Нуркање, дома и по светот

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by чучулига on Пет Јан 16 2015, 14:45

Јас превентивно реагирам. 

Laughing

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12774
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by Laba on Пет Јан 16 2015, 14:46

чучулига напиша:Јас превентивно реагирам. 

Laughing
..како..?

Laba

Posts : 395
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by чучулига on Пет Јан 16 2015, 14:51

Laba напиша:..како..?

Онака ко во постот, поднакострешено.

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12774
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by Laba on Пет Јан 16 2015, 14:54

тврда си на шеги,а?

Laba

Posts : 395
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by чучулига on Пет Јан 16 2015, 14:57

Не на сите полиња.

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12774
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by concrete on Пет Јан 16 2015, 15:35

чучулига напиша:Не на сите полиња.
...де бе не глуми баба рога кога не си тоа.., ги плашиш девојчињата и типоите со слаби карактери. Уџум фатија OSA...., YAS , а и докторон психопатолог не го гледам да се појави со некоја морска идеа одамна... Very Happy Very Happy Very Happy

concrete

Posts : 6177
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by чучулига on Пет Јан 16 2015, 15:42

Па и јас велам дека не сум баба рога бе конкретен.

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12774
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by VOL on Пет Јан 16 2015, 16:50

hihih vrabec.

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by Laba on Саб Јан 17 2015, 06:22

малце ми е глупо што стојам како покренувач на темава. а не сум Smile

Laba

Posts : 395
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by concrete on Саб Јан 17 2015, 09:23

Laba напиша:малце ми е глупо што стојам како покренувач на темава. а не сум  Smile
што ти е гајле,  посвој ја..... Wink

concrete

Posts : 6177
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by concrete on Саб Јан 17 2015, 09:45


............еве ти Лаба една гњурачка идеа која опозиционериве би ти ја купиле за суво злато....замисли која атракција за гњурци на дното од Охридското езеро  кога таму би го преселиле Скопје 2014.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

concrete

Posts : 6177
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by чучулига on Саб Јан 17 2015, 11:01

Laba напиша:малце ми е глупо што стојам како покренувач на темава. а не сум  Smile

Си си.... Very Happy

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12774
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by Laba on Нед Јан 18 2015, 10:57

кога ке можам поставувам тука слики од нуркања. има интересни работи, ако некого го интересира.

Laba

Posts : 395
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by concrete on Нед Јан 18 2015, 11:04

Laba напиша:кога ке можам поставувам тука слики од нуркања. има интересни работи, ако некого го интересира.
ти само  лепи. ...... Wink

concrete

Posts : 6177
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by чучулига on Нед Јан 18 2015, 11:06

Laba напиша:кога ке можам поставувам тука слики од нуркања. има интересни работи, ако некого го интересира.
По седум дена од регистрирањето на форумов. мислам.

Мене ме интересира.

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12774
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by concrete on Нед Јан 18 2015, 19:43

http://www.concretesubmarine.com/concrete

Posts : 6177
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by Laba on Пон Јан 19 2015, 01:15

aquatica.mk/
zk.mk/nurkachki-klubovi
old.xmkd.com/dive/index.htm

Laba

Posts : 395
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by concrete on Пон Јан 19 2015, 11:06

хммм..Лаба една информација , ако сакаш.....има ли уште некаде живи сунѓери???   ......одамна не сум налетал некој да ги продава , ми здосадија овие синтетичкиве никакви... Wink

concrete

Posts : 6177
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by чучулига on Саб Апр 09 2016, 09:26http://www.kurir.rs/zabava/ludi-svet/video-povredeni-delfin-prisao-je-roniocu-i-trazio-pomoc-onda-se-desilo-ovoneverovatno-clanak-2212697

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12774
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by concrete on Саб Апр 09 2016, 10:12

..............ех мори чучулиго , кога оној кошер-американецов би ни ја октроисал малата сирена или барем она рипчето на дизни на место  гица од мапет шоу....знаеш ли кај ќе бевме сега?????  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

concrete

Posts : 6177
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by чучулига on Саб Апр 09 2016, 10:48

цк, појма немам.

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12774
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by concrete on Саб Апр 09 2016, 19:40

чучулига напиша:цк, појма немам.
..ееееее тука веќе ти нема помош.... , талент за појма или имаш или немаш...тоа само Господ дава...Very Happy Very Happy Very Happy

concrete

Posts : 6177
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нуркање, дома и по светот

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот