СП Ракомет Катар

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by Centarec on Нед Јан 25 2015, 16:34

минимум 3 гола за нас. онака оптимистички.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by king on Нед Јан 25 2015, 16:35

Да ја гаѓаше тоа стативата никогаш немаше да ја погоди ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9349
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Нед Јан 25 2015, 16:38

jaki se ovie. mozda se pozaebani i od hrvatite.
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by Centarec on Нед Јан 25 2015, 16:41

поцврсти се физички али мислам дека ќе ги добиеме со добра игра на борко/диви.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Нед Јан 25 2015, 16:43

more zasega izgleda samo so publika ke gi nagazime....
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by Centarec on Нед Јан 25 2015, 16:45

абе крилата да работат како што треба ке ги искинеме. централно се многу снажни.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by Centarec on Нед Јан 25 2015, 16:49

стоилче стоилов Very Happy

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Нед Јан 25 2015, 16:51

upm!
triglav da im se stopi,
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by Centarec on Нед Јан 25 2015, 16:53

ајде номче нека распали нека не се курчи. неможе само кире да носи на грб се.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by Centarec on Нед Јан 25 2015, 16:55

ах кире кире.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Нед Јан 25 2015, 16:55

vidi be salana.

ene ti nezainteresiranost za sport, ova da bese kaj nas na krov ke visea ko majmuni, kako vo Nis..

ponekoj lokalen, vo onie fustanine beli- imakedoncive vo full raspolozenie..

ebati arapite, samo za problemi i bombi gi biva Laughing Laughing Laughing
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by Centarec on Нед Јан 25 2015, 16:58

викаш дале флуор и дајнкорп слободни денови?

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Нед Јан 25 2015, 16:58

u tranzit de..
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Нед Јан 25 2015, 16:59

vide li na tajm autotot kako go spomnuvaat lazarov? mu fufka . kojznae sto mu spremaat.
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by Centarec on Нед Јан 25 2015, 17:01

на лекарски у dxb.

почнавме со технички грешки и ќе не искинат сега психички.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Нед Јан 25 2015, 17:04

grubi se,  mme so se Ivica i Marica i Mojca i...
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Нед Јан 25 2015, 17:05

ako nekje Vugrinec- saka momce Makedonce heheheheh
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by Centarec on Нед Јан 25 2015, 17:36

тешко...

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Нед Јан 25 2015, 17:37

ma rekov ja deka se pozaebani od hrvative..
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by Laba on Нед Јан 25 2015, 17:37

нервози со словенциве еј!!
avatar
Laba

Posts : 409
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by Laba on Нед Јан 25 2015, 17:38

тешко израмнуваме. Sad
avatar
Laba

Posts : 409
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Нед Јан 25 2015, 17:38

mme!!!odbranivme utna ovoj penal!!
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by Laba on Нед Јан 25 2015, 17:44

не изедоа судииве, нели?
малку се престроги кон нас.
avatar
Laba

Posts : 409
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Нед Јан 25 2015, 17:45

nema vrska. slabi sme.. ili -oni se jaki, seedno.
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by VOL on Нед Јан 25 2015, 17:46

uste petnaes minuti..ni treba cudo.
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: СП Ракомет Катар

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот