Жалби и поплаки

Страна 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Вто Фед 17 2015, 13:47

Au. Pa ti si homofobicen
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Вто Фед 17 2015, 15:36

Телефиличен сум Wink
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Вто Фед 17 2015, 16:48

mislam deka si peder. bez fili.
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by king on Вто Фед 17 2015, 16:56

Фири баниран си до утре до 12.00 часот на твое барање.


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9349
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Сре Фед 18 2015, 16:48

Зошто си ми публикувал личната порака бе Кини ? Нели за тоа е лична ,а не публична?Smile
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Сре Фед 18 2015, 17:33

Телето ми редактира постови како он сака без да има никаква отметка за ова. Вака манипулираjки сака да компенсира сопствената глупост.Ако уште еден пост ми биде МАНИПУЛИРАН вака го напуштам форумот.
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Сре Фед 18 2015, 17:40

teleto pa teleto
prvo ne si naucil osnovna kultura
znaci gnido gnojna ja sum si VOL a ne tele. i ic nema da te esapam ako taka se obrakjas, zatoa -kvici
drugo,. ne ti redaktiram jas nisto., si pisuvas, skakas po temive,se obiduvas nesto. Bas mi e prijatno da te gledam kako pisuvas. sega, jes da si proziren ama VOL se gleda, a toa fifi, ne e moja krivica Laughing , takov mi e horoskopot.

drugo- nemoj da mislis deka ke ucenuvas: nyama, ZERO, IC, tolerancija za obidive da go zunzariras ovoj forum.
sega ti e jasno?
preku taseta, i ako ne ti e.

pisi uste ednas slobodno sto i da sakas, pa ke vidis.
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by king on Сре Фед 18 2015, 20:12

Фири напиша:Зошто си ми публикувал личната порака бе Кини ? Нели за тоа е лична ,а не публична?Smile
За да после не се буниш дека сум те банирал за ништо!
Вака .... црно на бело ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9349
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Чет Фед 19 2015, 13:28

Како ке се буним за нешто за кое сум помолил? Jaс да не сум како вас лажго и манипулатор и да редактирам туги постови без обележуванjе?
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Чет Фед 19 2015, 13:31

Ne jadi burek. Zosto go opcu concrete?
Jas ti kazav nema cucli da ti davam cel ke ti go dadam da ne kvicis.
Kolku povekje mislis deka si pameten tolku podlaboko ke ti vleguva.
Izbor imas. Tolerancija ne.
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by king on Чет Фед 19 2015, 13:34

Фири ...
што тоа читам ...
..си почнал да пцуеш!

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9349
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Чет Фед 19 2015, 13:47

Не сум спирал никогаш, пцуенjето во некои граници не е нешто лошо Smile
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by king on Чет Фед 19 2015, 13:53

Фири напиша:Не сум спирал никогаш, пцуенjето во некои граници не е нешто лошо Smile
Не ми сега врти ...
..добро знаеш што те прашувам?

... да пцуеш никој не ти забранува...
..но пцуење на членови на форумот е забрането....


Сега вака ... имаш неколку дена (малку) да се малкуцка опраиш ... во спротивно .. те снемува од форумов без трага дека воопшто си постоел ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9349
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Чет Фед 19 2015, 14:01

Добро, а шо правиме со редактиранjето на постови без обележуванjе?
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by king on Чет Фед 19 2015, 14:07

Никој бе не ти преправа постови ...

... а за бришење ... избришани ти се доста постови .. си знаеш зошто ...

... и ако имало преправање на твои постови ... тоа било само бришење на дел од постот за да не би бил цел избришан ...
..а на такво нешто ..модераторите имаат полно право ...

... и сега доста за таа тема ...

... одбројувањето е започнато ..а дали ќе биде прекинато ..од тебе зависи ..

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9349
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Чет Фед 19 2015, 14:07

Исто така со навредите на национална основа како бугаристанци, jас како напишам фиромци и бришеш одма. Jас немам проблеми да комуницираме нормално но вие ова го не сакате никако и нев разбирам зошто. Палите се на некои тврденjа кои се официални каj нас и големиот процент од лугето мисли така. Вие треба да свикнете со ова, не е задолжително да го верувате нито пак да се согласувате ама оти се нервирате?
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by king on Чет Фед 19 2015, 14:09

Фири напиша:Исто така со навредите на национална основа како бугаристанци, jас како напишам фиромци и бришеш одма. Jас немам проблеми да комуницираме нормално но вие ова го не сакате никако и нев разбирам зошто. Палите се на некои тврденjа кои се официални каj нас и големиот процент од лугето мисли така. Вие треба да свикнете со ова, не е задолжително да го верувате нито пак да се согласувате ама оти се нервирате?
Ти си напишал и многу полошо ..од фирoмци ..
..ај ќе ти текне ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9349
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Чет Фед 19 2015, 14:10

king напиша:Никој бе не ти преправа постови ...

... а за бришење ... избришани ти се доста постови .. си знаеш зошто ...

... и ако имало преправање на твои постови ... тоа било само бришење на дел од постот за да не би бил цел избришан ...
..а на такво нешто ..модераторите имаат полно право ...

... и сега доста за таа тема ...

... одбројувањето е започнато ..а дали ќе биде прекинато ..од тебе зависи ..
Да бе доста е лаги jас пишувам дека ке рендам телето вие редактирате се едно сум педер Smile Но jас не сум и тоа можам да го докажам на секоjа сестра или жена Wink
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Чет Фед 19 2015, 14:12

king напиша:
Фири напиша:Исто така со навредите на национална основа како бугаристанци, jас како напишам фиромци и бришеш одма. Jас немам проблеми да комуницираме нормално но вие ова го не сакате никако и нев разбирам зошто. Палите се на некои тврденjа кои се официални каj нас и големиот процент од лугето мисли така. Вие треба да свикнете со ова, не е задолжително да го верувате нито пак да се согласувате ама оти се нервирате?
Ти си напишал и многу полошо ..од фирoмци ..
..ај ќе ти текне ...
Ама и вие напишавте многу лоши работи.
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Чет Фед 19 2015, 14:13

A sto da dokazes pred necija sestra ili zena , da se guzis so partnerot zguzativno?
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Чет Фед 19 2015, 14:15

Добро аj ке видиме но телето нема да се сдржи да навредува. Воопште мислам дека треба да направим моj форум оти вака сите сте модератори и не можеме да збориме рамноправно. Не му се допадне на некоj нешто и аjде бришенjе или редактиране шо е веке нешто ретардирано.
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Чет Фед 19 2015, 14:16

VOL напиша:A sto da dokazes pred necija sestra ili zena , da se guzis so partnerot zguzativno?
Еве педерчето навредува но тоj може да прави шо сака.
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Чет Фед 19 2015, 14:18

Телето ги брка нормалните луге од тука па видите веке сте поеке од година и нема никоj. Коj ке трпи да го навредуват ? Некоj мазохист?
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by king on Чет Фед 19 2015, 14:19

Ajде Фири ...
... не се светот врти околу тебе ...
...не замарај веќе ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9349
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Чет Фед 19 2015, 14:21

Ако ова е некаков дпмне-овски форум со мал буджет , но луге нема воопште телето сака само оно да навредува,а другите да го трпат.
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот