Селфиманија

Страна 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Re: Селфиманија

Пишување by concrete on Пет Апр 17 2015, 09:28

king напиша:Креатура .. карикатура


...која сигурен сум, си мисли дека, па плус изрезбарена ко маорски тотем, е отровно јебозовна  ...ко Лукреција Борџија...лично, гревче.. Cool
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by чучулига on Пет Апр 17 2015, 09:32

Арно чизми носи... ептен ќе се насекирав ако беше боса на плочките.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by king on Чет Апр 30 2015, 13:37

Северинчето ...


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by VOL on Чет Апр 30 2015, 21:00

moze ona i podobro... mislam na ..pozata.
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by concrete on Чет Апр 30 2015, 22:00

king напиша:Северинчето ...

..то је веќ пиќиќ Cool
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by concrete on Чет Апр 30 2015, 22:08


Кинг..., цензориве се ко тафтабити јебо их бог...
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by VOL on Чет Апр 30 2015, 22:11

..so rece ovaa , za transfer na Ronaldo.. Shocked ...???
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by concrete on Чет Апр 30 2015, 22:14

VOL напиша:..so rece ovaa , za transfer na Ronaldo.. Shocked ...???
..кој го ебе бе Роналдо  , кога оваа се шета наоколу... Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by VOL on Чет Апр 30 2015, 22:15

concrete напиша:
VOL напиша:..so rece ovaa , za transfer na Ronaldo.. Shocked ...???
..кој го ебе бе Роналдо  , кога оваа се шета наоколу... Very Happy Very Happy
a be kako taka, bas kaza za koj klub i koja suma, breeej..!!!
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by king on Пет Мај 01 2015, 01:48

concrete напиша:
Кинг..., цензориве се ко тафтабити јебо их бог...
Не плачи ..еве ти ..

http://noticiasmujeresdesnudas.com/tag/yuvi-pallares/

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by king on Сре Мај 27 2015, 05:20


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by king on Сре Мај 27 2015, 05:21


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by VOL on Сре Мај 27 2015, 05:27

ovaa vtorava namestena za muzenje..
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by VOL on Саб Јун 06 2015, 17:05

kaketo i se glea, ne pustila voda Mad


avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by VOL on Саб Јун 06 2015, 17:13

avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by VOL on Саб Јун 06 2015, 17:14

avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by VOL on Саб Јун 06 2015, 17:14

avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by VOL on Саб Јун 06 2015, 17:14

avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by VOL on Саб Јун 06 2015, 17:15

avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by чучулига on Сре Јун 17 2015, 09:53


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by king on Сре Јун 17 2015, 09:57

Зошто толку ботокс бутаат во усните, да не сакаат да им заличат на еден друг орган подоле ... Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by чучулига on Сре Јун 17 2015, 10:30

Во усните не се клава ботокс... она ко силикон ми изгледа... мене ич не ме бендисва... уствари, многу грозно ми изгледа.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by concrete on Сре Јун 17 2015, 10:32

чучулига напиша:
..јеботе благи бог , кај отиде светот...кои ли чудовишта се испилија и шетаат по него...
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by concrete on Сре Јун 17 2015, 10:38

...а бе Чучулига, вакво грдо гревче, а грдотијата е секогаш резултат во длабока врска со плиткиот ум и немањето душа.., единствениот начин да да биде забележано го гледа во можноста својата ружна минџа да ја пресели на повидно место, па евентуално да навлече некој сличен во бедата на умот...клен... Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by чучулига on Сре Јун 17 2015, 11:19

Дај Боже едночудо чупиња да го прочитат твојот пост конкретен.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот