ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ме бендисва

Страна 17 of 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Go down

Ме бендисва - Page 17 Empty Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига Вто Ное 07 2017, 21:10

E... Very Happy Very Happy Very Happy

Нека ја поживеј Господ Smile
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ме бендисва - Page 17 Empty Re: Ме бендисва

Пишување by VOL Вто Ное 07 2017, 21:13

bounce I love you bounce
VOL
VOL

Posts : 16895
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Ме бендисва - Page 17 Empty Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига Саб Ное 11 2017, 10:02

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ме бендисва - Page 17 Empty Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига Пон Ное 13 2017, 14:13

Позитивна енергија од Таро Јукитаке

http://www.motika.com.mk/japonecot-koj-uchi-da-zboruva-makedonski-i-odlichno-mu-odi/

Very Happy I love you I love you I love you Very Happy
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ме бендисва - Page 17 Empty Re: Ме бендисва

Пишување by concrete Пон Ное 13 2017, 19:05

чучулига напиша:Позитивна енергија од Таро Јукитаке

http://www.motika.com.mk/japonecot-koj-uchi-da-zboruva-makedonski-i-odlichno-mu-odi/

Very Happy I love you I love you I love you Very Happy
..браво  , камиказо...БАНЗАИИИ!!! Very Happy Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Ме бендисва - Page 17 Empty Re: Ме бендисва

Пишување by VOL Пон Ное 13 2017, 19:25

budala.
mora da e mrdnat.
VOL
VOL

Posts : 16895
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Ме бендисва - Page 17 Empty Re: Ме бендисва

Пишување by VOL Чет Јан 04 2018, 22:05

..Macakov iskoristue situacija Laughing Laughing Laughing
Maca si ja nacukala glavata u konzervava Laughing Laughing Laughing
ako i go nacuka, moz ke i letne konzervava ko tapa od sampanj Laughing Laughing Laughing

VOL
VOL

Posts : 16895
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Ме бендисва - Page 17 Empty Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига Саб Фед 03 2018, 17:01

чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ме бендисва - Page 17 Empty Re: Ме бендисва

Пишување by concrete Нед Фед 04 2018, 15:37

Ме бендисва - Page 17 Red312   неверојатно , уште мирисаш на млекце... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Ме бендисва - Page 17 Empty Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига Нед Фед 04 2018, 17:45

E?

Зошто констатацијата?
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ме бендисва - Page 17 Empty Re: Ме бендисва

Пишување by VOL Нед Фед 04 2018, 17:58

scratch pravo da ti kazam, ija se iznacitav ..
ako e za ovoj Polzav AlaGUZovski, togas sam po sebe e defekt, trebalo da stavat bar venec luk, za da ne vleze vo crkvana posto ovaa sorta od krstovi ne se plasi..

ama ne mi e i mene jasno...?
VOL
VOL

Posts : 16895
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Ме бендисва - Page 17 Empty Re: Ме бендисва

Пишување by concrete Нед Фед 04 2018, 20:32

чучулига напиша:E?

Зошто констатацијата?
Па ако веруваш и збор што ќе каже угоениот егзибиционист, тогаш што да кажам. А црквата у Курбиново , од кога памтам , а памтам баја одааамна......се спасува. Cool
concrete
concrete

Posts : 7020
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Ме бендисва - Page 17 Empty Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига Нед Фед 04 2018, 21:11

concrete напиша:
чучулига напиша:E?

Зошто констатацијата?
Па ако веруваш и збор што ќе каже угоениот егзибиционист, тогаш што да кажам. А црквата у Курбиново , од кога памтам , а памтам баја одааамна......се спасува. Cool
хмммм...

во ред.

ќе видиме.
чучулига
чучулига

Posts : 13499
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ме бендисва - Page 17 Empty Re: Ме бендисва

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 17 of 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот