ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Селфиманија

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Селфиманија - Page 5 Empty Re: Селфиманија

Пишување by VOL Вто Фед 09 2016, 22:32

pa prvata ima dva para race, ebago...
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 5 Empty Re: Селфиманија

Пишување by чучулига Вто Фед 09 2016, 22:36

ме бендисват чизмите... имав розеви.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 5 Empty Re: Селфиманија

Пишување by VOL Вто Фед 09 2016, 22:38

bbhhmmppp...  buahh.  hhhahh...psst..   
si kjutam Laughing
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 5 Empty Re: Селфиманија

Пишување by чучулига Вто Фед 09 2016, 22:39

Пффффф!!!
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 5 Empty Re: Селфиманија

Пишување by VOL Вто Фед 09 2016, 22:47

ete ti sea. ti ja krstis taa ti pfffffdi
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 5 Empty Re: Селфиманија

Пишување by чучулига Пон Jул 18 2016, 09:44

Ова ќе да е за тука

http://www.kurir.rs/zabava/ludi-svet/video-sudbina-kuva-nas-razdvojila-ceo-region-ismeva-bosansku-starletu-zbog-raskida-uzivo-clanak-2357641

баш ме интересира дали ова селфиманијата веќе е категоризирана ко пореметување, болештина...
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 5 Empty Re: Селфиманија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот