ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добро дојде, добро ве најдов

+20
VOL
concrete
izotop
mumley
Laba
ribar
gestapo
Kezhman velichanstveni
jambo
хан Ацо
kiBik
кнез
Sahara raj
Diabolik
reiter
YAS
Centarec
OSA
чучулига
king
24 posters

Страна 19 of 19 Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Go down

Добро дојде, добро ве најдов - Page 19 Empty Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by concrete Саб Ное 04 2017, 10:19

Слушам Трамп го купувал , сеа дал е евреин , дал нивни слуга покорен..., незнам.. Sad
concrete
concrete

Posts : 7035
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Добро дојде, добро ве најдов - Page 19 Empty Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by VOL Вто Јан 01 2019, 17:51

Srekna Nova 2019...

Добро дојде, добро ве најдов - Page 19 Feliz-Navidad
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Добро дојде, добро ве најдов - Page 19 Empty Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by concrete Вто Јан 01 2019, 18:02

СРЕЌНА,ЗДРАВА И БЕРИЌЕТНА 2019-та НА СИТЕ ВЕТЕРНИЧАРИ!!!!  ..Ти VOL како гледам веќе ладиш  табани у Белизе  Smile Smile
concrete
concrete

Posts : 7035
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Добро дојде, добро ве најдов - Page 19 Empty Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by Laba Сре Јан 02 2019, 09:49

Laba
Laba

Posts : 424
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Добро дојде, добро ве најдов - Page 19 Empty Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by concrete Сре Јан 02 2019, 12:54

Laba напиша:No es Belice.
es Cuba Wink

https://ceningandivers.com/happy-holidays/happy-new-year-written-on-the-sand-with-waves/

Среќна нова!
Добро де , од каде па јас од ваму на 8000 км. да забележам разлика во бојата на песокот. Кариби си се исти...Кој може кинези да разликува, ако не е кинез... Smile Smile
concrete
concrete

Posts : 7035
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Добро дојде, добро ве најдов - Page 19 Empty Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by king Сре Јан 02 2019, 15:04

Среќна нова!
king
king

Posts : 11124
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Добро дојде, добро ве најдов - Page 19 Empty Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by intel Пет Мар 17 2023, 13:34

Где сте децо ?
Арни ??
Поздрав

intel

Posts : 1
Join date : 2023-03-17

Вратете се на почетокот Go down

Добро дојде, добро ве најдов - Page 19 Empty Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by Admin Пет Мар 17 2023, 16:29

intel напиша:Где сте децо ?
Арни ??
Поздрав
....како кој , слаб е сообраќајов како ми се гледа!!!
Admin
Admin
Admin

Posts : 161
Join date : 2013-01-10

https://veternica.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Добро дојде, добро ве најдов - Page 19 Empty Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 19 of 19 Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот