ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Сакам кажам, нема каде....

Страна 3 of 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 3 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by king Чет Фед 12 2015, 11:54

Не да крадат, сушат... пизда им матерна педофилска ...

..бомбона бизнис ....

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10797
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 3 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by gestapo Чет Фед 12 2015, 12:07

king напиша:Не да крадат, сушат... пизда им матерна педофилска ...

..бомбона бизнис ....
Eve jas keja ferlam pervata bomba (molotov koktel) neka me zatvorat oko nemi trepne,ajde site zaedno kako braka da go zapalime toa austrisko kopile
gestapo
gestapo

Posts : 175
Join date : 2015-01-12

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 3 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by concrete Чет Фед 12 2015, 12:12

gestapo напиша:Visoka smetka evn im ispraka na gragjanite za masec januari.imene isto mi stigna povisoka nego sto treba da bide.
za eftina tarifa 558.80 kwh a eftina tarifa 761.90.ova e cista placka kradat ne golemo novite saati za 40 minuti go smetat 1kwh,20 minuti kradat...Austriskoto kopile go krade makedonskiot narod..ajde da se sobereme site zaedno so molotov koktel dago zapalime,toa go zasluzuva,ako faka nekoj siromav da krade struja 5.000 evra kazna...sega e vreme nie niv da gi zapalime so benzin ajde bidete mazi esnas da bideme zaedno site dago izbrkame od Makedonia austriskoto kopile...ista pesna bese vo romanija ama tamu so benzin i kalasnikovi partal go naprvia edvaj so helikopter spasi glava...narodot tamu bese edinstven i go izbrkaa.
хммм  тешко со калашникови, но би можеле да си ја купиме компанијата...под истите улови кога им беше со далавера продадена. А мучкта е лесно доказлива.....Треба само малку многу труд да убедиш 100.000 Македонци да имаат иста намера...па на таа карта не ебат од која страна си сакаат Very Happy Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7021
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 3 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by concrete Чет Фед 12 2015, 12:14

gestapo напиша:
king напиша:Не да крадат, сушат... пизда им матерна педофилска ...

..бомбона бизнис ....
Eve jas keja ferlam pervata bomba (molotov koktel) neka me zatvorat oko nemi trepne,ajde site zaedno kako braka da go zapalime toa austrisko kopile
..пардон, господине гестапо...не е австриско.. Very Happy Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7021
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 3 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by king Чет Фед 12 2015, 12:15

Бомбона бизнис ... а ...
..лесно и е на онаа, што прима 5000 еура кирија за да живее во сопствениот стан, да ја плаќа сметката ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10797
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 3 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by king Чет Фед 12 2015, 12:16

Под итно да се донесе закон ...дека фирмите се обрзани да им плаќаат кирија на своите вработени кои живеат во сопствени куќи и станови ..

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10797
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 3 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by concrete Чет Фед 12 2015, 12:27

king напиша:Бомбона бизнис ... а ...
..лесно и е на онаа, што прима 5000 еура кирија за да живее во сопствениот стан, да ја плаќа сметката ...
..деци треба јебати матер док су мала.... Cool
concrete
concrete

Posts : 7021
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 3 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by gestapo Чет Фед 12 2015, 15:41

king напиша:Под итно да се донесе закон ...дека фирмите се обрзани да им плаќаат кирија на своите вработени кои живеат во сопствени куќи и станови ..
Vo ponedelnik kese donese takov zakon.
gestapo
gestapo

Posts : 175
Join date : 2015-01-12

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 3 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by gestapo Чет Фед 12 2015, 15:43

concrete напиша:
gestapo напиша:Visoka smetka evn im ispraka na gragjanite za masec januari.imene isto mi stigna povisoka nego sto treba da bide.
za eftina tarifa 558.80 kwh a eftina tarifa 761.90.ova e cista placka kradat ne golemo novite saati za 40 minuti go smetat 1kwh,20 minuti kradat...Austriskoto kopile go krade makedonskiot narod..ajde da se sobereme site zaedno so molotov koktel dago zapalime,toa go zasluzuva,ako faka nekoj siromav da krade struja 5.000 evra kazna...sega e vreme nie niv da gi zapalime so benzin ajde bidete mazi esnas da bideme zaedno site dago izbrkame od Makedonia austriskoto kopile...ista pesna bese vo romanija ama tamu so benzin i kalasnikovi partal go naprvia edvaj so helikopter spasi glava...narodot tamu bese edinstven i go izbrkaa.
хммм  тешко со калашникови, но би можеле да си ја купиме компанијата...под истите улови кога им беше со далавера продадена. А мучкта е лесно доказлива.....Треба само малку многу труд да убедиш 100.000 Македонци да имаат иста намера...па на таа карта не ебат од која страна си сакаат Very Happy Very Happy Very Happy
Imas pravo teskoe
gestapo
gestapo

Posts : 175
Join date : 2015-01-12

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 3 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by gestapo Чет Фед 12 2015, 15:56

king напиша:Бомбона бизнис ... а ...
..лесно и е на онаа, што прима 5000 еура кирија за да живее во сопствениот стан, да ја плаќа сметката ...
Zakonot mu dozvoluva taka.koga bi imalo nezavisen sud bi trebalo da gi vrati site pari itoa so kamata...kese soberat eden kup pari,taman za poplavenite bi im doslo napomos,katastrofa se lugeto tamu...zabegav malce od temava mise povrza taka.
gestapo
gestapo

Posts : 175
Join date : 2015-01-12

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 3 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by gestapo Чет Фед 12 2015, 15:59

concrete напиша:
king напиша:Бомбона бизнис ... а ...
..лесно и е на онаа, што прима 5000 еура кирија за да живее во сопствениот стан, да ја плаќа сметката ...
..деци треба јебати матер док су мала.... Cool
Hoces da kazes ubi praseta dok je malo kad porasne postace krmaca... lol!
gestapo
gestapo

Posts : 175
Join date : 2015-01-12

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 3 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by concrete Чет Фед 12 2015, 16:56

gestapo напиша:
concrete напиша:
king напиша:Бомбона бизнис ... а ...
..лесно и е на онаа, што прима 5000 еура кирија за да живее во сопствениот стан, да ја плаќа сметката ...
..деци треба јебати матер док су мала.... Cool
Hoces da kazes ubi praseta dok je malo kad porasne postace krmaca... lol!
еееее  која ли рамна логика..... Very Happy Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7021
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 3 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL Чет Фед 12 2015, 20:11

pa.. benefit e prase da stane svinjac bre, zatoa se cuvaat.

ne e ramna logikata tuku..razata... tabula razata.. na ovoj "mislitel" Laughing Laughing Laughing
VOL
VOL

Posts : 16915
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 3 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL Саб Фед 21 2015, 11:41

...Ili kako krpce za brisenje na sopka za ulje :-)
VOL
VOL

Posts : 16915
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 3 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by reiter Нед Фед 22 2015, 02:06

катастрофа
reiter
reiter

Posts : 166
Join date : 2014-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 3 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL Нед Фед 22 2015, 05:52

a sto e taka katastrofa?
VOL
VOL

Posts : 16915
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 3 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by king Нед Фед 22 2015, 12:56

Двата му идоли
испаднаа изроди

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10797
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 3 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL Нед Фед 22 2015, 13:14

Aj.Aj.Aj.....
VOL
VOL

Posts : 16915
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 3 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by king Нед Мар 01 2015, 22:56

Нешто начув дека на Фири му забраниле пристап до компјутер ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10797
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 3 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL Нед Мар 01 2015, 23:22

Go skrsile od kjotek iako ima 28 godini mame mu ebal tatko mu zaradi smetkite..
VOL
VOL

Posts : 16915
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 3 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL Пет Мар 06 2015, 18:57

oduvek ko kopilj sum se prasuval dali na tetkive so tamna koza -koga se potat, dali potta im e crnjikava..
VOL
VOL

Posts : 16915
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 3 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL Пет Мар 06 2015, 18:58

mislam..  vakov batak...ne deka ne sum ..ama.. ovaa e cela batak.. drugoto i ne mora.. karabatak..
VOL
VOL

Posts : 16915
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 3 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by king Пон Мар 09 2015, 00:49

Tекстот ... тој подоле ...

..ископирај го во Notepad и сними го под име vlc

... тоа е  плеј листа за во VLC player .... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


#EXTM3U 


#EXTINF:-1,babestation

http://publish.thewebstream.co:1935/cellcast/encoder21/playlist.m3u8

#EXTINF:-1,babestation blue
http://publish.thewebstream.co:1935/cellcast/encoder31/playlist.m3u8

#EXTINF:-1,babestation bsxtv (same sa bs1 but with osg, when it works)
http://publish.thewebstream.co:1935/cellcast/encoder41/playlist.m3u8

#EXTINF:-1,babestation xtra
http://publish.thewebstream.co:1935/cellcast/encoder71/playlist.m3u8

#EXTINF:-1,redlight central 1

http://playback.d2see.com:1935/moongravity-live01/_definst_/playboytv_channel1/playlist.m3u8

#EXTINF:-1,playboy chat
http://playback.d2see.com:1935/moongravity-live01/_definst_/playboytv_channel2/playlist.m3u8

#EXTINF:-1,redlight central 2
http://playback.d2see.com:1935/moongravity-live01/_definst_/playboytv_channel3/playlist.m3u8

#EXTINF:-1,redlight central 3
http://playback.d2see.com:1935/moongravity-live01/_definst_/playboytv_channel4/playlist.m3u8

#EXTINF:-1,unleashed 1

http://publish.thewebstream.co:1935/iptv_cellcast_24/_definst_/livestream1/playlist.m3u8

#EXTINF:-1,unleashed 2
http://publish.thewebstream.co:1935/iptv_cellcast_24/_definst_/livestream2/playlist.m3u8

#EXTINF:-1,unleashed 3

http://publish.thewebstream.co:1935/iptv_cellcast_24/_definst_/livestream_two1/playlist.m3u8

#EXTINF:-1,unleashed 4
http://publish.thewebstream.co:1935/iptv_cellcast_24/_definst_/livestream_two2/playlist.m3u8


#EXTINF:-1,studio66 tv 1

http://publish.thewebstream.co:1935/leved/_definst_/studio66tv_channel1/playlist.m3u8

#EXTINF:-1,studio66 tv 2
http://publish.thewebstream.co:1935/leved/_definst_/studio66tv_channel2/playlist.m3u8

#EXTINF:-1,studio66 tv 3
http://publish.thewebstream.co:1935/leved/_definst_/studio66tv_channel3/playlist.m3u8

#EXTINF:-1,studio66 tv 4
http://publish.thewebstream.co:1935/leved/_definst_/studio66tv_channel4/playlist.m3u8

#EXTINF:-1,czechbabes

http://publish.thewebstream.co:1935/leved/_definst_/czechbabes/playlist.m3u8
#EXTINF:-1,LSL

http://publish.thewebstream.co:1935/leved/_definst_/livesexlatinas/playlist.m3u8

#EXTINF:-1,thaichat

http://publish.thewebstream.co:1935/thaichat/_definst_/mpegts3.stream/playlist.m3u8

#EXTINF:-1,Lexi diamond

http://publish.thewebstream.co:1935/leah/_definst_/leah1391_17/playlist.m3u8

#EXTINF:-1,Katie Heaven

http://publish.thewebstream.co:1935/leah/_definst_/leah1021_17/playlist.m3u8

#EXTINF:-1,Princess

http://publish.thewebstream.co:1935/leah/_definst_/leah1245_1/playlist.m3u8

#EXTINF:-1,bs24 HD stream//

http://de-origin-live.3qsdn.com:1935/2346/Ct6zG7Nrj3v2JxD/playlist.m3u8

#EXTINF:-1,bs24 on rampant SD quality stream//
http://publish.thewebstream.co:1935/cellcast/_definst_/bsgermany1/playlist.m3u8

#EXTINF:-1,Hot and Wet
http://publish.thewebstream.co:1935/leved/_definst_/hotandwet1/playlist.m3u8

#EXTINF:-1,eurotictv (included in case 1 of you figure out how to get it to stop crashing on vlc)

rtmp://5.10.77.106:1935/livepkgr/eurobabetv_1

#EXT-X-ENDLIST

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10797
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 3 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот