Селфиманија

Страна 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Re: Селфиманија

Пишување by king on Саб Jул 11 2015, 21:18

Десислава Руменова ... бугаристанкаи после не биле азијати


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by king on Саб Jул 11 2015, 21:21

уф уф


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by king on Саб Jул 11 2015, 21:23

задница!


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by concrete on Нед Jул 12 2015, 18:45

Јес да не е селфи, ама  барем е нормална... :

avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by чучулига on Нед Aвг 16 2015, 05:20


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by VOL on Нед Aвг 16 2015, 22:59

so pederiste ke bese ova..
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by чучулига on Пон Aвг 17 2015, 22:15


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by чучулига on Пон Aвг 17 2015, 23:12

Од истиот портал... си одбират луѓето Мис и Мистерhttp://www.dokaz.mk/veritsa-od-shtip-izbirame-mis-i-mister-na-dokaz/

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by king on Вто Aвг 18 2015, 00:14

Шо оваа стаила трње на прслукот ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by чучулига on Вто Aвг 18 2015, 01:04

Ti за трњето а јас се насекирав за носето бе чоек.

Види колку сме добри.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by чучулига on Вто Aвг 18 2015, 01:20

А шо прајме со полицаецот инаку?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by чучулига on Саб Сеп 12 2015, 19:50


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by VOL on Саб Сеп 12 2015, 19:54

..a be arno se muvaat i duskaat po privatnosta na kjerka im, tuku so faci ke praat, ako nacekaat nekoja fotka kaj so "zetov", ja guzi kjerka im Twisted Evil Twisted Evil
moz i oni ke probaat, ama da ne bide kosi krenati, oci okokoreni, vristenje da se trgne foto/videoto. sigurno ke brojat i "lajkovi" Laughing Laughing Laughing
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by чучулига on Саб Сеп 12 2015, 20:01

мене ми е смешна реакцијата на ќерката... а оти велиш душкале, па ќерката на фејсбук си ги клавала колку шо разбрав.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by VOL on Саб Сеп 12 2015, 20:04

olele.
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by чучулига on Чет Сеп 24 2015, 19:07

Оти уште ова фалеше

http://www.kurir.rs/zabava/ludi-svet/video-slikate-selfi-dok-jedete-novi-izum-selfi-kasika-clanak-1947293

така сега рает можи да бидиме.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by king on Чет Сеп 24 2015, 22:22

А да турам камера на едно место за таа да си прави селфи додека голта ....  ебаги дегенериците ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by king on Чет Ное 05 2015, 22:14

Учитељица од Куманово

http://a1on.mk/wordpress/archives/547098

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by чучулига on Чет Ное 05 2015, 22:25

А чеј малку... нема некаква возрасна граница за то ФБ па основци имат свои профили таму?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by concrete on Нед Ное 08 2015, 10:41

king напиша:А да турам камера на едно место за таа да си прави селфи додека голта ....  ебаги дегенериците ...
...добра идеа , дај да исфрлиме таква ручка на пазарот.... , а имам кинези кои ќе ја прават за пола долар комад.... Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by чучулига on Нед Ное 08 2015, 11:45

6 ребра извадила (покрај другите пластични операции) и има 25 години...Никогаш немаше да помислам дека има 25... мене ми изгледа ко 50 годишна шо се оперирала да изгледа помлада.... Жално... жално, жално, жално! 

http://superzena.b92.net/sudbine.php?yyyy=2015&mm=11&nav_id=1060623

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by concrete on Нед Ное 08 2015, 12:12

...чучулига дај батали БОЛНИ УМОВИ.....и онака врие такви глупандерки и глупандери наоколу...тоа им е дострелот на таквите измиени мозочиња, а веројатно ти текнуе кој го произведува детергентот за мозоци, дрогата и кока-колата????
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by чучулига on Нед Ное 08 2015, 12:28

Американците! (сега 5ка да ми пишиш!)

Сакам децата да знат дека не е така ко шо му ги мијат мозоците конкретен, дека на пр. чупево не е убо ако прајме муабет за нејзините постапки и/или гледање на убајна.

Инаку, гајле ми е мене дали била или не била уба таја, дали ребра или очи си вадела.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by concrete on Нед Ное 08 2015, 12:49

чучулига напиша:Американците! (сега 5ка да ми пишиш!)

Сакам децата да знат дека не е така ко шо му ги мијат мозоците конкретен, дека на пр. чупево не е убо ако прајме муабет за нејзините постапки и/или гледање на убајна.

Инаку, гајле ми е мене дали била или не била уба таја, дали ребра или очи си вадела.
5+ Very Happy
..бев на една свадба у Белград, а бев скоро на исто место и пред скоро две-три години..., ако тогаш беа пола , сега беа се ко онаа од твојата фотка.. Кравјото лудило и кока-кола вирусот веќе добрано владеат..., оние од петката плус ...дефинитивно му ебаа матер на светот и векот. Сеа само огин од небото и ужарени камења остануе за да се спичка оваа содома и гомора.., друго нема... Shocked
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by VOL on Нед Ное 08 2015, 23:39

Poopasna e onaa drugata verzija na tie "za pet plus"...t.e. Onie koi navistina se ubedeni deka se inteligentni.
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Селфиманија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот