ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Страна 41 of 41 Previous  1 ... 22 ... 39, 40, 41

Go down

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 41 Empty Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Пишување by king on Чет Ное 12 2015, 12:53

Остај тоа туку и на мобиљките како почетен екран им е сликата на „идниот“ премиер   Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10455
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 41 Empty Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Пишување by king on Пет Ное 13 2015, 13:10

http://www.makdenes.org/archive/news/20151113/428/428.html?id=27363391

... види мајката уште и одредува на кој суд ќе се појави ...

http://novatv.mk/index.php?navig=8&cat=2&vest=25509

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10455
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 41 Empty Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Пишување by concrete on Пет Ное 13 2015, 13:32

king напиша:http://www.makdenes.org/archive/news/20151113/428/428.html?id=27363391

... види мајката уште и одредува на кој суд ќе се појави ...

http://novatv.mk/index.php?navig=8&cat=2&vest=25509
..катран, перја и стапови за него .., со шутирање додека не претрча во грција... зајачки... Cool
..ама изгледа вистинските вмровци изумреле со Тодор Александров , сеа се само пицопевци,кафански силеџии, ракетари ин љубители на стиропор барок... Evil or Very Mad
concrete
concrete

Posts : 6973
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 41 Empty Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Пишување by VOL on Саб Ное 14 2015, 07:05

Kaj odi ovaa drzava...
VOL
VOL

Posts : 16555
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 41 Empty Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Пишување by king on Саб Ное 14 2015, 09:28

Во ... УПМ...

... и така ќе е се додека секој ебан идиот мисли дека демократија е она, како што народ вика ... мој двор мој кур ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10455
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 41 Empty Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Пишување by king on Пет Дек 25 2015, 23:05

http://www.makdenes.org/archive/news/20151225/428/428.html?id=27449663

...aх што не сме Америка ... таму такви без судење доживотно скапуваат у некој затвор на агенциите ....
... а онаа специјалката ... дефинитивно се виде што, како, за кого  и чија е ... но јбг ... еден ден ќе и се обие од глава ... откако ќе ја фрлат ко употребена крпа ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10455
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 41 Empty Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Пишување by кнез on Пет Дек 25 2015, 23:20

Е тоа што не сме Америка е мал ама многу важен детаљ,а инаку Верушевски како американски агент не само што го пуштија туку и ќе го молат да не им се свети,а тие вмровски гомна што сега се прават наивни ја донесоа Ката на таа функција.

кнез

Posts : 688
Join date : 2014-06-04

Вратете се на почетокот Go down

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 41 Empty Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Пишување by king on Пет Дек 25 2015, 23:30

кнез напиша:Е тоа што не сме Америка е мал ама многу важен детаљ,а инаку Верушевски како американски агент не само што го пуштија туку и ќе го молат да не им се свети,а тие вмровски гомна што сега се прават наивни ја донесоа Ката на таа функција.
Тие не да ја изгрешија работата туку се испосопињаа и испревртеа правејки чекори, а за поеке од три секунди у рекет ич да не праиме муабет ...
.... кој бе таков се дозволи паралелен судски ситем, кој дозволи да некој се заебава ... сакам идам сакам не идам на суд... кој тоа дозволи да некој и се сера врз глава на државата ...

... па пржински договори, па ово па оно ... а бе кој ги ебе ... имаш право но не и обврска да учествуваш на избори ...ти се свиѓа, пеки, не ти се свиѓа ..кој те ебе ... има кој сака, резервирани места ...нема...

... ама јбг ... правите вмровци ...ги снема по 1903 па и некоја година потоа ....
...останаа само лигавите комуњарски бандити.... задоени со интернационализмот на кој ништо национално не им е свето ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10455
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 41 Empty Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Пишување by concrete on Саб Дек 26 2015, 09:19

...да ги имаше , немаше да ги има овие срања , а за кои , мора да се признае треба да има и  сератори.....
concrete
concrete

Posts : 6973
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 41 Empty Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Пишување by king on Чет Јан 14 2016, 12:52

http://www.mkd.mk/Makedonija/politika/odlozheno-rochishteto-za-puch-janeva-so-timot-kje-gi-pregleduva-dokazite-vo

Овде пишува дека специјалката е застапник на обвинителството ... но по делувањето изгледа дека е адвокат на обвинетите....

...барала дополнителни денови ... а што правеше до сега, висеше на фејсбук ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10455
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 41 Empty Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Пишување by concrete on Чет Јан 14 2016, 16:37

king напиша:http://www.mkd.mk/Makedonija/politika/odlozheno-rochishteto-za-puch-janeva-so-timot-kje-gi-pregleduva-dokazite-vo

Овде пишува дека специјалката е застапник на обвинителството ... но по делувањето изгледа дека е адвокат на обвинетите....

...барала дополнителни денови ... а што правеше до сега, висеше на фејсбук ...
..што па ти очекуеш од прасенце у чипка????
concrete
concrete

Posts : 6973
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 41 Empty Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Пишување by king on Вто Мај 03 2016, 19:42

http://telma.com.mk/vesti/zaev-i-verushevski-baraat-da-se-sudi-puch

Сега откако ги аболицираа бараат да им се суди ... а досега бегаа од судот ко ѓавол од крст .... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10455
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 41 Empty Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Пишување by concrete on Вто Мај 03 2016, 20:11

king напиша:http://telma.com.mk/vesti/zaev-i-verushevski-baraat-da-se-sudi-puch

Сега откако ги аболицираа бараат да им се суди ... а досега бегаа од судот ко ѓавол од крст .... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
...ееех.., жими дооолгата рука на ВМРО ....к..ов мој.. на овие мои години е подугачок... Evil or Very Mad Evil or Very Mad
concrete
concrete

Posts : 6973
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 41 Empty Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Пишување by king on Нед Сеп 25 2016, 17:47

Упссс....

http://vecer.mk/Makedonija/eve-go-kosovskiot-general-na-koj-shto-chaushot-od-sdsm-trebalo-da-mu-gi-prodava-snimkite


... јбг ....стално македонецот пати од „македонецот“ кој се ефтино продал ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10455
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел - Page 41 Empty Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - трет дел

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 41 of 41 Previous  1 ... 22 ... 39, 40, 41

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот