Жалби и поплаки

Страна 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Чет Фед 12 2015, 00:44

e sea i ti..
avatar
VOL

Posts : 15433
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Пон Фед 16 2015, 22:03

poveli Fifi.
ima specijalna tema otvorena za zalbi i poplaki.
sekoe prasanje i sekoja molba so i bez taksena marka, ke bide primena
avatar
VOL

Posts : 15433
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Пон Фед 16 2015, 22:06

Па бришеш се на историJа ебаго. Имам чувството дека се плашиш да нема поеке од 10 постови таму на вечер. Остави лугето да решат коj е паметен и коJ глуп.КаДЕ Е ЧУЧИ?
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Пон Фед 16 2015, 22:07

Otide na selo.
avatar
VOL

Posts : 15433
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Пон Фед 16 2015, 22:09

Имам чувстото дека jа протеравте оти е комунjарка по душа Smile
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Пон Фед 16 2015, 22:11

iskreno..
ja namamivme na kafe..
dojde... ja opljackavme.. ja iskoristivme.. ja isekovme na parcinja
ja ispekovme i ja izedovme.ima uste, u frizider.


.....

ti, kafe, pies?
avatar
VOL

Posts : 15433
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by king on Пон Фед 16 2015, 22:11

Имам чувстото дека jа протеравте оти е комунjарка по душаАј ќе видиш кога ќе се врати ..исунчана на јужните тропски мориња


Последната промена е направена од king на Пон Фед 16 2015, 22:12. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9415
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Laba on Пон Фед 16 2015, 22:11

Smile
avatar
Laba

Posts : 414
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Пон Фед 16 2015, 22:18

king напиша:
Имам чувстото дека jа протеравте оти е комунjарка по душаАј ќе видиш кога ќе се врати ..исунчана на јужните тропски мориња
Чучулиг мора да работи нешто jако таа по цел ден висеше тука Smile
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Пон Фед 16 2015, 22:21

a be to rekov, ja izedovme.
cuculig za tebe ke go cuvame.
avatar
VOL

Posts : 15433
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Пон Фед 16 2015, 22:32

Абе овоj Гео да не е маж на оса? Тогаш ке го разберам оти ме банира кога си оjдов самSmile Уплаши се дека оска ке прескокне каj мене Wink
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Пон Фед 16 2015, 22:40

toa tamu prasaj gi.
avatar
VOL

Posts : 15433
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Пон Фед 16 2015, 22:47

Не ме интересира поеке оса. Не се извини дека ме навреди да сум ти Smile
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by king on Пон Фед 16 2015, 22:59

Фири напиша:Не ме интересира поеке оса. Не се извини дека ме навреди да сум ти Smile
Ајде па и ти ..

..тоа не е навреда ... тоа е чест ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9415
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Пон Фед 16 2015, 23:06

Фири напиша:Не ме интересира поеке оса. Не се извини дека ме навреди да сум ти Smile
fifi
pa te unapredila bre, ona misli deka sum visa sila Cool
avatar
VOL

Posts : 15433
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Пон Фед 16 2015, 23:15

king напиша:
Фири напиша:Не ме интересира поеке оса. Не се извини дека ме навреди да сум ти Smile
Ајде па и ти ..

..тоа не е навреда ... тоа е чест ...
Не кини поголемо понижуванjе не сум имал во живототSmile
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Пон Фед 16 2015, 23:40

aj priznaj deka ti e cest i milojna ne se srdi sega,
avatar
VOL

Posts : 15433
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Вто Фед 17 2015, 09:59

Оти редактираш постови без да кажаш дека ги редактираш манипулторе телешки?
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Вто Фед 17 2015, 10:40

Majkami nema sto da te interesira. Softverot e takov ne e do mene.ako vekje spomenuvas majki sajki..
avatar
VOL

Posts : 15433
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Вто Фед 17 2015, 10:43

А ти случаjно да ме нарече копук?
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by king on Вто Фед 17 2015, 11:06

Фири ..за да случајно не досадуваш и прашуваш кај ти се изгуби темата за ТА ... јас ти ја избришав ...

... Да напишеше нешто конкретно ... а не кинг ова она ... тамата ќе останеше!

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9415
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Вто Фед 17 2015, 11:10

Пушти ти тема за Тодор Александров чоекот целиот живот го дадел за Македониja.
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Вто Фед 17 2015, 11:40

Кини оти ми засра темата за хитовите? Како ти даде срце да заместиш песната за Тодор Александров со песна на циганин хомосексуалец? Ти не си македонец....
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Вто Фед 17 2015, 12:37

Ti kazav tebe, ne glumi ludilo potroseni se site dobronamerni soveti. Molenje nema ne se mele ovde gluposti. Pisuvaj si i ne se zamaraj so drugi. Ako ne znaes da napises normalen komentar - nikoj bre ne te brise ili poprava toa si e tvoja karakteristika.
Ako pises tele mesto vol ne e problem, nema ljutis.
Ama ne kvici posle koga slicno te imenuvaat.

A ds meris pamet ne mozes so da ti praam Smile
avatar
VOL

Posts : 15433
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Вто Фед 17 2015, 13:06

Теле ке те колим друго не може да те оправи Smile
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот