ne e problem
OSA
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 10 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL Чет Јан 01 2015, 22:37

OSA напиша:.....koga te stavam na ignor ,izgleda nemash poteshkotii ...vo red ,ne e problem

a ti imas poteskotii vo komunikacija koja ne e dizajnirana za visokoaristokratski vkusovi, togas mozebi treba da prorabotis na edna kategorija koja se vika trpenie-spasenie.  Premnogu senzitivno reagiras koga ke ti opne nekoj kritika, a od druga strana "frljas" cokancinja ko da si rodena na sank, dijametralno sprotivni karakteri ( nerealni) od "Kalimero" koj non-stop nesto se zali, do "gutacica na vina em rakii" .

nemam ja problem so tebe Osa.
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 10 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига Вто Дек 15 2015, 20:30

Тро го спастрив насловот и ја актуелизирам темава... дел втори 2016та

е покрај нематеријалните работи, годинава си посакав и кажав шо сакам да добијам материјално.

Радио!

Со душа чекам да видам какво ќе добијам bounce bounce bounce
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 10 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL Вто Дек 15 2015, 20:45

Што си посакувате во новата година - Page 10 Florian-1126728635
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 10 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL Сре Јан 01 2020, 03:08

Што си посакувате во новата година - Page 10 As-the-New-Year-kicks-off
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 10 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL Саб Јан 02 2021, 22:18

VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 10 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот