ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Сакам кажам, нема каде....

Страна 21 of 40 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 21 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL Вто Aвг 04 2015, 23:51

Сакам кажам, нема каде.... - Page 21 Images?q=tbn:ANd9GcRo0zLHL4I8sTJSNnC0diFa1vD3Ic3tdDytyibHaE9j1N9tCqqCiQ
VOL
VOL

Posts : 16915
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 21 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига Вто Aвг 04 2015, 23:55

VOL напиша:Сакам кажам, нема каде.... - Page 21 Images?q=tbn:ANd9GcSkn3o6jvoglg2epurhNql3gSwSjCh1_1cK-i0wxCGiVRjKHAKvGw

Секоја чест Вол!

Најстрашна е загубата на жена.

Можи е мајка, сестра, жена, другарка..... замислете свет без нив....

Самоиспитувањето е прв чекор.

Ќе го победиме паразитот.
чучулига
чучулига

Posts : 13503
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 21 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига Вто Aвг 04 2015, 23:58

VOL напиша:Сакам кажам, нема каде.... - Page 21 Images?q=tbn:ANd9GcRo0zLHL4I8sTJSNnC0diFa1vD3Ic3tdDytyibHaE9j1N9tCqqCiQ
Ооооо
нема врска, како се велеше онаја од филмот со шфарценегер...
чучулига
чучулига

Posts : 13503
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 21 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL Сре Aвг 05 2015, 00:00

Сакам кажам, нема каде.... - Page 21 Z
VOL
VOL

Posts : 16915
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 21 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига Сре Aвг 05 2015, 00:12

е добро де. блиску беше.. ципа област.

еве не плачи!
чучулига
чучулига

Posts : 13503
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 21 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL Сре Aвг 05 2015, 00:17

Сакам кажам, нема каде.... - Page 21 Images?q=tbn:ANd9GcTgm1W9d-Qrz8ebsryNCzzPJv8S1w8pj3177lpgLWWO7aqLOibRqg
VOL
VOL

Posts : 16915
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 21 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига Сре Aвг 05 2015, 00:20

Абе, си реков лани дека пак трипам на хипохондрија....

и то.
чучулига
чучулига

Posts : 13503
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 21 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL Сре Aвг 05 2015, 00:31

mnogu se ljutis..
VOL
VOL

Posts : 16915
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 21 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига Сре Aвг 05 2015, 00:38

јас???

нигкоаш!!!
чучулига
чучулига

Posts : 13503
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 21 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL Сре Aвг 05 2015, 00:41

pizdis
VOL
VOL

Posts : 16915
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 21 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига Сре Aвг 05 2015, 00:43

не.
чучулига
чучулига

Posts : 13503
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 21 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL Сре Aвг 05 2015, 00:46

pizdis.. preprocitaj se,nasekade
VOL
VOL

Posts : 16915
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 21 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига Сре Aвг 05 2015, 00:48

VOL напиша:pizdis.. preprocitaj se,nasekade
Мххххм

даааааааа


Така?
чучулига
чучулига

Posts : 13503
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 21 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига Сре Aвг 05 2015, 01:24

је, да бе, дпмнеовцире се најарни.. до толку се од бога назначени па немат ни шупак, ко она од северна кореја...

абе, од ко разбра вселената кој ја заповеда во Македонија, абе почетокот на светот,... едноставно, се згрчи, склопчи и поврати...

ама неќе да е така...

јбг.
чучулига
чучулига

Posts : 13503
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 21 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL Сре Aвг 05 2015, 01:26

Сакам кажам, нема каде.... - Page 21 Images?q=tbn:ANd9GcT-Z_sk7evsAAOhWhMZTeIymM4FRI7UrYJUAvK8FJlhDDuMJJnZ0w
VOL
VOL

Posts : 16915
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 21 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига Сре Aвг 05 2015, 01:28

ок е нцд ок е.
чучулига
чучулига

Posts : 13503
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 21 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL Сре Aвг 05 2015, 01:31

ne se gubi.
VOL
VOL

Posts : 16915
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 21 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига Сре Aвг 05 2015, 01:37

никој не го заболе колку луѓе умират во моменов,,, деца...

битно да дефилираме со скапи чанти, чевли, облеки....

битно да се востановиме ко нашите предци, исто крволочни лажејќи се самите себе.
чучулига
чучулига

Posts : 13503
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 21 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL Сре Aвг 05 2015, 01:38

isuse...
VOL
VOL

Posts : 16915
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 21 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига Сре Aвг 05 2015, 01:42

VOL напиша:isuse...
То е правилно така да се речи?
чучулига
чучулига

Posts : 13503
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 21 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL Сре Aвг 05 2015, 01:45

...boze...
VOL
VOL

Posts : 16915
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 21 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by concrete Сре Aвг 05 2015, 08:46

...супер сте, кога ќе ве видам ќе ве частам по лижавче, заслужуете.... Very Happy Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7021
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 21 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига Сре Aвг 05 2015, 10:34

за мене зелено.

да се разбериме молим лепо.
чучулига
чучулига

Posts : 13503
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 21 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига Сре Aвг 05 2015, 10:36

замисли конкретен свет без мајстори на пр.

не бива.

Very Happy Very Happy Very Happy
чучулига
чучулига

Posts : 13503
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 21 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL Сре Aвг 05 2015, 16:35

ja mislam deka I kvaka ke sisa I lize, samo da e zelena.....
VOL
VOL

Posts : 16915
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 21 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 21 of 40 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот