Нуркање, дома и по светот

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by concrete on Пет Јан 16 2015, 00:58

..значи прави ајкули?? ..не штрбна некое перце од нив за супа???Smile
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by чучулига on Пет Јан 16 2015, 01:03

Ич не ми текна да напрам таква работа.

То е... ко ќе ти фали текнувало, ти фали.

Smile

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by Laba on Пет Јан 16 2015, 02:13

убава емисија со Игор Џамбазов на Алфа. Мислам дека е репириза но забавен е секогаш
avatar
Laba

Posts : 411
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by Laba on Пет Јан 16 2015, 02:15

оо.. па тема отвориле за нуркање , а чучулига се срамеше да разговара за тоа Smile
avatar
Laba

Posts : 411
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by VOL on Пет Јан 16 2015, 02:16

I ti kao gnjuris a?
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by чучулига on Пет Јан 16 2015, 02:16

Остај сега Игор....

64 м нуркање.... нитро?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by Laba on Пет Јан 16 2015, 02:17

ха, на форум за политика, нуркање
avatar
Laba

Posts : 411
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by Laba on Пет Јан 16 2015, 02:18

азот, па како инаку..
avatar
Laba

Posts : 411
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by VOL on Пет Јан 16 2015, 02:19

gnjurac... broj eden- znaci ti do 64
gnjurac broj dva, ti rece 26 ?
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by Laba on Пет Јан 16 2015, 02:20

де бре,па без боци со сноркел ке зануркаш...
avatar
Laba

Posts : 411
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by чучулига on Пет Јан 16 2015, 02:20

Јес... Лаба е појака... јас немам нитро обука.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by VOL on Пет Јан 16 2015, 02:21

( da ve vidm dvete vo kostim za nurkanje pa ke kazam koja e pojaka Twisted Evil)
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by Laba on Пет Јан 16 2015, 02:22

а бе слаба сум јас,не нуркам во топли мориња.
avatar
Laba

Posts : 411
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by VOL on Пет Јан 16 2015, 02:23

more gnjurci.. vo Ohrid gnjurate?
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by чучулига on Пет Јан 16 2015, 02:23

Јас не.... студи.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by Laba on Пет Јан 16 2015, 02:24

одамна не сум била јас. можеби чучулига , прашај ја..
avatar
Laba

Posts : 411
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by VOL on Пет Јан 16 2015, 02:24

pa letno vreme , be. Vrabec Twisted Evil
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by VOL on Пет Јан 16 2015, 02:25

laba,I kako toa gnjurenjeto..?
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by чучулига on Пет Јан 16 2015, 02:25

Студи бе В.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by Laba on Пет Јан 16 2015, 02:28

хе.. па така, лесно.Со компресор ке си наполниш боци,. ке си ги ставиш на грб, ке си ставиш маска на лице, има еден систем што се вика октопод , чучулига ке ти каже што е тоа , олово, на појас, длабинометар, и компас обавезно, ламба 3а под вода и скокај Smile
avatar
Laba

Posts : 411
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by VOL on Пет Јан 16 2015, 02:29

Mares?
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by Laba on Пет Јан 16 2015, 02:31

гуглаш? Smile
не. дрегер.
avatar
Laba

Posts : 411
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by чучулига on Пет Јан 16 2015, 02:32

Е јака си Лаба...

јас немам своја опрема.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by VOL on Пет Јан 16 2015, 02:34

vrabec, pa ti si za da letas, a ne da se kvasis tamu... Twisted Evil
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by Laba on Пет Јан 16 2015, 02:35

чучулига напиша:Е јака си Лаба...

јас немам своја опрема.

само онака, рекреативно.
avatar
Laba

Posts : 411
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот