СП Ракомет Катар

Страна 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

СП Ракомет Катар Empty СП Ракомет Катар

Пишување by Centarec on Пет Јан 16 2015, 18:29

незнам колку сте по спорт али пошто нема тема за светсково ајде да коментираме тука кој што како зашто.

денес ги тепавме тунис 33-25. цела екипа изигра перфектно ама и тунис не е репер ако збориме за игра која носи до медали.

у секој случај ми се свиѓа компактноста на екипита само со побрзи екипи незнам како ке се носиме.

утре играме со иран па со босна 3 дена потоа.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

СП Ракомет Катар Empty Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Пет Јан 16 2015, 18:30

ma ke gi zgazime.
VOL
VOL

Posts : 16078
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

СП Ракомет Катар Empty Re: СП Ракомет Катар

Пишување by Centarec on Саб Јан 17 2015, 22:24

добро бе никој не прати спорт ?

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

СП Ракомет Катар Empty Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Саб Јан 17 2015, 22:35

tepame, t'nko, ama tepame Laughing
VOL
VOL

Posts : 16078
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

СП Ракомет Катар Empty Re: СП Ракомет Катар

Пишување by Centarec on Саб Јан 17 2015, 22:44

со хрвативе ќе биде жустро.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

СП Ракомет Катар Empty Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Саб Јан 17 2015, 22:58

imaat jak tim.

ke mora da menjame taktika, ni ja poznavaat igrata.
VOL
VOL

Posts : 16078
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

СП Ракомет Катар Empty Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Саб Јан 17 2015, 23:03

samo da nema povredi so BiH, na 19.01
so hrvatite se merime , na 21.01.
VOL
VOL

Posts : 16078
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

СП Ракомет Катар Empty Re: СП Ракомет Катар

Пишување by concrete on Саб Јан 17 2015, 23:04

Centarec напиша:добро бе никој не прати спорт ?
....ја не, за другиве незнам......каде тоа , кого тепаме.. Cool  гледам се спомнуат босанци , па хрвати???
concrete
concrete

Posts : 6875
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

СП Ракомет Катар Empty Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Саб Јан 17 2015, 23:08

katar, be beton,, sveCko u rukomet.

tepavme nesto od "nesvrstanite" sega malce mozda ke gubime, ali junacki..
VOL
VOL

Posts : 16078
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

СП Ракомет Катар Empty Re: СП Ракомет Катар

Пишување by concrete on Саб Јан 17 2015, 23:12

VOL напиша:katar, be beton,, sveCko u rukomet.

tepavme nesto od "nesvrstanite" sega malce mozda ke gubime, ali junacki..
Катар???  не беше тоа таму каде оној шоферот за еликотери ,....Џамбо е на еј-би си мајката со локалниот калиф, шеик што ли беше???
VOL  ондак наебавме  има да не опањкава док не зарипне  и гласни жици не му зашкрипат т'нко Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 6875
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

СП Ракомет Катар Empty Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Саб Јан 17 2015, 23:15

da, de Hamad bin Kaifa, , katarski e seikot.

a be da cistese nuznici na naftena platform mozda ke donesese prikazni kako se vozel so podmornica i so nick keptejn Nemo .. Laughing
VOL
VOL

Posts : 16078
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

СП Ракомет Катар Empty Re: СП Ракомет Катар

Пишување by king on Пон Јан 19 2015, 13:10


_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 9893
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

СП Ракомет Катар Empty Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Пон Јан 19 2015, 13:18

e taka treba.
sea , katarskite vodi se osveteni Twisted Evil
amiin. Laughing
VOL
VOL

Posts : 16078
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

СП Ракомет Катар Empty Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Пон Јан 19 2015, 18:17

Makedonija -BiH

tnko al zestoko!

-----------------------
Manaskov alal mu vera..

Jonovski nesto povekje na klupa otkolku vo igra.

a ova domakjinov vo pazua pusta sirtaki , mamumuibam katarska, garant provociraat! Shocked Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
VOL
VOL

Posts : 16078
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

СП Ракомет Катар Empty Re: СП Ракомет Катар

Пишување by king on Пон Јан 19 2015, 18:23

21 ...22   упм

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 9893
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

СП Ракомет Катар Empty Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Пон Јан 19 2015, 18:25

uste pet minuti..
se zivo izbega od dnevna.!!
uuugghhh!!!!
VOL
VOL

Posts : 16078
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

СП Ракомет Катар Empty Re: СП Ракомет Катар

Пишување by king on Пон Јан 19 2015, 18:28

кај брза бе ...мме ... наместо 4 разлика да правиме

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 9893
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

СП Ракомет Катар Empty Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Пон Јан 19 2015, 18:28

eve ti odgovor na temana dali Makedonija bila KSENOFOBICNA!

V.U.G.R.I.N.E.C!! cheers   ...uvezen, mu dadoa makedonsko drzavjanstvo.


gol vo vistinsko mesto vo vistinski moment.
VOL
VOL

Posts : 16078
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

СП Ракомет Катар Empty Re: СП Ракомет Катар

Пишување by king on Пон Јан 19 2015, 18:30

ајде ајде ..уште малку ....

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 9893
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

СП Ракомет Катар Empty Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Пон Јан 19 2015, 18:32

СП Ракомет Катар Images?q=tbn:ANd9GcT0hjDuPBNTpzct0j-aQHqTdUVOHkh7O11xXpS8o9GtRg9pdFLI


neka ni e cestita pobedata

NA VODICI TEPAME STALNO! cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
VOL
VOL

Posts : 16078
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

СП Ракомет Катар Empty Re: СП Ракомет Катар

Пишување by king on Пон Јан 19 2015, 18:34

БРАВООООООО!!!!!!


кај ми се зденаа огнометите .... упм ..

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 9893
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

СП Ракомет Катар Empty Re: СП Ракомет Катар

Пишување by чучулига on Пон Јан 19 2015, 18:35

Very Happy Very Happy Very Happy
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

СП Ракомет Катар Empty Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Пон Јан 19 2015, 18:35

taka I si mislev: Manaskov.
cestito..najdobar na natprevarot.

Makedonija prva vo grupa. 6 boda.
VOL
VOL

Posts : 16078
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

СП Ракомет Катар Empty Re: СП Ракомет Катар

Пишување by 0sa on Пон Јан 19 2015, 18:49

..sigurno sega vladata ke izleze so press a premierot ke dade izjava , kako da e to nivna zasluga..
0sa
0sa

Posts : 22
Join date : 2015-01-19

Вратете се на почетокот Go down

СП Ракомет Катар Empty Re: СП Ракомет Катар

Пишување by king on Пон Јан 19 2015, 20:38

0sa напиша:..sigurno sega vladata ke izleze so press a premierot ke dade izjava , kako da e to nivna  zasluga..
Ова веќе е дијагноза.....

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 9893
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

СП Ракомет Катар Empty Re: СП Ракомет Катар

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот