ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Селфиманија

Страна 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Селфиманија - Page 2 Empty Re: Селфиманија

Пишување by concrete Пет Апр 17 2015, 09:28

king напиша:Креатура .. карикатура


...која сигурен сум, си мисли дека, па плус изрезбарена ко маорски тотем, е отровно јебозовна  ...ко Лукреција Борџија...лично, гревче.. Cool
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 2 Empty Re: Селфиманија

Пишување by чучулига Пет Апр 17 2015, 09:32

Арно чизми носи... ептен ќе се насекирав ако беше боса на плочките.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 2 Empty Re: Селфиманија

Пишување by king Чет Апр 30 2015, 13:37

Северинчето ...

Селфиманија - Page 2 Seve18-01

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 2 Empty Re: Селфиманија

Пишување by VOL Чет Апр 30 2015, 21:00

moze ona i podobro... mislam na ..pozata.
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 2 Empty Re: Селфиманија

Пишување by concrete Чет Апр 30 2015, 22:00

king напиша:Северинчето ...

Селфиманија - Page 2 Seve18-01
..то је веќ пиќиќ Cool
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 2 Empty Re: Селфиманија

Пишување by concrete Чет Апр 30 2015, 22:08


Кинг..., цензориве се ко тафтабити јебо их бог...
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 2 Empty Re: Селфиманија

Пишување by VOL Чет Апр 30 2015, 22:11

..so rece ovaa , za transfer na Ronaldo.. Shocked ...???
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 2 Empty Re: Селфиманија

Пишување by concrete Чет Апр 30 2015, 22:14

VOL напиша:..so rece ovaa , za transfer na Ronaldo.. Shocked ...???
..кој го ебе бе Роналдо  , кога оваа се шета наоколу... Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 2 Empty Re: Селфиманија

Пишување by VOL Чет Апр 30 2015, 22:15

concrete напиша:
VOL напиша:..so rece ovaa , za transfer na Ronaldo.. Shocked ...???
..кој го ебе бе Роналдо  , кога оваа се шета наоколу... Very Happy Very Happy
a be kako taka, bas kaza za koj klub i koja suma, breeej..!!!
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 2 Empty Re: Селфиманија

Пишување by king Пет Мај 01 2015, 01:48

concrete напиша:
Кинг..., цензориве се ко тафтабити јебо их бог...
Не плачи ..еве ти ..

http://noticiasmujeresdesnudas.com/tag/yuvi-pallares/

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 2 Empty Re: Селфиманија

Пишување by king Сре Мај 27 2015, 05:20

Селфиманија - Page 2 904006596_christinadronkowski18_123_750lo

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 2 Empty Re: Селфиманија

Пишување by king Сре Мај 27 2015, 05:21

Селфиманија - Page 2 Candy%20charms2135

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 2 Empty Re: Селфиманија

Пишување by VOL Сре Мај 27 2015, 05:27

ovaa vtorava namestena za muzenje..
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 2 Empty Re: Селфиманија

Пишување by VOL Саб Јун 06 2015, 17:05

kaketo i se glea, ne pustila voda Mad


Селфиманија - Page 2 Sl1
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 2 Empty Re: Селфиманија

Пишување by VOL Саб Јун 06 2015, 17:13

Селфиманија - Page 2 Slc
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 2 Empty Re: Селфиманија

Пишување by VOL Саб Јун 06 2015, 17:14

Селфиманија - Page 2 Sl9
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 2 Empty Re: Селфиманија

Пишување by VOL Саб Јун 06 2015, 17:14

Селфиманија - Page 2 Sl6
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 2 Empty Re: Селфиманија

Пишување by VOL Саб Јун 06 2015, 17:14

Селфиманија - Page 2 Sl4
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 2 Empty Re: Селфиманија

Пишување by VOL Саб Јун 06 2015, 17:15

Селфиманија - Page 2 2sl3
VOL
VOL

Posts : 16893
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 2 Empty Re: Селфиманија

Пишување by чучулига Сре Јун 17 2015, 09:53

Селфиманија - Page 2 N-3
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 2 Empty Re: Селфиманија

Пишување by king Сре Јун 17 2015, 09:57

Зошто толку ботокс бутаат во усните, да не сакаат да им заличат на еден друг орган подоле ... Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10774
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 2 Empty Re: Селфиманија

Пишување by чучулига Сре Јун 17 2015, 10:30

Во усните не се клава ботокс... она ко силикон ми изгледа... мене ич не ме бендисва... уствари, многу грозно ми изгледа.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 2 Empty Re: Селфиманија

Пишување by concrete Сре Јун 17 2015, 10:32

чучулига напиша:Селфиманија - Page 2 N-3
..јеботе благи бог , кај отиде светот...кои ли чудовишта се испилија и шетаат по него...
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 2 Empty Re: Селфиманија

Пишување by concrete Сре Јун 17 2015, 10:38

...а бе Чучулига, вакво грдо гревче, а грдотијата е секогаш резултат во длабока врска со плиткиот ум и немањето душа.., единствениот начин да да биде забележано го гледа во можноста својата ружна минџа да ја пресели на повидно место, па евентуално да навлече некој сличен во бедата на умот...клен... Very Happy Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 2 Empty Re: Селфиманија

Пишување by чучулига Сре Јун 17 2015, 11:19

Дај Боже едночудо чупиња да го прочитат твојот пост конкретен.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Селфиманија - Page 2 Empty Re: Селфиманија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот