ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ме бендисва

Страна 14 of 17 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next

Go down

Ме бендисва - Page 14 Empty Re: Ме бендисва

Пишување by VOL Пон Апр 11 2016, 00:01

VOL
VOL

Posts : 16825
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Ме бендисва - Page 14 Empty Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига Пон Апр 11 2016, 00:16

Хамјлих не знам да изведам.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ме бендисва - Page 14 Empty Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига Чет Апр 14 2016, 21:02

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ме бендисва - Page 14 Empty Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига Нед Апр 17 2016, 20:51

http://off.net.mk/video/reklami/animal-ishareti

Ха, колку интересно осмислено Very Happy
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ме бендисва - Page 14 Empty Re: Ме бендисва

Пишување by VOL Нед Апр 17 2016, 21:01

vrti suci--tucanje Twisted Evil
VOL
VOL

Posts : 16825
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Ме бендисва - Page 14 Empty Re: Ме бендисва

Пишување by concrete Пон Апр 25 2016, 20:18

...за VOL директно од АЕРО 2016 во Фридрихшафен....
Ме бендисва - Page 14 314qdytМе бендисва - Page 14 1585thxМе бендисва - Page 14 XepjrdМе бендисва - Page 14 10hr82gМе бендисва - Page 14 R8eadt
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Ме бендисва - Page 14 Empty Re: Ме бендисва

Пишување by VOL Пон Апр 25 2016, 22:19

dobra p(t)icka na vertikalecov, dobra Smile
VOL
VOL

Posts : 16825
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Ме бендисва - Page 14 Empty Re: Ме бендисва

Пишување by concrete Пон Апр 25 2016, 22:49

VOL напиша:dobra p(t)icka na vertikalecov, dobra Smile
.....на вертикалецот или покрај вертикалецот??? Wink  чехињи посебно оние кои си ги носат на саем...отсекогаш биле авиони...
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Ме бендисва - Page 14 Empty Re: Ме бендисва

Пишување by VOL Пон Апр 25 2016, 22:53

hehehehee....
VOL
VOL

Posts : 16825
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Ме бендисва - Page 14 Empty Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига Саб Мај 07 2016, 08:05

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ме бендисва - Page 14 Empty Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига Саб Мај 07 2016, 08:22

http://www.kurir.rs/zabava/zanimljivosti/foto-na-najneverovatnijim-lokacijama-ovo-su-najfascinantnije-fotografije-u-2016-godini-clanak-2254371

Убав е светот, да.....

ме бендисва и сакам кога го гледам и низ туѓи очи.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ме бендисва - Page 14 Empty Re: Ме бендисва

Пишување by VOL Нед Мај 22 2016, 09:52

Veleska bolnica..
Shocked
Ме бендисва - Page 14 160539-od-gore-povekje-shishka

a be doma da vi idat na "serenje" ebemviglupdoglupog
VOL
VOL

Posts : 16825
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Ме бендисва - Page 14 Empty Re: Ме бендисва

Пишување by VOL Саб Јун 11 2016, 11:44

Ме бендисва - Page 14 13413576_1099080203496664_7353712350082020941_n
VOL
VOL

Posts : 16825
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Ме бендисва - Page 14 Empty Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига Чет Јун 16 2016, 13:08

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ме бендисва - Page 14 Empty Re: Ме бендисва

Пишување by concrete Чет Јун 16 2016, 14:30

....колку ни е невино и наивно Чучулигичево..., да не е птичка ...ќе кажев уште на млекце мириса... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Ме бендисва - Page 14 Empty Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига Чет Јун 16 2016, 15:00

Mad Mad Mad
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ме бендисва - Page 14 Empty Re: Ме бендисва

Пишување by VOL Пет Јун 17 2016, 05:25

ej, ej, ej.....
VOL
VOL

Posts : 16825
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Ме бендисва - Page 14 Empty Re: Ме бендисва

Пишување by concrete Пет Јун 17 2016, 08:44

VOL напиша:ej, ej, ej.....
...што ејејучеш бе, гледаш дека со цел памет очекува арапин да ја натера ќерката у некои прозирни велови да ти игра на шипка усред Париз....., а бе тоа веќе ни бебцине у јасли не помислуат..... Very Happy Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Ме бендисва - Page 14 Empty Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига Чет Јун 23 2016, 00:58

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ме бендисва - Page 14 Empty Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига Сре Јун 29 2016, 09:29

Хихихихиххииии

http://www.kurir.rs/zabava/ludi-svet/otac-uporno-urnebesno-ismejava-cerku-na-instagramu-osvojio-je-internet-u-procesu-covek-je-legenda-clanak-2329563

не можам да престанам да се кикотам...

браво за чоеков Very Happy
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ме бендисва - Page 14 Empty Re: Ме бендисва

Пишување by concrete Сре Јун 29 2016, 10:08

чучулига напиша:Хихихихиххииии

http://www.kurir.rs/zabava/ludi-svet/otac-uporno-urnebesno-ismejava-cerku-na-instagramu-osvojio-je-internet-u-procesu-covek-je-legenda-clanak-2329563

не можам да престанам да се кикотам...

браво за чоеков Very Happy
..се гледа дека му ја направил комшијата...затоа вака ...пука од мука ... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Ме бендисва - Page 14 Empty Re: Ме бендисва

Пишување by VOL Сре Јун 29 2016, 20:06

чучулига напиша:Хихихихиххииии

http://www.kurir.rs/zabava/ludi-svet/otac-uporno-urnebesno-ismejava-cerku-na-instagramu-osvojio-je-internet-u-procesu-covek-je-legenda-clanak-2329563

не можам да престанам да се кикотам...

браво за чоеков Very Happy

e- a koga kerka mu ke stavi slika so nigerski u usta, ili na drugo mesto, e bas da go vidam kako ke ja odglumi taa slika Twisted Evil
koga togas ke im skisne na decava, a ona I ne e taka dete, ke se kae sto gi ponizuva ( ako oni taka se osekjaat kako ponizeni...)
VOL
VOL

Posts : 16825
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Ме бендисва - Page 14 Empty Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига Сре Јун 29 2016, 23:02

море ама сте негативнииии...

ц ц ц
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ме бендисва - Page 14 Empty Re: Ме бендисва

Пишување by VOL Сре Јун 29 2016, 23:14

ne be.
bas bi bilo zabavno, koga ke potporasne kerkicevo pa I skurci od glupiranjevo na tatka i.
VOL
VOL

Posts : 16825
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Ме бендисва - Page 14 Empty Re: Ме бендисва

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 14 of 17 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот