ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Страна 40 of 41 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Next

Go down

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 40 Empty Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Пишување by king on Пон Jул 06 2015, 20:05

concrete напиша:
VOL напиша:ne gledam sdsm ovde...dodusa ne gi gleam vekje .. 3..5..7..9.. + godini Very Happy.. ova "ilegalava" im stana zabava, pomegju 2 odmori, leten i zimski..
ili mozebi popravilno ke bese da napisev..."pomegju dva, dobro plateni, dolgi, egzoricni odmori"..vo nivni manir.. vo nekoja toplo-morska dalecna ( makar i grcija da e) zemLja kaj so samo "odbranite" letuvaat/zimuvaat, a zalutanite  za toa vreme kvacat vo satori..
..последен пут кога слушнав за него, зецовот-заев се уште беше претседтел на сдсм, а колку знам г'з и гаќи се со верушевски и целата негова бомбашка стратегија се потпира на муницијата која овој му ја додава при бомбардирањево на актуелната влада.... Very Happy Very Happy Very Happy
А муницијата ... фалшива ....
... само галами без ефект ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10487
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 40 Empty Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Пишување by ribar on Сре Сеп 02 2015, 23:48

Сите  koи веруватe  дека снимките се лепени, монтирани, креирани ... сте нашупчени, издупени, превеслани

ribar

Posts : 415
Join date : 2014-11-27

Вратете се на почетокот Go down

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 40 Empty Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Пишување by VOL on Сре Сеп 02 2015, 23:56

ti ko prorocine od "Life of Brajan", na pazaron, koa mu sleta vanzemaljski brod .. Laughing Laughing
..sekoj po nesto si propovedase, ko tezga da drzi.
VOL
VOL

Posts : 16587
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 40 Empty Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Пишување by king on Чет Сеп 03 2015, 01:12

ribar напиша:Сите  koи веруватe  дека снимките се лепени, монтирани, креирани ... сте нашупчени, издупени, превеслани
Едно евро за црква две кај Вице .... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10487
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 40 Empty Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Пишување by ribar on Чет Сеп 03 2015, 21:24

Поради линк кој не води нигде а членот се одлогирал од форумот без да си го провери и поправи постот, содржината на постот е избришана!

ribar

Posts : 415
Join date : 2014-11-27

Вратете се на почетокот Go down

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 40 Empty Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Пишување by king on Пет Сеп 04 2015, 17:35

Овој не знае што сака...


Заев: Недозволиво е судот да ги отфрли доказите

http://telma.com.mk/vesti/zaev-nedozvolivo-e-sudot-da-gi-otfrli-dokazite

... па нели во Брозовски стил се чаталеше дека не го признава судот ... не знам што сега бара од  ... од за него нелегитимна институција ...
..чоекот нит се тера нит се води ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10487
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 40 Empty Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Пишување by VOL on Пет Сеп 04 2015, 17:51

se vodi, se vodi.. za jazence..
VOL
VOL

Posts : 16587
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 40 Empty Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Пишување by concrete on Пет Сеп 04 2015, 18:19

VOL напиша:se vodi, se vodi.. za jazence..
...кусо, со убава чвор кравата и малку свинска маст за подмачкување. Треба уште само да се најде гранка... Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 6980
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 40 Empty Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Пишување by VOL on Пет Сеп 04 2015, 18:25

aaa,svinska mast- jok. greota da se arci..
vazelin , prvo!
VOL
VOL

Posts : 16587
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 40 Empty Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Пишување by king on Пет Сеп 04 2015, 18:31

Поскап е вазелинот ... не се ставај у непотребен трошок ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10487
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 40 Empty Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Пишување by VOL on Пет Сеп 04 2015, 18:33

pa na suvo. Twisted Evil
VOL
VOL

Posts : 16587
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 40 Empty Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Пишување by king on Чет Сеп 17 2015, 20:58


_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10487
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 40 Empty Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Пишување by king on Нед Сеп 20 2015, 21:30

О хо хоооо..
сега се 600 000 разговори ...
... нели беа 20 000 ....
... зар се уште треба да му се верува ....

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10487
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 40 Empty Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Пишување by mileg1 on Сре Сеп 23 2015, 00:41

Почитувани членови на формот јас сум нов и се надевам дека ке имаме конструктивни и изджани дискусии.
Што се однесува до дадената тема јас си останувам дека лидерот на СДСМ Заев материјалит ги прибавил од странски слуби,па призна на трибината која се организираше во Универзална,но вие едно не може да сфатие дека тој човек незаконски снимал повеке од 20.000 граѓани,мож и мене да ме снимал,а можеби и некои од вас на форуот.Не сакам да споменувам имња,отворен сум за дискусија од страна на сите членови на овој форум.

mileg1

Posts : 1
Join date : 2015-09-23

Вратете се на почетокот Go down

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 40 Empty Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Пишување by concrete on Чет Сеп 24 2015, 12:51

600.000 господине члену Милег, 600.000...така да засигурно си слушан, преслишан и архивирам... Very Happy Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 6980
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 40 Empty Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Пишување by concrete on Пет Сеп 25 2015, 10:14

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 40 E96j3b
concrete
concrete

Posts : 6980
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 40 Empty Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Пишување by чучулига on Чет Окт 22 2015, 22:24

http://www.telma.mk/vesti/trajanovtelefonski-broevi-od-bombite-gi-prislushuvala-ubk

Што зборуваш, просто ме зачудуваш.... ц ц ц!
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 40 Empty Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Пишување by king on Чет Окт 22 2015, 23:22

Зар го слушаш него?

...тој ти е бе еден од малкумината преостанати тешки комуњари ...

.... штета што лустрацијата не се однесува на оние што биле професионално ангажирани .... јбг .. таква им била службата ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10487
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 40 Empty Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Пишување by чучулига on Чет Окт 22 2015, 23:36

Не зафркавај...

најмалку се влечкам по то шо некој некогаш бил.... ама ако сакаш, инсистираш, дај да видиме шо има по интернетов за кој е кој од власта.... сакаш?
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 40 Empty Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Пишување by king on Сре Окт 28 2015, 22:22


_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10487
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 40 Empty Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Пишување by concrete on Сре Окт 28 2015, 22:51

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 40 IMG_7495_002
concrete
concrete

Posts : 6980
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 40 Empty Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Пишување by king on Сре Ное 04 2015, 21:38

http://kapital.mk/potvrdena-sudskata-odluka-bombite-da-ne-mozhe-da-se-koristat-kako-dokazi/


Да бе ... скандалозна ... а онаа исто таквата во Струмица е сосем нормална.

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10487
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 40 Empty Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Пишување by Morski galeb on Чет Ное 12 2015, 00:05

Крајот на смрдежите. Smile

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 40 212a5xh

Morski galeb

Posts : 120
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 40 Empty Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Пишување by concrete on Чет Ное 12 2015, 07:27

Morski galeb напиша:Крајот на смрдежите. Smile

..тука си бил????... му крадеш финти на рибарот??? .....галеб ко галеб само нешто да штрбне.
Не бригај бе , има да ја гледаш таа премиерска фаца уште долго....да ја биваше нешто  сорос-опозицијата немаше перјаници да и бидат мапет гица , па онаа ременски со чудна фаца и оној незнам како се вика што ќе глуми министер за по дома.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy  пљус сите со педофилистичарски бич и уцени натурени.
Зар ти мислиш дека народ тоа не го гледа???, или си веруеш у кошер-гачка дека сите се морски галеби со птичји ум и рибари со поглед у една точка????? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 6980
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 40 Empty Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Пишување by VOL on Чет Ное 12 2015, 08:22

Pa..vekje ima muabeti deka pocnale sliki so likot na idniot premier da kupuvaat za po doma..
VOL
VOL

Posts : 16587
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 40 Empty Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 40 of 41 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот