ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Музика од Балканските простори

3 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Музика од Балканските простори Empty Музика од Балканските простори

Пишување by чучулига Пет Мај 01 2015, 17:39

Повод денов за сите почитувачи

чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Музика од Балканските простори Empty Re: Музика од Балканските простори

Пишување by чучулига Пет Мај 01 2015, 17:46

чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Музика од Балканските простори Empty Re: Музика од Балканските простори

Пишување by king Пет Мај 01 2015, 17:46

Специјално за Ханот

king
king

Posts : 11124
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Музика од Балканските простори Empty Re: Музика од Балканските простори

Пишување by чучулига Пет Мај 01 2015, 17:57

чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Музика од Балканските простори Empty Re: Музика од Балканските простори

Пишување by VOL Пет Мај 01 2015, 18:05

obrati paznja na ovoj DZINOVSKI audi na spotot!
a be audi si e audi..
plus vidi go,  uater resistatent!
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Музика од Балканските простори Empty Re: Музика од Балканските простори

Пишување by чучулига Пет Мај 01 2015, 18:08

Ич... без да го видам видеото... чим си напишал така... тебе друже ти фали ауди, очевадно.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Музика од Балканските простори Empty Re: Музика од Балканските простори

Пишување by чучулига Пет Мај 01 2015, 18:08

Дијагноза: ауди дефицит.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Музика од Балканските простори Empty Re: Музика од Балканските простори

Пишување by VOL Пет Мај 01 2015, 18:09

a be aj ne tuku dosagjaj, iskopleksirana edna??
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Музика од Балканските простори Empty Re: Музика од Балканските простори

Пишување by чучулига Пет Мај 01 2015, 18:10

Јас искомплекирана???

Оти кажав реалност???

ЦЦЦ!
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Музика од Балканските простори Empty Re: Музика од Балканските простори

Пишување by чучулига Пет Мај 01 2015, 18:13

чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Музика од Балканските простори Empty Re: Музика од Балканските простори

Пишување by VOL Пет Мај 01 2015, 18:14

koja realnost bre bozeee...
aj sega, priberi se malce, posto kako ti trgnalo, pokraj toa sto se ispomoca tuka so "njanjanjanaaaaudito" aj ostaj tvoeto, pa moralo i na gazdata da go napises em opises, pa posle kvicis- kako ti trgnalo, sega opni sto gezve imas ili pak kakov ti e sporetot, oti ke ti snema pokuknjina za falenje-hebati kompleksot.
ti POJMA nemas sto tropas i NISTO ne svakjas, e aj sega kako da ti pomogne coek,
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Музика од Балканските простори Empty Re: Музика од Балканските простори

Пишување by king Пет Мај 01 2015, 18:14

king
king

Posts : 11124
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Музика од Балканските простори Empty Re: Музика од Балканските простори

Пишување by king Пет Мај 01 2015, 18:15

king
king

Posts : 11124
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Музика од Балканските простори Empty Re: Музика од Балканските простори

Пишување by king Пет Мај 01 2015, 18:16

king
king

Posts : 11124
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Музика од Балканските простори Empty Re: Музика од Балканските простори

Пишување by VOL Пет Мај 01 2015, 18:18

king напиша:

FERARRI e stvarno pobrza kola od mnogi drugi wanna be koli.. makar i dzinovski Twisted Evil Twisted Evil
e vo FERARI moze da me kaci i povozi duri i JK, nemam protiv. ( si imam svoi standardi , neli Cool )
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Музика од Балканските простори Empty Re: Музика од Балканските простори

Пишување by чучулига Пет Мај 01 2015, 18:19

VOL напиша:koja realnost bre bozeee...
aj sega, priberi se malce, posto kako ti trgnalo, pokraj toa sto se ispomoca tuka so "njanjanjanaaaaudito" aj ostaj tvoeto, pa moralo i na gazdata da go napises em opises, pa posle kvicis- kako ti trgnalo, sega opni sto gezve imas ili pak kakov ti e sporetot, oti ke ti snema pokuknjina za falenje-hebati kompleksot.
ti POJMA nemas sto tropas i NISTO ne svakjas, e aj sega kako da ti pomogne coek,
Е извини,

јас сум таја шо сум... и си немам проблем со то.

Не сметам дека треба лажно да се претставувам во никој случај... нит имам шо да кријам нит се срамам од себе.

Ако возење тт е проблем... нема шо да речам, освен... скраја да е.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Музика од Балканските простори Empty Re: Музика од Балканските простори

Пишување by VOL Пет Мај 01 2015, 18:22

aauuuff!!! Laughing Laughing Laughing


Budi mi sudbina
imam kola fina
prava limuzina

Po celome svetu
vozicu te njima
belim drumovima
....................
U kolima mojim
sve koza i svila
nebi izlazila
................

Joj mala moja
jaca si od mine
Joj dok ja vozim
ti menjaj brzine

.................

Ajde ajde samo
da se upoznamo
sedista se tresu

u tvom .... Laughing Laughing Laughing


https://www.youtube.com/watch?v=eBdj1lKemmk
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Музика од Балканските простори Empty Re: Музика од Балканските простори

Пишување by king Пет Мај 01 2015, 18:23

Joj mala moja
jaca si od mine
Joj dok ja vozim
ti menjaj brzine

.................

A ха ха хаааааа...
king
king

Posts : 11124
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Музика од Балканските простори Empty Re: Музика од Балканските простори

Пишување by VOL Пет Мај 01 2015, 18:24

чучулига напиша:
VOL напиша:koja realnost bre bozeee...
aj sega, priberi se malce, posto kako ti trgnalo, pokraj toa sto se ispomoca tuka so "njanjanjanaaaaudito" aj ostaj tvoeto, pa moralo i na gazdata da go napises em opises, pa posle kvicis- kako ti trgnalo, sega opni sto gezve imas ili pak kakov ti e sporetot, oti ke ti snema pokuknjina za falenje-hebati kompleksot.
ti POJMA nemas sto tropas i NISTO ne svakjas, e aj sega kako da ti pomogne coek,
Е извини,

јас сум таја шо сум... и си немам проблем со то.

Не сметам дека треба лажно да се претставувам во никој случај... нит имам шо да кријам нит се срамам од себе.

Ако возење тт е проблем... нема шо да речам, освен... скраја да е.
smizl-lizl:
a ke me vozis vo spesj satl?

aj sega odCIBAJ vekje ednas.
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Музика од Балканските простори Empty Re: Музика од Балканските простори

Пишување by чучулига Пет Мај 01 2015, 18:25

Абе шо ти е проблем со моето тт?

Возиш нешто појако, сакаш да се тркаме,,, шо е проблем дека возам шо возам???

Ама стварно???

Фино си беше на тема за автомобили.

Т фак???
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Музика од Балканските простори Empty Re: Музика од Балканските простори

Пишување by VOL Пет Мај 01 2015, 18:27

AUUUUU!!!!!

 Auuuu!!!

VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Музика од Балканските простори Empty Re: Музика од Балканските простори

Пишување by VOL Пет Мај 01 2015, 18:28

jaze-cijanid-metak ili-.....hauba od ..AUDI!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happyvaka dzendzate  i dzuskate sekoe sabajle pred dzinovsko-ogromniot audi na gazdata i pred "njanjanjaaaaudito tete " Laughing ?


Последната промена е направена од VOL на Пет Мај 01 2015, 18:30. Мислењето е променето 1 пати
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Музика од Балканските простори Empty Re: Музика од Балканските простори

Пишување by чучулига Пет Мај 01 2015, 18:28

Глупости.

Тажно.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Музика од Балканските простори Empty Re: Музика од Балканските простори

Пишување by VOL Пет Мај 01 2015, 18:33

чучулига напиша:Глупости.

Тажно.
JOK MORE!!

ima da ti nabavim KOMPLET hitovi, za njanjaaaudiiiijeeeahh! da si pustas na KASETOFON u toa dzinovskoto audi em zenskoto audi  ama mene koga ke si me vozela da me ocaras, u toa zenskoto audi, jok.
sakam da slusnam kakvi ti se amortizerite i dali krckaat Wink

a ako ti e tazno eve da te razveselme, POZDRAV do tebe em "dzinovskiot"
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Музика од Балканските простори Empty Re: Музика од Балканските простори

Пишување by чучулига Пет Мај 01 2015, 18:39

Амааан не сум неодговорна за сама себе... еве да не се секираш за мене поќе, на ауди тт лани АУДИ сервисен центар смени меѓудругото и амортизери.

Да не ти е мисла....

Инаку, најозбилно.... знаев дека се адаптират седиштата ама никогаш до вчера не сум ги спуштила....

Фала од мене и чоекот!
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Музика од Балканските простори Empty Re: Музика од Балканските простори

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот