ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добро дојде, добро ве најдов

+20
VOL
concrete
izotop
mumley
Laba
ribar
gestapo
Kezhman velichanstveni
jambo
хан Ацо
kiBik
кнез
Sahara raj
Diabolik
reiter
YAS
Centarec
OSA
чучулига
king
24 posters

Страна 17 of 19 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next

Go down

Добро дојде, добро ве најдов - Page 17 Empty Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by VOL Пет Мар 06 2015, 21:58

znaci-osmi mart e- praznik-na -zenite.nie-maskite domorodci-posvetuvame-vnimanie-na-toj-den. vo ovaa zemja.. kolonija..teritorija.. kako koj miluva

osmi mart ne e friking. nema nisto friking vo toj ubav praznik. Surprised
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Добро дојде, добро ве најдов - Page 17 Empty Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by чучулига Пет Мар 06 2015, 22:02

Осми март е ден за одбележување на добивање правото на глас на жените благодарение на Роза Луксенбург, Клара Цеткин и уште мал милион анонимни жени.

Од тогаш до сега во ништо не сме мрднале понатаму.. освен во дозволување на отворена експлоатација на жената а под превезот на еманципација...

Не гледам потреба од травестија на тој ден и то е то.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Добро дојде, добро ве најдов - Page 17 Empty Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by VOL Пет Мар 06 2015, 22:04

povleci se vo strojot i ne galami od stroj.
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Добро дојде, добро ве најдов - Page 17 Empty Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by чучулига Пет Мар 06 2015, 22:06

Е денес не ми се расправа многу ама ако си за..... оооооуууууууукеј!!!

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Добро дојде, добро ве најдов - Page 17 Empty Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by чучулига Пет Мар 06 2015, 22:09

Осо мори... прогори нешто...

не дреми само така... 

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Добро дојде, добро ве најдов - Page 17 Empty Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by чучулига Пет Мар 06 2015, 22:20

Вол...

мислиш ја знат оса дека избегала од дома и дека е овде?
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Добро дојде, добро ве најдов - Page 17 Empty Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by VOL Пет Мар 06 2015, 22:21

mislam deka ne e Osa.
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Добро дојде, добро ве најдов - Page 17 Empty Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by чучулига Пет Мар 06 2015, 22:22

На некој му дала податоци и то лице дреми овде велиш?
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Добро дојде, добро ве најдов - Page 17 Empty Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by VOL Пет Мар 06 2015, 22:23

a be mu dala. mu dala....
ne znam, so dala, moza na nekoj bugaristanec, ona saka bugaristanci..
a mozda saka da prifati da bide moderator, neli zapna edno vreme ..
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Добро дојде, добро ве најдов - Page 17 Empty Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by чучулига Пет Мар 06 2015, 22:26

Пфффф...

јас па си помислив вечна љубов е во рашање и дека зато избегала бегалка...

ц...

ништо поинакво не ми е интересно.

Пффф... мислам дека е можно дека сум малку разочарана.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Добро дојде, добро ве најдов - Page 17 Empty Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by VOL Пет Мар 06 2015, 22:27

aa.. ti sega sakas da me povrzes so neeeaa..... toaa si sakala da kazeees...
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Добро дојде, добро ве најдов - Page 17 Empty Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by чучулига Пет Мар 06 2015, 22:32

Не биди таков самбендисан...

јес дека на тебе прво типувам... ама и кинг и конкретниот и центарец и рибар и галебот... абе сите се во игра....

од кај да знајш шо е шо кога љубов и/или војна се во прашање?
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Добро дојде, добро ве најдов - Page 17 Empty Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by VOL Пет Мар 06 2015, 22:33

ijaa..ukljuci mozok konacno a?
e pa spored tvojava logika- "ljubav /vojna"
ja sum "karan" od tebe i ti vodis vojni so mene- znaci ti si zaljubena u mene?
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Добро дојде, добро ве најдов - Page 17 Empty Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by чучулига Пет Мар 06 2015, 22:35

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

не!

во никој случај!
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Добро дојде, добро ве најдов - Page 17 Empty Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by VOL Пет Мар 06 2015, 22:38

kako ne.
 ti se karas so mene postojano. eto vidis, magareski tvrdoglava si za da predizvikas raspravii.. toa e nesto kao sado-mazo hir..
i normalno e da ne priznaes javno, ama konecno -otkako ukljuci mozok , vidovme sto ustvari ciljas...
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Добро дојде, добро ве најдов - Page 17 Empty Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by чучулига Пет Мар 06 2015, 22:40

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

не е тајна дека имам проблем со авторитети... посебно наметнати авторитети.

А ти си запнал да бидш прифатен ко таков.

Е то кај мене нема.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Добро дојде, добро ве најдов - Page 17 Empty Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by VOL Пет Мар 06 2015, 22:45

ma ja ne zapnuem nisto kaj tebe.
 gleas deka se vleces po mene.
celo vreme. baska, najverojatno se vodis po onaa " ko se bije taj se voli" i ti u stvari se zaljubues tuka po forumoov...
a toa za avtoritetite..ne sme pederi de, aktiv/pasiv, pa da imas problemi so avtoriteti. se znae, ti si zensko i se znae kaj mu e mestoto na zensko.
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Добро дојде, добро ве најдов - Page 17 Empty Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by чучулига Пет Мар 06 2015, 22:47

Ааааа??!!!

Абе ој барај се!!!
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Добро дојде, добро ве најдов - Page 17 Empty Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by VOL Пет Мар 06 2015, 22:48

ete ti.pak izrazavas neodoliva potreba za ljubaff.. hormonite ti rabotat. ama ne mozes da se vozdrzis.
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Добро дојде, добро ве најдов - Page 17 Empty Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by чучулига Пет Мар 06 2015, 22:50

Будала работа!

Игнор до потаму од мене.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Добро дојде, добро ве најдов - Page 17 Empty Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by VOL Пет Мар 06 2015, 22:51

..vidi ja ti nejze! a be si prasala nekogo dali smees vaka da izrazavas ljubav javno?
 puu.. pa mozda ja te nejkam-mori ?
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Добро дојде, добро ве најдов - Page 17 Empty Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by concrete Саб Мар 07 2015, 15:19

..два дена ме нема и пак сте се степале од љубофф... Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7035
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Добро дојде, добро ве најдов - Page 17 Empty Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by чучулига Саб Мар 07 2015, 15:21

Да не јадеше јагула?
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Добро дојде, добро ве најдов - Page 17 Empty Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by concrete Саб Мар 07 2015, 15:32

чучулига напиша:Да не јадеше јагула?
..не.... купував роботска рука  КУКА... Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7035
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Добро дојде, добро ве најдов - Page 17 Empty Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by чучулига Саб Мар 07 2015, 15:34

Со здравје да ја користиш.

Very Happy Very Happy Very Happy
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Добро дојде, добро ве најдов - Page 17 Empty Re: Добро дојде, добро ве најдов

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 17 of 19 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот