СП Ракомет Катар

Страна 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by king on Пет Јан 23 2015, 12:06

Денес ли играме?

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 8958
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Пет Јан 23 2015, 12:08

denes.
ostri kandzi.

_________________
https://i.stack.imgur.com/KpOtd.gif
avatar
VOL

Posts : 14195
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by Centarec on Пет Јан 23 2015, 12:40

мора јако у одбрана денес и борко да биде мен оф д меч. а нападот само да си делкаат кире, манасков и столе.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Пет Јан 23 2015, 12:42

a be, da ne citaat... Laughing Laughing Laughing

_________________
https://i.stack.imgur.com/KpOtd.gif
avatar
VOL

Posts : 14195
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by Centarec on Пет Јан 23 2015, 12:43

форумџиски експерти де

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Пет Јан 23 2015, 12:50

more, ostaj, dobri se.

_________________
https://i.stack.imgur.com/KpOtd.gif
avatar
VOL

Posts : 14195
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by Centarec on Пет Јан 23 2015, 12:53

само нека тепаат денес небитно ние што ќе паламудиме. после идеме на словенија

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Пет Јан 23 2015, 12:54

oni so spancite denes igraat. a spancite se mnogu zaebani. neka gi rasturat.

_________________
https://i.stack.imgur.com/KpOtd.gif
avatar
VOL

Posts : 14195
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by Centarec on Пет Јан 23 2015, 12:55

го има негде костурот како вкрстуваме ако ја пројдеме словенија?

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Пет Јан 23 2015, 13:00

http://www.handball2015.en.beinsports.net/scores-and-stats

_________________
https://i.stack.imgur.com/KpOtd.gif
avatar
VOL

Posts : 14195
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by Centarec on Пет Јан 23 2015, 17:27

многу зицери промашуваме, односно ни ги бранат. овој недановски незнам зашто игра.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Пет Јан 23 2015, 17:29

KuK trcaat povekje.. mozda ke gi fatime na kondicija

_________________
https://i.stack.imgur.com/KpOtd.gif
avatar
VOL

Posts : 14195
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Пет Јан 23 2015, 18:09

hehehe.. bode falangata, bode, ova vienskive virsli

_________________
https://i.stack.imgur.com/KpOtd.gif
avatar
VOL

Posts : 14195
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by Centarec on Пет Јан 23 2015, 18:09

тепаат говнава бе. ако цело второ го изиграа со чоек помалце.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Пет Јан 23 2015, 18:11

glej kako pustaa sirtaki dzingl mamuimibam, taka I so bosna .. Laughing

tepaat qrac, ke gi tepame sega malce nie Cool .
rezultatski

_________________
https://i.stack.imgur.com/KpOtd.gif
avatar
VOL

Posts : 14195
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by Centarec on Пет Јан 23 2015, 18:15

диви мен оф д меч

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Пет Јан 23 2015, 18:19

ojhaaa...

naprcija qrov... pardon kopjata od falangava, hehehe

pa ne moze bre da tepa nacija sto go ima najpoznatiot Avstriec za godinava


ne sme nie tolku uspesni kako niv, samo ke si go slavime  ova


_________________
https://i.stack.imgur.com/KpOtd.gif
avatar
VOL

Posts : 14195
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by Centarec on Пет Јан 23 2015, 18:21

..."тука е убавицата борис трајковски"...

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Пет Јан 23 2015, 18:22

heheheh
napaleni

_________________
https://i.stack.imgur.com/KpOtd.gif
avatar
VOL

Posts : 14195
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by Centarec on Пет Јан 23 2015, 18:25

ми фали магдинчев како коментатор.

"сега треба да дадеме гол, и после да не примиме."

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Пет Јан 23 2015, 18:29

Bozovic, mamu muibam izdajnicka.embargo za montenigersi!

_________________
https://i.stack.imgur.com/KpOtd.gif
avatar
VOL

Posts : 14195
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Пет Јан 23 2015, 18:34

VESNICI AAHAHAHAHAH!!!!!

..kaj bese taa austrija, na globusot...? Laughing Laughing Laughing

_________________
https://i.stack.imgur.com/KpOtd.gif
avatar
VOL

Posts : 14195
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by Centarec on Пет Јан 23 2015, 18:36

многу јако !!! : ))

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by concrete on Пет Јан 23 2015, 18:53

и многу викате...како пројдовме...????
avatar
concrete

Posts : 6370
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Нед Јан 25 2015, 16:33

mme triglavska,

NAPRED nasi.!

_________________
https://i.stack.imgur.com/KpOtd.gif
avatar
VOL

Posts : 14195
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот