Жалби и поплаки

Страна 3 of 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Laba on Пет Јан 23 2015, 15:31

пфуу.. никој нема
ете нека биде ова поплака од мене Smile Smile
avatar
Laba

Posts : 414
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by чучулига on Пет Јан 23 2015, 15:32

Поздрав Лаба

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Laba on Пет Јан 23 2015, 15:33

сервус колешке
avatar
Laba

Posts : 414
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Laba on Пет Јан 23 2015, 15:35

ќе се гледаме како мачки или ќе отвориш некој муабет?
avatar
Laba

Posts : 414
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by чучулига on Пет Јан 23 2015, 15:35

Шо ваму кај поплаки?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Laba on Пет Јан 23 2015, 15:36

можеме да разговараме и за други теми ако сакаш, не мора да е оа нуркање
avatar
Laba

Posts : 414
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Laba on Пет Јан 23 2015, 15:37

чучулига напиша:Шо ваму кај поплаки?
кежман ме "оговара :па сметам дека требаше тука..? Smile
avatar
Laba

Posts : 414
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by чучулига on Пет Јан 23 2015, 15:38

Се согласувам Smile

Има теми за избор, ако не, отвори некоја за шо ти се муабети тебе Smile

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Laba on Пет Јан 23 2015, 15:39

па еве, оставам на тебе, како поискусна,и со стаж овде?
avatar
Laba

Posts : 414
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Laba on Пет Јан 23 2015, 15:40

сакаш во меана да одиме?
avatar
Laba

Posts : 414
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by чучулига on Пет Јан 23 2015, 15:40

Laughing 

ме возиш ти малку а? Smile

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Laba on Пет Јан 23 2015, 15:42

што така?
avatar
Laba

Posts : 414
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Laba on Пет Јан 23 2015, 15:43

малку си ми чудна. во ред е што си резервирана, но ме чудиш што се декларираш како девојка а со девојки не ти оди муабетот.
avatar
Laba

Posts : 414
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by чучулига on Пет Јан 23 2015, 15:44

Laba напиша:сакаш во меана да одиме?

Laba напиша:што така?
Laughing Laughing Laughing   

Под мишка ќе се носиме?

Пардон, под рака ќе се носиме?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Laba on Пет Јан 23 2015, 15:46

под мишка за рака како сакаш
avatar
Laba

Posts : 414
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by чучулига on Пет Јан 23 2015, 15:48

Не оди за рака никако.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Kezhman velichanstveni on Пет Јан 23 2015, 22:07

Ne znam dali ovde ili treba posebna tema ( za toa neka odluchi moderacijata ), no siguren sum deka e vreme da razgovarame za Forumski obdusman .
avatar
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Пет Јан 23 2015, 22:09

temata ti e otvorena.
naslovot jas go staviv ama ako sakas, moze da dades ime. poveli.
avatar
VOL

Posts : 15433
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Kezhman velichanstveni on Саб Јан 24 2015, 19:29

Naslovot treba da se smeni vo "Forumski obdusmen" !
avatar
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by king on Саб Јан 24 2015, 19:31

Kezhman velichanstveni напиша:Naslovot treba da se smeni vo "Forumski obdusmen" !
Барањето не се прифаќа ...поради употреба на непознат термин...


Последната промена е направена од king на Саб Јан 24 2015, 19:35. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9415
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by чучулига on Саб Јан 24 2015, 19:34

ем то...

омбудсман знам... 

то другото не знам.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Kezhman velichanstveni on Саб Јан 24 2015, 19:36

Ova ti e ultimativen hejt !
avatar
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by concrete on Саб Јан 24 2015, 19:37

king напиша:
Kezhman velichanstveni напиша:Naslovot treba da se smeni vo "Forumski obdusmen" !
Барањето не се прифаќа ...поради употреба на странски термин...
...секогаш кога го слушнам или прочитам ми асоцира на BANTUSTAN Cool
avatar
concrete

Posts : 6723
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Kezhman velichanstveni on Саб Јан 24 2015, 19:53

Mene pa toa Bantustan pe potsetuva na edna izolirana politika koja zemjata ja pretvara vo balkanski Bantustan vo koja ekonomijata dozhivea kolaps.
avatar
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Kezhman velichanstveni on Саб Јан 24 2015, 23:00

Povtorno mi ja zatvorija ordinacijata vo koja samo gi lechev pacientite ??
Zashto ? Smeshni se objasnuvanjata.
No gazdite si znaat.Samo da gi potsetam na onaa poznata pogovorka "Drumovi che pozhelet turaka,al turaka nigde neche biti" !
avatar
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот