ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Разни вести, онака без врска - 4

+4
Spray
Admin
concrete
VOL
8 posters

Страна 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Go down

Разни вести, онака без врска - 4 - Page 13 Empty Re: Разни вести, онака без врска - 4

Пишување by king Пет Сеп 10 2021, 20:35

https://denesen.mk/filipche-mu-ponudil-a-ne-mu-podnel-ostavka-na-zaev/

Понудил а не дал оставка.... е јбг, сега ќе се чека да пројдат неколку дена да малку се оладат работите и се најде начин како да се објасни/оправда  неприфаќањето на оставката....

.... аааа уште ова...

https://sitel.com.mk/modularnata-kovid-bolnica-vo-tetovo-nemala-tehnichki-priem

МЗ со две верзии за ... еднаш имало технички прием вторпат имало само примопредавање ... кое е точно?

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10867
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Страна 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот