СП Ракомет Катар

Страна 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Пон Јан 19 2015, 20:58

batalete pivtii I pachi..
da se vratime na sportot

http://www.handball2015.en.beinsports.net/scores-and-stats

vo sreda, 21.jan ke im go zagorcuvame zivotot na hrvatite, a na 23 jan. so avstrijcite.

da se nadevame deka ke se popravat i nema da se opustat so 5 gola razlika, tuku barem ke ja odrzuvaat..
avatar
VOL

Posts : 15287
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by king on Сре Јан 21 2015, 17:31

.... Македонија -хрватска ...

13:12

... a можеше  14-11

едит ...упм ... два напада узастопно утињаат ..


Последната промена е направена од king на Сре Јан 21 2015, 17:32. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9348
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Сре Јан 21 2015, 17:32

dobro e I ova.
avatar
VOL

Posts : 15287
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by king on Сре Јан 21 2015, 17:33

тесно е ..
изедначија..

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9348
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Сре Јан 21 2015, 17:34

e tesno e. vodat
avatar
VOL

Posts : 15287
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by king on Сре Јан 21 2015, 17:34

аууууу ..не гледам веќе ...
ќе го опнам телевизорот ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9348
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by king on Сре Јан 21 2015, 17:37

упм, упм ...

откако пропуштија да поведат со три разлика ... се им тргна надолу...

три гола примија а не дадоа ни еден ... упм упм ..


Последната промена е направена од king на Сре Јан 21 2015, 17:38. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9348
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Сре Јан 21 2015, 17:37

so vikas tepame?
avatar
VOL

Posts : 15287
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by king on Сре Јан 21 2015, 17:39

ќе видиме второ полувреме ...
.. знаат нашите да се повампират ...

имаме обичај да сигурни утакмици на крај ги продадеме ... а и да направиме пресврт на наизглед сигурно изгубени ..


Последната промена е направена од king на Сре Јан 21 2015, 17:40. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9348
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Сре Јан 21 2015, 17:40

opklada?
avatar
VOL

Posts : 15287
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by king on Сре Јан 21 2015, 17:42

... а бе ќе тепаме ... срце не ми дава друго да напишам ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9348
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Сре Јан 21 2015, 17:49

e kladba de?
avatar
VOL

Posts : 15287
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by king on Сре Јан 21 2015, 18:00

... јок ...не сакам да посакуваш пораз на нашите ...
..и без кладба ... исто ко да сум ја изгубил ..ќе частам ..

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9348
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by king on Сре Јан 21 2015, 18:01

ти ибам ..судиите ....
... дефинитивно ..пуштам филм ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9348
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Сре Јан 21 2015, 18:03

ajde, be, bidi laf I koga ne ni ide.
nema nazad!
avatar
VOL

Posts : 15287
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by Centarec on Сре Јан 21 2015, 18:05

е крфта да им ја ебам скапана на судииве. у принцип никад не сум се вадел на судии али ова говнава скапани чешки сакаат да ќарат 10 дена у макарска.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by king on Сре Јан 21 2015, 18:06

Знајш .... некако ... сега е подобро да изгубиме натпревар, кој скоро ништо не менува  ... него кога се натпревари ... по систем елиминација ...
изгубиш... испаѓаш ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9348
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by king on Сре Јан 21 2015, 18:07

не осакатија  ... пизда им матерна ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9348
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Сре Јан 21 2015, 18:09

dobro e,dobro e...

posle dozd-sonce

a sudiite stalno se krivi, samo sto sega na dezurstvo se cesite Smile

a be glej te im go GOLMANOT na 'rvatove..toa e.
avatar
VOL

Posts : 15287
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by Centarec on Сре Јан 21 2015, 18:10

номче е дунстер денес. али ај, нека се опраат за 8мина финале.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by king on Сре Јан 21 2015, 18:44

Изгубивме .... Crying or Very sad

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9348
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Сре Јан 21 2015, 18:46

jok

oni pobedija. edvaj.
avatar
VOL

Posts : 15287
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by king on Сре Јан 21 2015, 18:48

Во право си ...
...позитивен пристап ..

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9348
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by king on Сре Јан 21 2015, 18:53

Ај повеќе среќа наредниот натпревар


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9348
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by king on Чет Јан 22 2015, 20:47


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9348
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот