ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Страна 40 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by ribar on Пет Фед 27 2015, 17:40


ribar

Posts : 415
Join date : 2014-11-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by concrete on Пет Фед 27 2015, 18:13

... ти  Ribar , нормално се спрдачиш со мене??? Добро бе човек , кому пробаш да му ги шитнеш овие заебанции у стерео??? Демек Миле на лево уво Грујо на десно. Ај Зајков будала , ама ти си бе образуван човек со познавање на напредни технологии....
Very Happy Very Happy Very Happy
..ај доста вакви глупости , ако ви е до Македонија , дај седнете смислете што ќе нудите во својата Програма за Напред..., нема ваљда ништо или евентуално само да му ја носите опашката на ВМРО-змејот... Very Happy Very Happy И прв потез...напрајте си зајачки паприкаш...
И уозбилете се.., немате многу време Cool
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by VOL on Пет Фед 27 2015, 18:15

20:20.
"so DINAMIT , toa,..da ne ja tupime..pak.."

AAAAhhhhahahahHAHAHAH!!

ka-bOOOM!!
car!

avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by ribar on Пет Фед 27 2015, 18:53

concrete напиша:... ти  Ribar , нормално се спрдачиш со мене??? Добро бе човек , кому пробаш да му ги шитнеш овие заебанции у стерео??? Демек Миле на лево уво Грујо на десно. Ај Зајков будала , ама ти си бе образуван човек со познавање на напредни технологии....
Very Happy Very Happy Very Happy
..ај доста вакви глупости , ако ви е до Македонија , дај седнете смислете што ќе нудите во својата Програма за Напред..., нема ваљда ништо или евентуално само да му ја носите опашката на ВМРО-змејот... Very Happy Very Happy И прв потез...напрајте си зајачки паприкаш...
И уозбилете се.., немате многу време Cool
Прва работа ,ти си паметен и  знам дека знаеш што ги очекува небањаните само сега сакаш малку инает-и да ми контрираш.Тебе тендерите не ти дозволуваат да признаеш дека небањаните се готови и Титаник тонит,и вака ке пишуваш дури Петлето не прифатит техничка влада а потоа ке ми објаснуваш дека така Гвујо сакал ,а потоа кога ке ги изгубат изборите ке пишуваш криви се соросидите ,кошер американците и еупедофилите.

За Јагулата уште си стојам на зборот.

ribar

Posts : 415
Join date : 2014-11-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by VOL on Пет Фед 27 2015, 19:03

ribar.

 kako mislis Gruevski da padne- iskreno me interesira....?
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by concrete on Пет Фед 27 2015, 19:12

ribar напиша:
concrete напиша:... ти  Ribar , нормално се спрдачиш со мене??? Добро бе човек , кому пробаш да му ги шитнеш овие заебанции у стерео??? Демек Миле на лево уво Грујо на десно. Ај Зајков будала , ама ти си бе образуван човек со познавање на напредни технологии....
Very Happy Very Happy Very Happy
..ај доста вакви глупости , ако ви е до Македонија , дај седнете смислете што ќе нудите во својата Програма за Напред..., нема ваљда ништо или евентуално само да му ја носите опашката на ВМРО-змејот... Very Happy Very Happy И прв потез...напрајте си зајачки паприкаш...
И уозбилете се.., немате многу време Cool
Прва работа ,ти си паметен и  знам дека знаеш што ги очекува небањаните само сега сакаш малку инает-и да ми контрираш.Тебе тендерите не ти дозволуваат да признаеш дека небањаните се готови и Титаник тонит,и вака ке пишуваш дури Петлето не прифатит техничка влада а потоа ке ми објаснуваш дека така Гвујо сакал ,а потоа кога ке ги изгубат изборите ке пишуваш криви се соросидите ,кошер американците и еупедофилите.

За Јагулата уште си стојам на зборот.
хе,хе ..нормален човек ќе прифати и ШАРЕНА ВЛАДА , ако му ставиш нож под грло. Е сеа останува да смислите како да дојдете до грлото...или очекуете тоа ПАК да го стори 101 ерборн од Кентаки чикенсите??? Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by Arhimed on Пет Фед 27 2015, 19:15

Којзнае колку разговори планира да објави Заев.

Без оглед на постапките од Заев, излегуваат многу гнасотилаци на виделина.
Формално Груевски не е диктатор, ама тој и братучедот телефонски диктираат што и како да се прави - што го прави де факто диктатор.

Arhimed

Posts : 242
Join date : 2014-06-11
Location : Мисисага, Канада

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by VOL on Пет Фед 27 2015, 19:17

101 ерборн од Кентаки чикенсите???

stoprva odamna ne skoka i ne e erborn,
a kentaki se kentaki FRAJ(ed) cikens
znaci: ostanuvaat samo strumfovite na raspolaganje


(.. im se $eram u preprzenite kvackini krilca.)
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by VOL on Пет Фед 27 2015, 19:18

Arhimed напиша:Којзнае колку разговори планира да објави Заев.

Без оглед на постапките од Заев, излегуваат многу гнасотилаци на виделина.
Формално Груевски не е диктатор, ама тој и братучедот телефонски диктираат што и како да се прави - што го прави де факто диктатор.
vo red.
 Zaev, sto e ?
de fakto i de jure..seedno..?
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by sprinter007 on Пет Фед 27 2015, 19:26

concrete напиша:
ribar напиша:
concrete напиша:... ти  Ribar , нормално се спрдачиш со мене??? Добро бе човек , кому пробаш да му ги шитнеш овие заебанции у стерео??? Демек Миле на лево уво Грујо на десно. Ај Зајков будала , ама ти си бе образуван човек со познавање на напредни технологии....
Very Happy Very Happy Very Happy
..ај доста вакви глупости , ако ви е до Македонија , дај седнете смислете што ќе нудите во својата Програма за Напред..., нема ваљда ништо или евентуално само да му ја носите опашката на ВМРО-змејот... Very Happy Very Happy И прв потез...напрајте си зајачки паприкаш...
И уозбилете се.., немате многу време Cool
Прва работа ,ти си паметен и  знам дека знаеш што ги очекува небањаните само сега сакаш малку инает-и да ми контрираш.Тебе тендерите не ти дозволуваат да признаеш дека небањаните се готови и Титаник тонит,и вака ке пишуваш дури Петлето не прифатит техничка влада а потоа ке ми објаснуваш дека така Гвујо сакал ,а потоа кога ке ги изгубат изборите ке пишуваш криви се соросидите ,кошер американците и еупедофилите.

За Јагулата уште си стојам на зборот.
хе,хе ..нормален човек ќе прифати и ШАРЕНА ВЛАДА , ако му ставиш нож под грло. Е сеа останува да смислите како да дојдете до грлото...или очекуете тоа ПАК да го стори 101 ерборн од Кентаки чикенсите??? Very Happy Very Happy Very Happy
Конкрит престани да се трескаш од земја. Грујошеску сам си го стави ножот под грло. Тој тоа го знае. Се очекува во кратко време таа информација да стигне и до закржлавените мозоци на партиските полтрони.

sprinter007

Posts : 28
Join date : 2014-12-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by concrete on Пет Фед 27 2015, 19:40

sprinter007 напиша:
.......................................хе,хе ..нормален човек ќе прифати и ШАРЕНА ВЛАДА , ако му ставиш нож под грло. Е сеа останува да смислите како да дојдете до грлото...или очекуете тоа ПАК да го стори 101 ерборн од Кентаки чикенсите??? Very Happy Very Happy Very Happy
Конкрит престани да се трескаш од земја. Грујошеску сам си го стави ножот под грло. Тој тоа го знае. Се очекува во кратко време таа информација да стигне и до закржлавените мозоци на партиските полтрони.
...дека мозокот ми е закржлавен тврдеше и мојата учителка по физичко , ама дека ме есапиш за партиски полтрон , па уште и вмровски ..тоа за мене е ептен ново ....и доказ до каде достигнува фантазијата на 007-ките Very Happy Very Happy Very Happy
Башка на основа на што процени дека диктаторчево има суицидални тикови??? Зајко на пример многу повеќе влече натака, па ич гајле не ти е како гледам....
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by ribar on Пет Фед 27 2015, 19:43

concrete напиша:
ribar напиша:
concrete напиша:... ти  Ribar , нормално се спрдачиш со мене??? Добро бе човек , кому пробаш да му ги шитнеш овие заебанции у стерео??? Демек Миле на лево уво Грујо на десно. Ај Зајков будала , ама ти си бе образуван човек со познавање на напредни технологии....
Very Happy Very Happy Very Happy
..ај доста вакви глупости , ако ви е до Македонија , дај седнете смислете што ќе нудите во својата Програма за Напред..., нема ваљда ништо или евентуално само да му ја носите опашката на ВМРО-змејот... Very Happy Very Happy И прв потез...напрајте си зајачки паприкаш...
И уозбилете се.., немате многу време Cool
Прва работа ,ти си паметен и  знам дека знаеш што ги очекува небањаните само сега сакаш малку инает-и да ми контрираш.Тебе тендерите не ти дозволуваат да признаеш дека небањаните се готови и Титаник тонит,и вака ке пишуваш дури Петлето не прифатит техничка влада а потоа ке ми објаснуваш дека така Гвујо сакал ,а потоа кога ке ги изгубат изборите ке пишуваш криви се соросидите ,кошер американците и еупедофилите.

За Јагулата уште си стојам на зборот.
хе,хе ..нормален човек ќе прифати и ШАРЕНА ВЛАДА , ако му ставиш нож под грло. Е сеа останува да смислите како да дојдете до грлото...или очекуете тоа ПАК да го стори 101 ерборн од Кентаки чикенсите??? Very Happy Very Happy Very Happy

Еве ти по нарачка

ribar

Posts : 415
Join date : 2014-11-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by concrete on Пет Фед 27 2015, 20:24

..остави хеликоптери на 007, глеај ти наоѓај јагули... Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by ribar on Пет Фед 27 2015, 20:30

concrete напиша:
sprinter007 напиша:
.......................................хе,хе ..нормален човек ќе прифати и ШАРЕНА ВЛАДА , ако му ставиш нож под грло. Е сеа останува да смислите како да дојдете до грлото...или очекуете тоа ПАК да го стори 101 ерборн од Кентаки чикенсите??? Very Happy Very Happy Very Happy
Конкрит престани да се трескаш од земја. Грујошеску сам си го стави ножот под грло. Тој тоа го знае. Се очекува во кратко време таа информација да стигне и до закржлавените мозоци на партиските полтрони.
...дека мозокот ми е закржлавен тврдеше и мојата учителка по физичко , ама дека ме есапиш за партиски полтрон , па уште и вмровски ..тоа за мене е ептен ново ....и доказ до каде достигнува фантазијата на 007-ките Very Happy Very Happy Very Happy
Башка на основа на што процени дека диктаторчево има суицидални тикови??? Зајко на пример многу повеќе влече натака, па ич гајле не ти е како гледам....
Аферим entrepreneur---не поминаа ни 2 саати а веке признаваш дека Пастирот е диктатор 
Башка на основа на што процени дека диктаторчево има суицидални тикови?
Скидам капу.

ribar

Posts : 415
Join date : 2014-11-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by concrete on Пет Фед 27 2015, 20:35

ribar напиша:
concrete напиша:
sprinter007 напиша:
.......................................хе,хе ..нормален човек ќе прифати и ШАРЕНА ВЛАДА , ако му ставиш нож под грло. Е сеа останува да смислите како да дојдете до грлото...или очекуете тоа ПАК да го стори 101 ерборн од Кентаки чикенсите??? Very Happy Very Happy Very Happy
Конкрит престани да се трескаш од земја. Грујошеску сам си го стави ножот под грло. Тој тоа го знае. Се очекува во кратко време таа информација да стигне и до закржлавените мозоци на партиските полтрони.
...дека мозокот ми е закржлавен тврдеше и мојата учителка по физичко , ама дека ме есапиш за партиски полтрон , па уште и вмровски ..тоа за мене е ептен ново ....и доказ до каде достигнува фантазијата на 007-ките Very Happy Very Happy Very Happy
Башка на основа на што процени дека диктаторчево има суицидални тикови??? Зајко на пример многу повеќе влече натака, па ич гајле не ти е како гледам....
Аферим entrepreneur---не поминаа ни 2 саати а веке признаваш дека Пастирот е диктатор 
Башка на основа на што процени дека диктаторчево има суицидални тикови?
Скидам капу.
...хммм  ти дефинитивно си или пијан , или будала или к..рот ти е мнооогу голем. Тебе бе Гебелс вода може да ти носи...  Very Happy Very Happy  Ти да не му ги пакуеш на Зајко ПУФФ петардиве??? Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by ribar on Пет Фед 27 2015, 20:41

concrete напиша:..остави хеликоптери на 007, глеај ти наоѓај јагули... Very Happy
Бидејки сум верник почнав да постам од понеделникот и денес имав запржeн посен грав во земјена тава.

-------

http://veternica.macedonianforum.net/viewtopic.forum?t=251

ribar

Posts : 415
Join date : 2014-11-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 40 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот