Македонија во блиска иднина...

Страна 14 of 15 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by jambo on Вто Мар 17 2015, 13:57

Pa dovagjam ovamo u pizdu materinu kude sto ste vi
pa begam od pizdu materinu.....

jambo

Posts : 631
Join date : 2014-12-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by concrete on Вто Мар 17 2015, 14:06

jambo напиша:Pa dovagjam ovamo u pizdu materinu kude sto ste vi
pa begam od pizdu materinu.....
...колку мајки бе имаш ти Џамбо???? Cool
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by king on Вто Мар 17 2015, 14:09

... изгледа две ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by jambo on Вто Мар 17 2015, 14:09

Laba напиша:те одбанирале на другиот форум.Smile

na drugiot forum se javuvam se od  razliciti serveri
ja teram familijata se po merak.....ovie denovi pak ce se
registriram
Radi razonoda si otvorile familijaren forum
majka,cerka,zet...i ako nesto ne e po nivni merak
op ban......narono zetot ..jas gi kacuvam site po red
na SASHKO da se vozat.....jas mislam deka se bolni ......
osobeno onaa meandzikata...

jambo

Posts : 631
Join date : 2014-12-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by jambo on Вто Мар 17 2015, 14:11

concrete напиша:
jambo напиша:Pa dovagjam ovamo u pizdu materinu kude sto ste vi
pa begam od pizdu materinu.....
...колку мајки бе имаш ти Џамбо???? Cool

Kaj sto e taa ti da ne si.......sepak prijateli sme..

jambo

Posts : 631
Join date : 2014-12-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by VOL on Вто Мар 17 2015, 14:14

Jambo, ti samo odis kako i site drugi  kumanovci, vo Afganistan,taka da , nisto posebno. da ne ti cini, nemalo da odis...
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by jambo on Вто Мар 17 2015, 15:10

VOL напиша:Jambo, ti samo odis kako i site drugi  kumanovci, vo Afganistan,taka da , nisto posebno. da ne ti cini, nemalo da odis...

Jas i uste 5-mina ja zapocnav ovaa ludnica....
i dendenes sum so niv....mnogu vrabotiv
no nekoi gi isterav onaka inkognito......

jambo

Posts : 631
Join date : 2014-12-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by VOL on Вто Мар 17 2015, 15:16

aajde sega pak na temava da vidime so ima
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by concrete on Вто Мар 17 2015, 15:35

jambo напиша:
concrete напиша:
jambo напиша:Pa dovagjam ovamo u pizdu materinu kude sto ste vi
pa begam od pizdu materinu.....
...колку мајки бе имаш ти Џамбо???? Cool

Kaj sto e taa ti da ne si.......sepak prijateli sme..
...ух јеботе бог кој мрачњак си ти , јас само помислив ....види го батка Џамбо .."кротко јагне" ко од поговорката...., а ти одма ја вртиш приказната.... Shocked
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by jambo on Вто Мар 17 2015, 15:40

Se e vred Concrete.....ona drugoto  ni e kako dobar den...
da sme nie zivi i zdravi

jambo

Posts : 631
Join date : 2014-12-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by VOL on Вто Мар 17 2015, 15:41

ija.
 dzambo , aj i so mene taka , krotko Smile ?
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by jambo on Вто Мар 17 2015, 15:49

VOL напиша:ija.
 dzambo , aj i so mene taka , krotko Smile ?
Moze.....samo nemoj slucajno da te mami gjavol
da kazes  nesto sto ne treba....

jambo

Posts : 631
Join date : 2014-12-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by VOL on Вто Мар 17 2015, 15:51

vidi kako te skrotiv, ke mi zdosadi da te gleam vaka miren, od vreme na vreme ke te izdigam, malce, radi sentimentalnost Laughing
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by VOL on Вто Мар 17 2015, 16:48

rekovme, se vrakjame na temava
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by concrete on Вто Мар 17 2015, 18:33

..незнам за блиска, ама во далечна..... откако се вмровско ќе изрушат наследниците на Herr бранко, шеќерната и зајко ќе изградат вакво Скопје 2050  , како се забележува се' срушиле... дури и калето, само да нема никаков антички или барок траг од Македонците..... Very Happy Very Happy 
 
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by чучулига on Вто Мар 17 2015, 18:34

Шоооооо бе... велиш ќе се гради постар и поубав барок?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by concrete on Вто Мар 17 2015, 18:37

чучулига напиша:Шоооооо бе... велиш ќе се гради постар и поубав барок?
...ех да знаеш само што планираат за над тебе и накај големо езеро...нема дома да се прибереш од држење на транспаренти  УА СДСМ !!! заедно со гуштеров.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by чучулига on Вто Мар 17 2015, 19:52

Мисли си ти.... не си свесен колку малку ми фали да ПЛАТАМ стручни лица за со динамит и со едно БУМ на се' досега напраено да речам чао пријатно!

Види ова Laughing Laughing Laughing_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by VOL on Вто Мар 17 2015, 19:54

чучулига напиша:Мисли си ти.... не си свесен колку малку ми фали да ПЛАТАМ стручни лица за со динамит и со едно БУМ на се' досега напраено да речам чао пријатно!

nemas pari ti be..ke platela..
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by concrete on Вто Мар 17 2015, 19:55

чучулига напиша:Мисли си ти.... не си свесен колку малку ми фали да ПЛАТАМ стручни лица за со динамит и со едно БУМ на се' досега напраено да речам чао пријатно!

Види ова Laughing Laughing Laughing


....не мораш со БУУМММ  , подари го на некои амиши на кои им е скурчено у америка.......такви опасно ни флат овде... Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by чучулига on Вто Мар 17 2015, 20:04

VOL напиша:
чучулига напиша:Мисли си ти.... не си свесен колку малку ми фали да ПЛАТАМ стручни лица за со динамит и со едно БУМ на се' досега напраено да речам чао пријатно!

nemas pari ti be..ke platela..

Шо да прам... заради Владава ја затворив фирмата... е барем не сум на социјално. Ни за здравство... ебаго... абе јас се сама си плаќам.... оти бе па овде... за исти пари мислам има поарно???concrete напиша:
чучулига напиша:Мисли си ти.... не си свесен колку малку ми фали да ПЛАТАМ стручни лица за со динамит и со едно БУМ на се' досега напраено да речам чао пријатно!

Види ова Laughing Laughing Laughing


....не мораш со БУУМММ  , подари го на некои амиши на кои им е скурчено у америка.......такви опасно ни флат овде... Very Happy Very Happy Very Happy
Аха да... и ти после да ме прозиваш дека сум предавник оти сум била посредник во зачетокот на амишкото движење овде... МХХХХМ..... не сум бе до толку наивна брееее....

јас да сум набедена за пропаста на православното македонско христијанство...

јеааа шур!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by VOL on Вто Мар 17 2015, 20:05

imame ja i ti biznis i onlajn sum so strucnjakot za resavanje problemi.posveti vnimanie
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by concrete on Вто Мар 17 2015, 20:13

...каква фирма си затворила  ЗАРАДИ ВЛАДАВА  Чучулиге???  Wink
...еве се кладам у по едно ауто ...средно...ново , дека не е до влада....


...а дека за исти пари некаде има подобро...јави ми  за да провериме на лице место... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by чучулига on Вто Мар 17 2015, 20:16

concrete напиша:...каква фирма си затворила  ЗАРАДИ ВЛАДАВА  Чучулиге???  Wink
...еве се кладам у по едно ауто ...средно...ново , дека не е до влада....


...а дека за исти пари некаде има подобро...јави ми  за да провериме на лице место... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Аууууу...

една убааа....

и профитабилнааа......

шмрц шмрц.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by concrete on Вто Мар 17 2015, 20:20

чучулига напиша:
concrete напиша:...каква фирма си затворила  ЗАРАДИ ВЛАДАВА  Чучулиге???  Wink
...еве се кладам у по едно ауто ...средно...ново , дека не е до влада....


...а дека за исти пари некаде има подобро...јави ми  за да провериме на лице место... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Аууууу...

една убааа....

и профитабилнааа......

шмрц шмрц.
...не плачи де , ај давај детали кај си заглавила за да те вратиме назад у тоа профитабилното.... Cool
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 14 of 15 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот