Македонија во блиска иднина...

Страна 1 of 15 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Go down

Македонија во блиска иднина...

Пишување by VOL on Сре Фед 04 2015, 15:01

Test.
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by VOL on Сре Фед 04 2015, 16:51

avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by VOL on Сре Фед 04 2015, 16:54

avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by VOL on Сре Фед 04 2015, 17:07


  Member states   Candidates: Albania, Iceland, Macedonia, Montenegro, Serbia and Turkey[   Potential candidates which have not applied for membership: Bosnia and Herzegovina and Kosovo*
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by Фири on Чет Фед 12 2015, 10:42

Македониja во близка иднина ке стане Илирида.
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by хан Ацо on Чет Фед 12 2015, 19:05

Фири напиша:Македониja во близка иднина ке стане Илирида.
Пу пу,скрая да е!!!Ова не треба да го допуштиме!
avatar
хан Ацо

Posts : 330
Join date : 2014-11-15
Location : Бугариjа

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by Фири on Чет Фед 12 2015, 20:00

хан Ацо напиша:
Пу пу,скрая да е!!!Ова не треба да го допуштиме!
Како ке го спречиш?
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by чучулига on Чет Фед 12 2015, 20:04

хан Ацо напиша:Пу пу,скрая да е!!!Ова не треба да го допуштиме!

Фири напиша:Како ке го спречиш?

Laughing Laughing Laughing 

Вие сте биле многу забавни бе!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by Фири on Чет Фед 12 2015, 20:13

Тебе ти е на смеа ама ако видиш статистичките податоци за Косово и ке ти замрзне институциjатаSmile
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by чучулига on Чет Фед 12 2015, 20:15

Види богати!!!

А за шо то муабетиш м?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by Фири on Чет Фед 12 2015, 20:16

За земjа со слична големина и со сличен проблем и ич не се шегувам.
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by VOL on Чет Фед 12 2015, 20:18

a be ic da ne se sekiras.
toa e 2 veka podaleku od tebe.
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by чучулига on Чет Фед 12 2015, 20:18

И верваш дека миграцијата на косовците е кон Македонија?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by VOL on Чет Фед 12 2015, 20:19

ima premnogu kosovari i iliridijanci i indijanci so b ugaristanski pasosi, toa treba da go zagrizi..
za pari i drzavata so ja rasprodadoa..
pa dobro.. i ne e nekoja drzava.
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by Фири on Чет Фед 12 2015, 20:27

[th][/th][th][/th][th][/th][th][/th][th][/th][th][/th][th][/th][th][/th][th][/th][th][/th][th][/th][th][/th][th][/th][th][/th][th][/th][th][/th][th][/th][th] [/th][th][/th][th][/th][th][/th][th][/th]
Албанци498,24468.5524,55964.9646,60567.1916,16873.71,226,73677.41,596,07281.61,616,86992.9
Срби171,911 23.6189,86923.5227,01623.5228,26418.4209,49813.2194,1909.925,5321.5


Последната промена е направена од Фири на Чет Фед 12 2015, 20:35. Мислењето е променето 1 пати
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by VOL on Чет Фед 12 2015, 20:29

daj link be da si vidime, ova sto si go slapnal na nisto ne lici.ili sredi go nekako

i pusti link da vidime, posto od vas SE' e mozno , da se ocekuva, da steluvate rezultati, da lazirate informacii.
inaku ova tvoevo plukni zalepi ne ti vredi ni za bugaristanski patlidzan.
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by Фири on Чет Фед 12 2015, 20:32

Не можам да пуштам линкови, гледаj долните два реда почнува од 1948 до денес.
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by king on Чет Фед 12 2015, 20:36

Фири 111 поста ....
..добредојде Фири  ... во листата на акционери ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9349
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by Фири on Чет Фед 12 2015, 20:37

Знам дивидентот ке биде банjа Smile
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by VOL on Чет Фед 12 2015, 20:42

za tvoja srekja dividentata ke bide- samosoznanieto i samorpiznavanjeto deka konecno mozebi ke se najdes sebesi i ke rabotis na toa, sekoj den se povekje i povekje da se dokazuvas kako makedonec a ne kako clen na vestackoto pleme "bulgaristanci".

ima vreme, poleka cekor po cekor, ke ja doznaes vistinata. Wink
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by чучулига on Чет Фед 12 2015, 20:51


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by Фири on Чет Фед 12 2015, 20:55

чучулига напиша:Фири

види ова

Знам го ова но не е решаванjе на проблемот оти процентно македонците се изселуват поеке.
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by Фири on Чет Фед 12 2015, 20:57

VOL напиша:za tvoja srekja dividentata ke bide- samosoznanieto i samorpiznavanjeto deka konecno mozebi ke se najdes sebesi i ke rabotis na toa, sekoj den se povekje i povekje da se dokazuvas kako makedonec a ne kako clen na vestackoto pleme "bulgaristanci".

ima vreme, poleka cekor po cekor, ke ja doznaes vistinata. Wink
Jaс би ти рекол взаимно да си го уважаваме самоопределуванjето оти ако ти одговорам и ке почнеш да бришеш Smile
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by чучулига on Чет Фед 12 2015, 21:01

Фири напиша:Знам го ова но не е решаванjе на проблемот оти процентно македонците се изселуват поеке.

Како пресмета?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонија во блиска иднина...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 15 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот