Нуркање, дома и по светот

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by Laba on Чет Јан 15 2015, 23:19

се обидувам да отворам некој муабет, чучулига. темата ми е позната , но во ред е , ако си мистична нуркачица...ок Smileavatar
Laba

Posts : 411
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by VOL on Чет Јан 15 2015, 23:20

a ti gnjuris be, mome.?
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by чучулига on Чет Јан 15 2015, 23:21

Laba напиша:се обидувам да отворам некој муабет, чучулига. темата ми е позната , но во ред е , ако си мистична нуркачица...ок SmileПа отвори тема за нуркање  Very Happy

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by Laba on Чет Јан 15 2015, 23:21

да. рекреатвно.
avatar
Laba

Posts : 411
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by VOL on Чет Јан 15 2015, 23:22

iebago.

a pod voda?
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by чучулига on Чет Јан 15 2015, 23:23

В.!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by Laba on Чет Јан 15 2015, 23:23

Smile па гледам да е под вода
avatar
Laba

Posts : 411
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by чучулига on Чет Јан 15 2015, 23:24

Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by VOL on Чет Јан 15 2015, 23:24

e so de vrabec... misticni.. podvodni..
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by чучулига on Чет Јан 15 2015, 23:25

момент молам

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by VOL on Чет Јан 15 2015, 23:25

oo, pa znaci ovde imame dve gnuracici,.. nurkacici.. gnjurci... kako se vika


aj sea da kazete koja zanurkala podlaboko??!

hihih... sea ke skubete kosi Twisted Evil
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Нуркање, дома и по светот

Пишување by Laba on Чет Јан 15 2015, 23:28

24 метри на здив, 64 со боци.
Smile задоволен?
avatar
Laba

Posts : 411
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by king on Чет Јан 15 2015, 23:32


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by чучулига on Чет Јан 15 2015, 23:34

Пу... јас дур да ја одделам темата Лаба ми замина.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by чучулига on Чет Јан 15 2015, 23:35

Laba напиша:24  метри на здив, 64 со боци.
Smile задоволен?

64?

јас до 26 со боци.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by king on Пет Јан 16 2015, 00:06

Како крилцата под вода ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by чучулига on Пет Јан 16 2015, 00:10

арно е, не се жалам Very Happy

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by concrete on Пет Јан 16 2015, 00:16

ух јеботе благи бог и слатки римски папа , ова женскиве овде ..ко батискафи ....ко орка китици се.. Very Happy
64 метра ???? ..тоа е бе ко 20 спратница завртена у дубина..дури и чичулига 26 метра!!! ....јас би пукнал на 2,6..... Shocked
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by чучулига on Пет Јан 16 2015, 00:25

Признај конкрит јако е... јас ќе треба да си ја искорегирам бројката на најдлабоко мора да си го исконсултирам книжето бе.. последниот ми беше на 26.

Капа и симнувам на Лаба.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by concrete on Пет Јан 16 2015, 00:36

чучулига напиша:Признај конкрит јако е... јас ќе треба да си ја искорегирам бројката на најдлабоко мора да си го исконсултирам книжето бе.. последниот ми беше на 26.

Капа и симнувам на Лаба.
..а бе и двете не мафтате овде .... Very Happy Very Happy Very Happy  26 метра..64 метра..ние весла сисаме демек..
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by чучулига on Пет Јан 16 2015, 00:41

Имам слички.... и со ајкули замисли Very Happy

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by king on Пет Јан 16 2015, 00:47

А бе со ајкули имам и ја ... само они у вода а ја на 14 метарска  едрилица ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by чучулига on Пет Јан 16 2015, 00:53

Laughing Laughing Laughing

то не се важи ко нуркање мислам.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by concrete on Пет Јан 16 2015, 00:55

чучулига напиша:Имам слички.... и со ајкули замисли Very Happy
...со ајкули....??? не избегаа од одма??? Very Happy Very Happy
или беа ајкули од картон ..за усликуење на туристи..
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by чучулига on Пет Јан 16 2015, 00:57

од орка китот? Laughing 

не.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот