ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Класична музика

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Класична музика - Page 2 Empty Re: Класична музика

Пишување by чучулига Саб Jул 11 2015, 00:32

king напиша:Туку не ми е јасно ...OFF е од таму развиениот и културно воздигнатиот запад а ти бараш од еден сиров приглуп балкнец да те води на класична музика ....
..ние сме бе само за у крчма и тоа со дебела певаљка ... Twisted Evil Twisted Evil

Laughing Laughing Laughing 

еми не е да ме води ко прво, да ме придружува беше моментот.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Класична музика - Page 2 Empty Re: Класична музика

Пишување by чучулига Саб Jул 11 2015, 00:53

и не се буни по толку.

латиноамерички танци сакам да завладеам....

а, најголема промена на посилната полојна е дека конечно го уверив дека ѕиврите се полезни и така то!
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Класична музика - Page 2 Empty Re: Класична музика

Пишување by чучулига Саб Jул 11 2015, 01:06

и?
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Класична музика - Page 2 Empty Re: Класична музика

Пишување by чучулига Саб Jул 11 2015, 01:14

Најсериозно, до ден денешен...

Бах!
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Класична музика - Page 2 Empty Re: Класична музика

Пишување by king Сре Aвг 19 2015, 23:58


_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10777
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Класична музика - Page 2 Empty Re: Класична музика

Пишување by king Чет Aвг 20 2015, 00:07


_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10777
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Класична музика - Page 2 Empty Re: Класична музика

Пишување by VOL Чет Aвг 20 2015, 08:00

чучулига напиша:.

латиноамерички танци сакам да завладеам....

а, најголема промена на посилната полојна е дека конечно го уверив дека ѕиврите се полезни и така то!
.pa, postarata polovina , I vreme e da nosi zivri,
tuku so tie plan,naredno, da go uveris deka I hulahopkite se polezni , I taka to Twisted Evil ?
( next: brushalter! Laughing )
VOL
VOL

Posts : 16896
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Класична музика - Page 2 Empty Re: Класична музика

Пишување by чучулига Чет Aвг 20 2015, 08:07

Абе шо ти е навистина?

Немаш друга работа па си фатил да ги читаш моите постој од почеток наваму па коментираш на нив со која цел?
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Класична музика - Page 2 Empty Re: Класична музика

Пишување by VOL Чет Aвг 20 2015, 08:09

forum e , se debatira.
I ne tuku mi kvici, ne te komentiram ja tebe, nit te znam nit te poznavam. samo si komentiram
VOL
VOL

Posts : 16896
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Класична музика - Page 2 Empty Re: Класична музика

Пишување by чучулига Чет Aвг 20 2015, 08:12

VOL напиша:forum e , se debatira.
I ne tuku mi kvici, ne te komentiram ja tebe, nit te znam nit te poznavam. samo si komentiram

Извини ама морам да ти кажам дека изгледа ко ти да квичиш.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Класична музика - Page 2 Empty Re: Класична музика

Пишување by VOL Чет Aвг 20 2015, 08:26

..a be sto se' ti moras..greoticka.

tuku, ne se plasi ne se boj, nema koski ..muabetov moj...iako , ама морам да ти кажам дека изгледа ко da e prcodejstvujukji Twisted Evil

nastrana so sum pod impresija na dvaesetina tvoi izrazi na ljubaff u moj pravec, pa ja, nedodelkan , ko so me isfrlila kriva reka, od ljubaff preminuem na seks.bez zivri, da se razbereme Smile
"sFe za ljubaff" so I rekla, Katarina Laughing
VOL
VOL

Posts : 16896
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Класична музика - Page 2 Empty Re: Класична музика

Пишување by чучулига Чет Aвг 20 2015, 08:29

Шо било работата...

реков јас, учам од тебе.

Фала.

(и намали со то бројката изразувања, намали Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing )
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Класична музика - Page 2 Empty Re: Класична музика

Пишување by VOL Чет Aвг 20 2015, 08:31

pa daa,
(brojkata kaj mene mori smizlo edna , moze samo da raste, ne nosam ja zivri...)
VOL
VOL

Posts : 16896
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Класична музика - Page 2 Empty Re: Класична музика

Пишување by чучулига Чет Aвг 20 2015, 08:33

Whatever floats your boat Вол.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Класична музика - Page 2 Empty Re: Класична музика

Пишување by VOL Чет Aвг 20 2015, 08:34

ne razbiram nedouceni jazici.
VOL
VOL

Posts : 16896
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Класична музика - Page 2 Empty Re: Класична музика

Пишување by king Вто Aвг 25 2015, 02:12


_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10777
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Класична музика - Page 2 Empty Re: Класична музика

Пишување by чучулига Вто Aвг 25 2015, 02:16

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Класична музика - Page 2 Empty Re: Класична музика

Пишување by чучулига Вто Aвг 25 2015, 02:26

извини кинг за упадот, сметам е образовно легитемен

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Класична музика - Page 2 Empty Re: Класична музика

Пишување by king Саб Сеп 19 2015, 01:36


_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10777
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Класична музика - Page 2 Empty Re: Класична музика

Пишување by чучулига Саб Сеп 19 2015, 01:45

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Класична музика - Page 2 Empty Re: Класична музика

Пишување by VOL Саб Сеп 19 2015, 01:47

so e ovaa zivina bre.. krekalo nekoe... Shocked
VOL
VOL

Posts : 16896
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Класична музика - Page 2 Empty Re: Класична музика

Пишување by чучулига Саб Сеп 19 2015, 01:49

На шо ти личи, на чапја, штрк...?
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Класична музика - Page 2 Empty Re: Класична музика

Пишување by VOL Саб Сеп 19 2015, 01:49

na rucek.
VOL
VOL

Posts : 16896
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Класична музика - Page 2 Empty Re: Класична музика

Пишување by VOL Чет Окт 29 2015, 07:20VOL
VOL

Posts : 16896
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Класична музика - Page 2 Empty Re: Класична музика

Пишување by чучулига Сре Дек 02 2015, 13:26

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Класична музика - Page 2 Empty Re: Класична музика

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот