ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Селфиманија

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Селфиманија - Page 4 Empty Re: Селфиманија

Пишување by king Пон Ное 09 2015, 00:01

Просечниот американец е надпросечно глуп ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 4 Empty Re: Селфиманија

Пишување by чучулига Нед Дек 27 2015, 18:01

Актуелно селфи:

Селфиманија - Page 4 Maja-berovic-foto-printskrin-1451225171-812735

Ако сакате има и понатаму...

Ова селфи си имало значење... ако ве интересира значењето еве:

http://www.kurir.rs/stars/foto-maja-pokazala-guzu-ovakvu-seksi-mrazicu-jos-niste-videli-clanak-2074945

И сега...
само мене ми е ова скроз глупо и безврска (ова е најблаго речено шо можам во случајов инаку) или?
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 4 Empty Re: Селфиманија

Пишување by чучулига Чет Јан 07 2016, 23:58

Македонско селфи

Селфиманија - Page 4 Daniel-nikolovski

Shocked Shocked Shocked
http://vistina.mk/?p=303078
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 4 Empty Re: Селфиманија

Пишување by чучулига Нед Јан 31 2016, 11:35

уште едно македонско селфи ама ова сега најнајнајмодерно да ми ти било

Селфиманија - Page 4 Mac1-670x806

http://www.libertas.mk/газда-мац-од-дежаву-со-армани-јакна/

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 4 Empty Re: Селфиманија

Пишување by king Нед Јан 31 2016, 11:36

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

Селфиманија - Page 4 Osa-2x2hqqjv1etwv0jxgmggzk

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 4 Empty Re: Селфиманија

Пишување by чучулига Нед Јан 31 2016, 11:42

остај сега бубачки... види ти она палтенцето на онај некој чоекот...

те бендисва бе?

мене не, ич... ама добро па, јас од планина оти мож зато така, си велам.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 4 Empty Re: Селфиманија

Пишување by king Нед Јан 31 2016, 11:50

чучулига напиша:остај сега бубачки... види ти она палтенцето на онај некој чоекот...

те бендисва бе?

мене не, ич... ама добро па, јас од планина оти мож зато така, си велам.
А бе остај го ти сеа некој си газда Мац ....
...либертаско може да се позанимава малку и со Прада ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 4 Empty Re: Селфиманија

Пишување by чучулига Нед Јан 31 2016, 11:52

чоек, за палтенцето те прашав шо мислиш....
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 4 Empty Re: Селфиманија

Пишување by king Нед Јан 31 2016, 12:01

А бе и јас те прашав за прада на рада... и либертас ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 4 Empty Re: Селфиманија

Пишување by concrete Нед Јан 31 2016, 12:18

чучулига напиша:чоек, за палтенцето те прашав шо мислиш....
.....палтенцето и така и така , ама италјанските пријатели не даваат туку-така едно од десет такви на некој овдешен газда мац..., интересно е да се слушне што морал тој да им даде за возврат...за да може да се усликуе у него... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 4 Empty Re: Селфиманија

Пишување by чучулига Нед Јан 31 2016, 12:19

concrete напиша:
чучулига напиша:чоек, за палтенцето те прашав шо мислиш....
.....палтенцето и така и така , ама италјанските пријатели не даваат туку-така едно од десет такви на некој овдешен газда мац..., интересно е да се слушне што морал тој да им даде за возврат...за да може да се усликуе у него... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
хм...

валиден муабет.

Very Happy Very Happy Very Happy
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 4 Empty Re: Селфиманија

Пишување by king Нед Јан 31 2016, 12:19

concrete напиша:
чучулига напиша:чоек, за палтенцето те прашав шо мислиш....
.....палтенцето и така и така , ама италјанските пријатели не даваат туку-така едно од десет такви на некој овдешен газда мац..., интересно е да се слушне што морал тој да им даде за возврат...за да може да се усликуе у него... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
lol! lol!

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 4 Empty Re: Селфиманија

Пишување by VOL Нед Јан 31 2016, 14:34

gz, ebate, so mozel da dade.ljumfer scratch
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 4 Empty Re: Селфиманија

Пишување by concrete Нед Јан 31 2016, 14:52

VOL напиша:gz, ebate, so mozel da dade.ljumfer scratch
..имаат бе тое г'зови за такви палтенца какви сакаш и колку сакаш, тука е сега кваката на газда Мац... Very Happy Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 4 Empty Re: Селфиманија

Пишување by VOL Нед Јан 31 2016, 14:56

concrete напиша:
VOL напиша:gz, ebate, so mozel da dade.ljumfer scratch
..имаат бе тое г'зови за такви палтенца какви сакаш и колку сакаш, тука е сега кваката на газда Мац... Very Happy Very Happy Very Happy
a be onaka se umesav , ne znam koj qrac e ovoj , pederasticen mi e plus krzno nekoe scratch , pa izletav I ja malce so antipedersko raspolozenje ebago.
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 4 Empty Re: Селфиманија

Пишување by king Нед Фед 07 2016, 23:00

Една изгубена бугаристанка

Селфиманија - Page 4 12230879_1657851314503538_1205134158_n

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 4 Empty Re: Селфиманија

Пишување by чучулига Нед Фед 07 2016, 23:13

Со гунче ко на онај Мац.... види го ти Мац аферим! трендсетер!!!

Laughing Laughing Laughing
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 4 Empty Re: Селфиманија

Пишување by VOL Нед Фед 07 2016, 23:20

ebemti trend... eden osten vraka I neka trca po ovcite ,
edna crna ovca u toa stado - neizbezna e garantirana Twisted Evil
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 4 Empty Re: Селфиманија

Пишување by чучулига Нед Фед 07 2016, 23:28

И си помислив да си кажам право, да го барам Тоше овчарот и да му речам дека на толку напасување на овците на мој терен, една кожа од некоја црна овце мож да ми дај (е знам дека ќе мора да го купам, чунки Тоше е влав, нема муфте Laughing Razz Laughing) за и јас да бидам модерна бе... па шо!!!

Мхххм!
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 4 Empty Re: Селфиманија

Пишување by VOL Нед Фед 07 2016, 23:31

a be tebe ke ti sitne   I koza od zajak ( I onaka cela godina e lovna sezona za zajaci Twisted Evil ) ke ti kaze od specijalna norveska ovca deka e , nema ni da poznaes,
 ima da si blees niz kukji I potskoknuvas od radostinje so kozata norveska na grb ...
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 4 Empty Re: Селфиманија

Пишување by чучулига Нед Фед 07 2016, 23:49

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 4 Empty Re: Селфиманија

Пишување by VOL Нед Фед 07 2016, 23:51

Laughing de be
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 4 Empty Re: Селфиманија

Пишување by king Пон Фед 08 2016, 02:18Селфиманија - Page 4 16c2fsg

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 4 Empty Re: Селфиманија

Пишување by VOL Вто Фед 09 2016, 22:16

чучулига напиша:Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Селфиманија - Page 4 Ovce
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 4 Empty Re: Селфиманија

Пишување by чучулига Вто Фед 09 2016, 22:28

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

шо е ова со овците во агс?

и каква е то неправда само првата да има на сите 4 чизми а другите само на "рацете"?
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 4 Empty Re: Селфиманија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот