Жалби и поплаки

Страна 11 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Чет Фед 19 2015, 14:22

king напиша:Ajде Фири ...
... не се светот врти околу тебе ...
...не замарај веќе ...
Ова е вака но зошто треба да се врти околу некоj друг поглуп и по ниско интелигентен?
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Чет Фед 19 2015, 14:24

Кажував 200 пати сопрете со навредите, зборите нормално и ке се наполни. Ама не зарад телешкото его он ке навредува, а другите не можат. Е 21 век сме има други форуми и феjсбук и шо се сетиш, не станува вака работата.
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Чет Фед 19 2015, 14:26

A be more.
Tebe ti e celta da se dokopas za vistinata koja ne mozes da ja smenis. A jas ja postavuvam. Da ne sakas da ja zabranis cela bugaristanska nauka? Taa kazuva za vaseto poteklo i tursko mongolski koreni. Na bugarski forum si pisuvate lagi za nas Makedoncite. Ovde nema lagi. Nepobiten dokaz e faktot sto citiram c isklucivo bugarski izvori i toa ne bilo koj. Tuku SAMO oficijalni bugarski izvori.
I ne se maci - terminot bugar-i-stan ne e od mene izmislen nitu navreduvacki! Toa e kako i so siptarite tie se narekuvaat shqiptare sto znaci potomci, deca orlovi. A vie ste bugaristanci sto znaci zemjata na melezite, izmesanite.
I koj te trkala ako ne ja pocituvas svojata zemja toa resi si go tamu.
Jas ja pocituvam i se potpiram samo na oficijalni dokumenti i potvrdeni izvori
avatar
VOL

Posts : 15433
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Чет Фед 19 2015, 14:28

Постирал во Историjа некакви  глупости, а како jас постирам истите дивотии од македонски извори и аjде бришенеjе SmileНема фер плеj просто дано да не сум во право но ако вака продолжите Мел_ница ке ве претепа од посетуванjе. И  тие заменки на зборови се нешто олигофренско, може да не ти се допада нештп ама ова е претерано.
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Чет Фед 19 2015, 14:32

Бе ке треба да си правам моj форум да превоспиташ теле е мишън инпосибъл Smile
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Чет Фед 19 2015, 14:45

Vidi sega vaka. Se ti e objasneto. Ja tolerancija za vakov trol ko Tebe imam nula. So drugi zborovi planot ednostavno ne moze da ti uspee. Ti ke kines zivci i toa ti e.
Am ic ne me zabole za tvoive objasnuvanja. Pokaza sto surat si- i sega mozes na site cetiri podrasiren , da primas. Ne se ni trudi da objasnuvas,kako da ti kazam, dzabe vezes.

Site sansi si gi prokocka. A zunzarenje na forumov i postiranje na gluposti zaradi trivijaliziranje kako na dryg nekoj tamu forum, nema tolerancija. Od mene nema so da baras
Milostinja za eden navreduvacki zbor protiv Makedoncite nema.
avatar
VOL

Posts : 15433
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Чет Фед 19 2015, 14:54

Ne mora da otvaras. Samo prikluci se na nekoj "Adam trsi Adam" i isto kako doma si. Toa e tvoj..
avatar
VOL

Posts : 15433
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Чет Фед 19 2015, 15:17

Ке се приклjучам во форумот  на сите кои рендале маjка ми, таму има поеке посетители Smile
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Чет Фед 19 2015, 15:23

sto spomenuvas majki?


Последната промена е направена од VOL на Чет Фед 19 2015, 16:34. Мислењето е променето 1 пати
avatar
VOL

Posts : 15433
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Чет Фед 19 2015, 15:24

Ти нешто да напиша за некаков Адам?каков Адам??kaдe e??? What a Face
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Чет Фед 19 2015, 15:25

Dali-ti toa sakase nesto za majki da kazes osven toa za rendanjeto?


Последната промена е направена од VOL на Чет Фед 19 2015, 17:03. Мислењето е променето 1 пати
avatar
VOL

Posts : 15433
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Чет Фед 19 2015, 15:29

Кога навpедувам ке очекувам и да ме навредуваaт мeнe  Smile
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Чет Фед 19 2015, 15:31

Vo red.
avatar
VOL

Posts : 15433
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by king on Чет Фед 19 2015, 15:37

Фири ... толку си јаден .... за жалење си ...
.. се некако си мислам ... дека ако те отстранам од форумов ќе ја изгубиш смислата за постоење ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9415
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by king on Пет Фед 20 2015, 12:18

ФИРИ

Е БАНИРАН ДО ПОНЕДЕЛНИК!!!

И ова му е последно привремено банирање, наредното ќе биде бришење без оставање траги за неговото постоење ..

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9415
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by king on Нед Фед 22 2015, 13:04

Денес е прочка ....

ФИРИ е одбаниран ... предвреме ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9415
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 11 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот