Македонија во блиска иднина...

Страна 15 of 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by VOL on Вто Мар 17 2015, 20:22

trosela na sminki i kozmetika za pudli.
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by чучулига on Вто Мар 17 2015, 20:26

Цк....

нема враќање... 

7 години од тогаш до сега инвестирам да станам земјоделец... и ми рекоја дека ќе треба да се поклонам негде бе!!!

Е сега да се клањам или да сторам БУМ на се' и да творам негде на друго место...

Доволно сум стра да знам дека ми е полесно да знам дека да уништам се е најдобро оти знам дека сум доволно млада и способна истото да го постигнам кај шо секоја будала успева.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by VOL on Вто Мар 17 2015, 20:29

pa, ti si moj tip?!
aj so si zaljubena u mene, mozes i partner da mi bides u biznisot!
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by concrete on Вто Мар 17 2015, 20:30

хмммм...ти нема спас, пробај некаде каде и будалите успеваат. Во нашево море од памет ќе се удавиш....така малодушна.... Wink
avatar
concrete

Posts : 6690
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 15 of 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот