ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Страна 38 of 40 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by чучулига on Саб Фед 21 2015, 00:17

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

на Фокс се републиканците ....

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by VOL on Саб Фед 21 2015, 00:19

nema veze, de. ti gledaj belite mecki .
avatar
VOL

Posts : 15395
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by VOL on Саб Фед 21 2015, 00:21

Zoki, sluzel u JNA , jedinica za bacanje .... Laughing Laughing ( ne ja zavrsil obukata)
avatar
VOL

Posts : 15395
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by VOL on Саб Фед 21 2015, 00:22

Zoki Zajcev kako dete Laughing ( tic..tac...)
avatar
VOL

Posts : 15395
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by Morski galeb on Саб Фед 21 2015, 00:22

ХРАБАР Е ОНОЈ ЧОВЕК КОЈ НЕ ПОБЕГНУВА, ТУКУ ОСТАНУВА НА СВОЕТО МЕСТО И СЕ БОРИ ПРОТИВ НЕПРИЈАТЕЛОТ.
БЕНЏАМИН ФРЕНКЛИН


Morski galeb

Posts : 119
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by VOL on Саб Фед 21 2015, 00:27

"ke mu dojdi umot, ama e si odi kumot"
Makedonska narodna pogovorka
avatar
VOL

Posts : 15395
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by concrete on Саб Фед 21 2015, 11:10

..кумови си одат....:
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by king on Саб Фед 21 2015, 17:38

Од колку зајци се прави кожув?

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9396
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by VOL on Саб Фед 21 2015, 19:09

od ovoj zaec, samo kozni gakji i toa -tanga...
avatar
VOL

Posts : 15395
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by concrete on Саб Фед 21 2015, 19:13

king напиша:Од колку зајци се прави кожув?
....од вакви ситни тешко , може муфче за топлење раце???
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by VOL on Саб Фед 21 2015, 19:16vidi mu tanga Laughing Laughing Laughing

avatar
VOL

Posts : 15395
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by reiter on Нед Фед 22 2015, 02:12

ima li nekoj ziv?
avatar
reiter

Posts : 166
Join date : 2014-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by concrete on Нед Фед 22 2015, 22:45

avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by concrete on Пон Фед 23 2015, 00:40

трио квислинг бенд....

КЕ СТАНУВА ЛИ КВАРТЕТ???
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by king on Пон Фед 23 2015, 16:22

Ха ха хааааааа..
... намирисал џабе бокалчиња ... и отворил уста ....
..ајдее ..ко да више бокалчиња ...

http://libertas.mk/%D0%B8-%D0%BB%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%BE%D1%82-%D1%81%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D1%82-%D0%B7%D0%B0-%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%B1%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82/

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9396
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by concrete on Пон Фед 23 2015, 16:25

king напиша:Ха ха хааааааа..
... намирисал џабе бокалчиња ... и отворил уста ....
..ајдее ..ко да више бокалчиња ...

http://libertas.mk/%D0%B8-%D0%BB%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%BE%D1%82-%D1%81%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D1%82-%D0%B7%D0%B0-%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%B1%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82/
Кај е бе тој  , ни трага ни глас ???? Very Happy Very Happy Very Happy  Онаа Баба Рада чера се појави, а го шие три дужини у слава , џабе му качуење на гајби и пишуење колумни кај геропулос... Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by king on Пон Фед 23 2015, 16:28

Готово ...
..завршија славите и џабе локањето ...
... сега пак у лименката ќе ги љушти соросоидите ... Laughing rendeer

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9396
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by VOL on Пон Фед 23 2015, 19:39

ic ne go podnesuvam geropulos.
avatar
VOL

Posts : 15395
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by king on Вто Фед 24 2015, 10:34

Нели имаше „афера“ за некоја си божемна работилница за пасоши ...
...ни трага ни глас од неа???!!!

... и таа беше во класата ... гујо оди си или ќе кажеме ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9396
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by concrete on Вто Фед 24 2015, 10:51

Very Happy Very Happy Very Happy.......која по ред заебанција.., не е ни чудо, па нивно средно име е Кретино Wink
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by Morski galeb on Вто Фед 24 2015, 13:10

@concrete zimaj clenska knishka od kaj Zajko dodeka ne e kasno..

Morski galeb

Posts : 119
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by VOL on Вто Фед 24 2015, 17:07

Hihihi..
avatar
VOL

Posts : 15395
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by хан Ацо on Вто Фед 24 2015, 17:13


Very Happy
avatar
хан Ацо

Posts : 330
Join date : 2014-11-15
Location : Бугариjа

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by VOL on Вто Фед 24 2015, 17:14

Ebati vicot
avatar
VOL

Posts : 15395
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by king on Вто Фед 24 2015, 23:49

Се јави и близначката на климактеричната најчевска

http://alsat.mk/News/8549/taseva-najavuva-nova-prijava-protiv-stavreski

...оваа ли беше со десетина работни места, незаменливата ...?

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9396
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 38 of 40 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот