ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што си посакувате во новата година

Страна 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Што си посакувате во новата година - Page 8 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by king Пет Дек 26 2014, 22:58

чучулига напиша:
king напиша:Тетка  за себе вели ..онаа која стигнала за баба  .... lol!

Од одма потпишвам дека е така.

Laughing Laughing Laughing
Не беше за тебе .....
... стално по паркот слушам некои бабички кои на деца им викаат ...
... о,ооо мило златен на тетка

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10777
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 8 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL Пет Дек 26 2014, 22:59

king напиша:
чучулига напиша:
king напиша:Тетка  за себе вели ..онаа која стигнала за баба  .... lol!

Од одма потпишвам дека е така.

Laughing Laughing Laughing
Не беше за тебе .....
... стално по паркот слушам некои бабички кои на деца им викаат ...
... о,ооо мило златен на тетка
e, toa ti e kategorija "mature" Laughing
VOL
VOL

Posts : 16895
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 8 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by king Пет Дек 26 2014, 23:02

Чучулига ... заеби баби тетки ...
...слушам ни најавуваат температури од -20 ....
... а обично Битола највеќе наебува ... си спреми ли цепкани дрвца ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10777
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 8 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by king Пет Дек 26 2014, 23:03

VOL напиша:

e, toa ti e kategorija "mature" Laughing
Поише ми лежи MILF категоријата ... lol!
king
king

Posts : 10777
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 8 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига Пет Дек 26 2014, 23:04

За студ спремни!!!
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 8 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by king Пет Дек 26 2014, 23:05

чучулига напиша:За студ спремни!!!
И ти ли почна да ги плагираш хрватите?

za dom spremni ...
king
king

Posts : 10777
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 8 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига Пет Дек 26 2014, 23:09

Па не ми текна...

не сум по то национализмите.

Јбг... ненационалистички За студ спреми!!!!
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 8 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL Пет Дек 26 2014, 23:15ja mu posakuem novo ukulele na ovoj nesreknikov so dzrnkase u pozadina a ovaa nespremna za mazacka so mu go unesrekji ... Laughing
VOL
VOL

Posts : 16895
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 8 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига Пет Дек 26 2014, 23:21

Па...

После пссст.. и шат д фак ап...

тамбура во тинтара.....

јбг.

ц.... пак ми е греота за дечкото.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 8 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL Саб Дек 27 2014, 00:31

чучулига напиша:Па...

После пссст.. и шат д фак ап...

тамбура во тинтара.....

јбг.

ц.... пак ми е греота за дечкото.

pa ne li razbra so i kaza japanecov na devojkata?
VOL
VOL

Posts : 16895
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 8 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига Саб Дек 27 2014, 00:33

Цк.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 8 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by king Саб Дек 27 2014, 00:41

Еј чучулига ... тајна ли е ..која книга ти ја подарија?
king
king

Posts : 10777
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 8 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига Саб Дек 27 2014, 00:49

А шо, нова година помиа и јас не знам?
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 8 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by king Саб Дек 27 2014, 00:51

Упс ....
..лапсус ....

... а бе ... нели се пофали дека ти поклониле!?!

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10777
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 8 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига Саб Дек 27 2014, 00:53

Велиш?
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 8 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by king Саб Дек 27 2014, 00:56

Заборави .... јас сум грешка ...
..небитно ...
king
king

Posts : 10777
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 8 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL Саб Дек 27 2014, 00:59

чучулига напиша:Цк.

pa i rece: sabajle sestrati ja prasav mi rece deka imala decko, pa sega ti mora da se muzis za mene.
VOL
VOL

Posts : 16895
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 8 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига Саб Дек 27 2014, 01:00

Ок.

Туку знајш шо ми падна во очи?

Јас и ти никогаш не сме полемизирале.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 8 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL Саб Дек 27 2014, 01:04

definiraj polemiziranje..?
VOL
VOL

Posts : 16895
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 8 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига Саб Дек 27 2014, 01:10

а оти тебе те интересира?
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 8 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL Саб Дек 27 2014, 01:11

me interesira-sto, cuculiga?
VOL
VOL

Posts : 16895
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 8 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига Саб Дек 27 2014, 01:15

разбирам... муабетот беше до кингот...

тој рече дека сме расправале нозе ноѕе,,, а никогаш освен два три постој не сме размениле...

а и со тебе не сум на поарно...

аман вие десничарите сте некои... некои... па шо знам, лесни? да лесни!
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 8 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by VOL Саб Дек 27 2014, 01:17

moja greska.teraj.
VOL
VOL

Posts : 16895
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 8 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by king Саб Дек 27 2014, 01:19

чучулига напиша:разбирам... муабетот беше до кингот...

тој рече дека сме расправале нозе ноѕе,,, а никогаш освен два три постој не сме размениле...

а и со тебе не сум на поарно...

аман вие десничарите сте некои... некои... па шо знам, лесни? да лесни!
Зар на паметни луѓе им се потребни многу зборови за да се разберат?

...јок бе  каков десничар .... ултра национал социјалист ... Twisted Evil
king
king

Posts : 10777
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 8 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by чучулига Саб Дек 27 2014, 01:23

Да,

луѓе со збор се разбират.

а за то најлевичар--- чекај ко ќе станам наркоманка.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Што си посакувате во новата година - Page 8 Empty Re: Што си посакувате во новата година

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот