Селфиманија

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Селфиманија

Пишување by king on Пон Ное 09, 2015 12:01 am

Просечниот американец е надпросечно глуп ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9052
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by чучулига on Нед Дек 27, 2015 6:01 pm

Актуелно селфи:Ако сакате има и понатаму...

Ова селфи си имало значење... ако ве интересира значењето еве:

http://www.kurir.rs/stars/foto-maja-pokazala-guzu-ovakvu-seksi-mrazicu-jos-niste-videli-clanak-2074945

И сега...
само мене ми е ова скроз глупо и безврска (ова е најблаго речено шо можам во случајов инаку) или?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13130
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by чучулига on Чет Јан 07, 2016 11:58 pm

Македонско селфиShocked Shocked Shocked
http://vistina.mk/?p=303078

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13130
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by чучулига on Нед Јан 31, 2016 11:35 am

уште едно македонско селфи ама ова сега најнајнајмодерно да ми ти билоhttp://www.libertas.mk/газда-мац-од-дежаву-со-армани-јакна/

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13130
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by king on Нед Јан 31, 2016 11:36 am

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9052
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by чучулига on Нед Јан 31, 2016 11:42 am

остај сега бубачки... види ти она палтенцето на онај некој чоекот...

те бендисва бе?

мене не, ич... ама добро па, јас од планина оти мож зато така, си велам.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13130
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by king on Нед Јан 31, 2016 11:50 am

чучулига напиша:остај сега бубачки... види ти она палтенцето на онај некој чоекот...

те бендисва бе?

мене не, ич... ама добро па, јас од планина оти мож зато така, си велам.
А бе остај го ти сеа некој си газда Мац ....
...либертаско може да се позанимава малку и со Прада ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9052
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by чучулига on Нед Јан 31, 2016 11:52 am

чоек, за палтенцето те прашав шо мислиш....

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13130
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by king on Нед Јан 31, 2016 12:01 pm

А бе и јас те прашав за прада на рада... и либертас ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9052
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by concrete on Нед Јан 31, 2016 12:18 pm

чучулига напиша:чоек, за палтенцето те прашав шо мислиш....
.....палтенцето и така и така , ама италјанските пријатели не даваат туку-така едно од десет такви на некој овдешен газда мац..., интересно е да се слушне што морал тој да им даде за возврат...за да може да се усликуе у него... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6432
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by чучулига on Нед Јан 31, 2016 12:19 pm

concrete напиша:
чучулига напиша:чоек, за палтенцето те прашав шо мислиш....
.....палтенцето и така и така , ама италјанските пријатели не даваат туку-така едно од десет такви на некој овдешен газда мац..., интересно е да се слушне што морал тој да им даде за возврат...за да може да се усликуе у него... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
хм...

валиден муабет.

Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13130
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by king on Нед Јан 31, 2016 12:19 pm

concrete напиша:
чучулига напиша:чоек, за палтенцето те прашав шо мислиш....
.....палтенцето и така и така , ама италјанските пријатели не даваат туку-така едно од десет такви на некој овдешен газда мац..., интересно е да се слушне што морал тој да им даде за возврат...за да може да се усликуе у него... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
lol! lol!

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9052
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by VOL on Нед Јан 31, 2016 2:34 pm

gz, ebate, so mozel da dade.ljumfer scratch
avatar
VOL

Posts : 14464
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by concrete on Нед Јан 31, 2016 2:52 pm

VOL напиша:gz, ebate, so mozel da dade.ljumfer scratch
..имаат бе тое г'зови за такви палтенца какви сакаш и колку сакаш, тука е сега кваката на газда Мац... Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6432
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by VOL on Нед Јан 31, 2016 2:56 pm

concrete напиша:
VOL напиша:gz, ebate, so mozel da dade.ljumfer scratch
..имаат бе тое г'зови за такви палтенца какви сакаш и колку сакаш, тука е сега кваката на газда Мац... Very Happy Very Happy Very Happy
a be onaka se umesav , ne znam koj qrac e ovoj , pederasticen mi e plus krzno nekoe scratch , pa izletav I ja malce so antipedersko raspolozenje ebago.
avatar
VOL

Posts : 14464
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by king on Нед Фед 07, 2016 11:00 pm

Една изгубена бугаристанка


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9052
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by чучулига on Нед Фед 07, 2016 11:13 pm

Со гунче ко на онај Мац.... види го ти Мац аферим! трендсетер!!!

Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13130
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by VOL on Нед Фед 07, 2016 11:20 pm

ebemti trend... eden osten vraka I neka trca po ovcite ,
edna crna ovca u toa stado - neizbezna e garantirana Twisted Evil
avatar
VOL

Posts : 14464
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by чучулига on Нед Фед 07, 2016 11:28 pm

И си помислив да си кажам право, да го барам Тоше овчарот и да му речам дека на толку напасување на овците на мој терен, една кожа од некоја црна овце мож да ми дај (е знам дека ќе мора да го купам, чунки Тоше е влав, нема муфте Laughing Razz Laughing) за и јас да бидам модерна бе... па шо!!!

Мхххм!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13130
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by VOL on Нед Фед 07, 2016 11:31 pm

a be tebe ke ti sitne   I koza od zajak ( I onaka cela godina e lovna sezona za zajaci Twisted Evil ) ke ti kaze od specijalna norveska ovca deka e , nema ni da poznaes,
 ima da si blees niz kukji I potskoknuvas od radostinje so kozata norveska na grb ...
avatar
VOL

Posts : 14464
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by чучулига on Нед Фед 07, 2016 11:49 pm

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13130
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by VOL on Нед Фед 07, 2016 11:51 pm

Laughing de be
avatar
VOL

Posts : 14464
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by king on Пон Фед 08, 2016 2:18 am
_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9052
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by VOL on Вто Фед 09, 2016 10:16 pm

чучулига напиша:Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
avatar
VOL

Posts : 14464
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by чучулига on Вто Фед 09, 2016 10:28 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

шо е ова со овците во агс?

и каква е то неправда само првата да има на сите 4 чизми а другите само на "рацете"?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13130
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот