ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Град Скопје, скопски општини и градоначелници

+3
чучулига
concrete
Spray
7 posters

Страна 11 of 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Go down

Град Скопје, скопски општини и градоначелници - Page 11 Empty Re: Град Скопје, скопски општини и градоначелници

Пишување by VOL Нед Дек 27 2020, 08:13

Za negova arogancija, ova e dosta dlaboka, do-jajčana dupačka za Petle, od koja ako ne zatrudni, ke poludi od bes Laughing
https://republika.mk/vesti/Makedonija/vozenje-niz-ploshtad-za-45-evra-plakja-petre-shilegov/
Град Скопје, скопски општини и градоначелници - Page 11 Bentli10
Gratis pečeni kosteni... Laughing Laughing Laughing
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Град Скопје, скопски општини и градоначелници - Page 11 Empty Re: Град Скопје, скопски општини и градоначелници

Пишување by king Нед Дек 27 2020, 12:21

Не само низ центар туку покрај кејот си возат и преку Камени мост...
... у ствари секој си вози кај ќе му прдне...
... за возење и паркирање по велосипедски и пешачки патеки и да не спомнуеме... си одиш по пешачка патека а „тој“ легнал на сирена да му се тргнеш...
..... а, ааааа... по населбите со индувидуални куќи со дворови има нова навика.... сите во дворовите имаат патека или и гаража за колите ама ги мрзи да отвараат врати и колите ги оставаат на тротоари... полесно им било....
... а тоа што низ Македонијава се вози прастар крш (го очистивме губрето низ Европа) и што пола од тој крш чури ко оџак никој ни да чуе ... како ли проаѓа тој отпад на технички?... некој таму мижи!!!!!
... дивите такси станици кои окупираат цели тротоари ги има речиси насекаде...

..полицијата која у последно време ја има на секој чекор очигледно гледа само кој носи и кој не носи маска...

..јбг... со кмет кој очигледно не глеа подалеку од чашката друго и не се очекува.... а и што да очекуваш од чоек истопорен ко паун небаре цел свет е негов кој на граѓанин што се жали онака надуено му одговара ... „ич да не ме гласаш“ ...


... нели му беше преголема градската администрација, од кај сеа ќе прима нови 135 на работа...  изглеа му стигнаа тефтерчињата со партиските квоти... па нели имаме колку ли илјади беа со „седи дома земај плата“????????
king
king

Posts : 11124
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Град Скопје, скопски општини и градоначелници - Page 11 Empty Re: Град Скопје, скопски општини и градоначелници

Пишување by VOL Пон Јан 11 2021, 14:15

https://republika.mk/vesti/skopje/a-koj-sneg-petre-shilegov-se-pofali-deka-e-podotven-da-go-raschisti-snegot-vo-skopje/

Dal da se komentira ova suštetsvo šo misli deka e cakan 
u mokasini usmrdeni bez čarapi i fLizura  cipiripi kremče, ili samo na krstenje so leva da ostaneme....
Ne vredi.
Ke si se krstime.

https://republika.mk/vesti/skopje/na-pijano-pishuva-statusi-na-trezno-gi-brishe-petre-prizna-deka-nema-sneg/
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Град Скопје, скопски општини и градоначелници - Page 11 Empty Re: Град Скопје, скопски општини и градоначелници

Пишување by VOL Саб Фед 20 2021, 01:08

Kolki treba da bideš GLUP i / ili PIJAN da se istreseš ko najgolem moron so izjava deka "Leninova" ne e krstena po...Lenin..?!?!.

"Не е „Ленинова во чест на Владимир Илич,„Ленинова“ е „Ленинова за скопјани. Ако тоа не можете да го разберете, не можете да размислувате да бидете дел од Скопје во оваа смисла во која зборувам

pred par godini..
Ili vlezi u kafana kaj šo se sobiraat Skopjani da te frlat u gjubre pak , kako od  , so toa ulizanoto "švalersko" pederastično fLizurče i smrdlivite ti "gradskoliki opinci" mokasinčinja .
[/hide]
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Град Скопје, скопски општини и градоначелници - Page 11 Empty Re: Град Скопје, скопски општини и градоначелници

Пишување by king Чет Мар 11 2021, 11:51

Ц, ц, ц..... не е ни за коментирање

https://republika.mk/tvitovi/shilegov-kade-vaka-na-pogreb/
king
king

Posts : 11124
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Град Скопје, скопски општини и градоначелници - Page 11 Empty Re: Град Скопје, скопски општини и градоначелници

Пишување by king Сре Апр 14 2021, 11:32

шишелегов ... у задње време... ќе рушам ова ќе рушам она ....
... абе за рушење сите знаеме.... тешко е нешто да се направи, а штоима тој направено... ништо ... ааааа грешка, едно време изиграваше сообраќаец по скопските улици....

... а тротинетот изглеа му се расипа по едно две возења.... а со ховербордот и не пројде баш славно ... elephant
king
king

Posts : 11124
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Град Скопје, скопски општини и градоначелници - Page 11 Empty Re: Град Скопје, скопски општини и градоначелници

Пишување by VOL Сре Апр 14 2021, 18:17

Da može , bi go izgrizal Vodno...go zabrani ali neugodni spomeni seušte mu se košmar...
Jebi ga , koga nekoj se tuca na Vodno a toa ne go uključue  i Šišelegov, koj e mnogu  nervozen al ne smee da pisne , pa vaka se sveti...
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Град Скопје, скопски општини и градоначелници - Page 11 Empty Re: Град Скопје, скопски општини и градоначелници

Пишување by king Пон Апр 19 2021, 15:51

На лудилото му нема крај ...
... ова е бе дупење у здрав мозок...

https://plusinfo.mk/arsovski-od-shilegov-za-soprugot-na-mila-carovska-1-milion-denari-za-detekci-a-na-bolni-rasteni-a/

...вмроФци за овие се тешки аматери....
king
king

Posts : 11124
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Град Скопје, скопски општини и градоначелници - Page 11 Empty Re: Град Скопје, скопски општини и градоначелници

Пишување by king Пон Апр 19 2021, 16:01

https://lider.mk/foto-ushte-eden-genijalen-proekt-na-stefan-bogoev-i-opshtina-karposh/

lol! lol!
... што да се коментира ...
... сеа треба да постават полицаец кој ќе казнува за газење по зелена површина... Twisted Evil Twisted Evil
king
king

Posts : 11124
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Град Скопје, скопски општини и градоначелници - Page 11 Empty Re: Град Скопје, скопски општини и градоначелници

Пишување by VOL Вто Апр 20 2021, 21:35

Prezafateni se oni , so zeleni površini od drug tip, druga treva niv go zanima...
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Град Скопје, скопски општини и градоначелници - Page 11 Empty Re: Град Скопје, скопски општини и градоначелници

Пишување by king Саб Јун 12 2021, 13:25

https://360stepeni.mk/shilegov-nikoj-veke-ne-zboruva-za-zagaden-vozduh-vo-skopje/

Што збори бе тој.... никој не збори за воздухот!!!!!!
... па му утераа на народот страв во коски од ковидот, сите само за корона зборуваат, се вакцинираме од милостињата што ќе ни ја дадат, на властите им се вади секој ден нова афера, афера  до афера се редат, цени рипаат на велико... па некој за воздухот ќе збори... воздухот е истиот смрдливиот, црните печурки се редовна појава нарочито преку викенд, цел град ги гледа само надлежните се ќорави....

... ааааа, се фали со субвенции за инвертори... јбг..... нек само ја качат  струјата па пак народ ќе се врати на дрва и останат согорлив материјал... Twisted Evil Twisted Evil
king
king

Posts : 11124
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Град Скопје, скопски општини и градоначелници - Page 11 Empty Re: Град Скопје, скопски општини и градоначелници

Пишување by VOL Саб Јун 12 2021, 22:48

ne e pijan.... ne..
dzabe zborat... zli jazici i besna opozicija.
samo lagi i podvali. ne fer ocrnuvanja
ne, ne e pijan. taman rabota, funkcionas e...
ne e pijan... nikako...
isuse.........
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Град Скопје, скопски општини и градоначелници - Page 11 Empty Re: Град Скопје, скопски општини и градоначелници

Пишување by king Вто Јун 22 2021, 22:33

некој збореше дека никој не збори за воздухот... па самиот си се изнафали...
.. па ете му ги резултатите...

https://denesen.mk/enormno-zagaduvanje-vo-skopje-no-i-vo-lazaropole-na-35-stepeni/

https://kurir.mk/Makedonija/vesti/shto-se-sluchuva-vo-zemjava-vozduhot-vo-povekje-gradovi-vo-ovie-momenti-alarmantno-zagaden-osobeno-vo-skopje-foto/

... нели ќумбињата на дрва беа дежурните кривци....
... а ќумбето од градоначалник никако да сфати дека зајакот му е во друга грмушка....
king
king

Posts : 11124
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Град Скопје, скопски општини и градоначелници - Page 11 Empty Re: Град Скопје, скопски општини и градоначелници

Пишување by VOL Нед Jул 11 2021, 18:31

Baтикан бара да се догpaди споменикот на Mајка Tереза, за кој локалната власт вели дека дивогpaдба
auf...
"profesore"... "nacalnice... kmetu.."
SISElegov end..Glistoslav Grcev...

Град Скопје, скопски општини и градоначелници - Page 11 EntireDearHackee

pa zar je to moguce...

pa ... ovo mu doagja ko napad IZA LEDJA
a nema koj da ti kaze "pazi ledja" ko u maalski ...futbal...

https://infomax.mk/wp/%d1%88%d0%b8%d0%bb%d0%b5%d0%b3%d0%be%d0%b2-%d0%b3%d1%80%d1%87%d0%b5%d0%b2-%d1%88%d1%82%d0%be-%d0%b8%d0%bc-%d1%9c%d1%83%d1%82%d0%b8%d1%82%d0%b5-ba%d1%82%d0%b8%d0%ba%d0%b0%d0%bd-%d0%b1%d0%b0%d1%80/


sekoja slicnost so akterskata ekipa e slucajna
nastanite se izmisleni, a licnostite vo ovoj napis em zapis u stvari ne postojat.

...kako i nikogas ne ni postoele...

dabogda..

VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Град Скопје, скопски општини и градоначелници - Page 11 Empty Re: Град Скопје, скопски општини и градоначелници

Пишување by king Нед Jул 25 2021, 17:43

https://denesen.mk/stoilkovski-ja-prodale-treska-85-000-m2-za-pomalku-od-100-000-evra/

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
?????????????????????????

...има ли крај на лудилото и апашлукот....

... ама овој стоиловски зошто не кажа кој си ја купил треска, за колку работите да станат појасни...?
king
king

Posts : 11124
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Град Скопје, скопски општини и градоначелници - Page 11 Empty Re: Град Скопје, скопски општини и градоначелници

Пишување by VOL Нед Jул 25 2021, 18:25

VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Град Скопје, скопски општини и градоначелници - Page 11 Empty Re: Град Скопје, скопски општини и градоначелници

Пишување by concrete Чет Jул 29 2021, 11:08

king напиша:https://denesen.mk/stoilkovski-ja-prodale-treska-85-000-m2-za-pomalku-od-100-000-evra/

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
?????????????????????????

...има ли крај на лудилото и апашлукот....

... ама овој стоиловски зошто не кажа кој си ја купил треска, за колку работите да станат појасни...?
...кој е купецот??? пак рамковен??? Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7035
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Град Скопје, скопски општини и градоначелници - Page 11 Empty Re: Град Скопје, скопски општини и градоначелници

Пишување by VOL Пет Jул 30 2021, 01:25

concrete напиша:
king напиша:https://denesen.mk/stoilkovski-ja-prodale-treska-85-000-m2-za-pomalku-od-100-000-evra/

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
?????????????????????????

...има ли крај на лудилото и апашлукот....

... ама овој стоиловски зошто не кажа кој си ја купил треска, за колку работите да станат појасни...?
...кој е купецот??? пак рамковен??? Very Happy
da ti namalam malce od prasalnicive, ke se potrudam..
a za izvicnicite, ne mozam nisto da storam, vo red e da si shock-iran.
kao i 2/3 od Makedncite, ama... pa to i da pretpostavis, ne e daleku od crno do pocrno scenario, duri i da ne si blisku so nagagjanjevo.

ima iminja, da.
kopileto so rascepen nos e edno od najgadnite igraci vo celava igra, posto e neverojatno drzok, aroganten mizantrop.
aj zasega , nema da se raspucavame so iminja.

zatoa ke ti raskazam edna prikaznaaa....


zamisli, si ti, Konkrit, deka zmajcekite ( vo sustina gusteri, ama aj, taka sakaat da se glorificiraat nebare Grifin gi pravel ..) imaat neverojatna potreba da se istaknat, glad za pozicija, za sebepredstavuvanje, koe odamna ja pomina granicata na solenje pamet.kompleks na ponedostojni vo drustvo na imperii, monarhii, velicini vo eu.
takvite gustercinja, vadat planovi, granici, non pejperi i slicno.

so e poentata? kade to naogjaat prostor, odnosno kade sto ke vidat praznina- na vnimanie- se pojavuvaat ( sega vekje razotkrieni , ne licat povekje na pretpirmecivi, logicni, itri, tuki- podli) "visoko gorci" ( aj neka e sinonim na "nacija u natalitetsko izumiranje, bez idnina, no so alcni i iskoristuvacki afiniteti)
i vadat "bombasticni" likovi i nastani koi se interesni i primamlivi za - onie koi ne se ni vo nato ni vo EU niti se i drzava.
zamisli koga siromav ke baci koska na - gaden siromav- ovoj vtoriov ke si misli kojznae kolku ima, ovoj prviov.
slep i nem , na slep zaviduva.

em "batkava " koj deli pamet od pozicija na eu i nato, ti ja pogagja agendata ( a toa ne e slucajno!)
em ti "nudi podrska , saveti, pa i ponekoja para" za da mislis deka te saka,em se solidarizira so tvoite vlazni snovi.

pa taka, doagjame do kombinacijata- Slovenija- Kosovo.

kako im otvorija cakrite Jansa i negovite gusterici, na kosovarite, deka "granicite moze da se menjaat"
ne e crno na belo ali e na zimi majka, koga slovenac kaze, znaci deka e "sigurno" neli.pa gorenje, fruktal, neli, a? e ama sega se nula. kinezi gi kupija.

za kakvi moralni "velicini" i so kakvi mazohisticki potrebi se ovaa interesna rasa na lugje, ke go spomenam samo Incko. dovolno. zasega.

so se desava dalje? KOSOVARITE se pottiknuvaat da investiraat vo Makedonija. pod investiranje znaci pod sekoja cena da zavzemaat ekonomski , stopanski, kapitalni povrsini. da bidat "prisutni". da "osvojat".
vo slucaj na eventualno sjebuvanje na Kosovo , epicentarot da im se prearanzira -juzno.
a koga ednas ke pocne "slovenskiot plan,", t.e menuvanje na granicite, togas "kosovskite investitori" ke sakaat i poagresivno da si go zastitat "kapitalot".
ako srbistancite odat na podelba na Kosovo, novoto "kosovo" ekonomski, i populisticki ima da zagrabi vo Makedonija.
so zelba da stanat "nekoj i nesto" na balkanot, kako se predstavuvaat na zapad deka "site dobro gi poznavaat vo ex Ju i deka tie slovencite se kako evreite vo americkoto opstestvo"
covek prosto da ne poveruva do kade se moze da odat...
ama redno e da gi razoblicime , od niv ke pocnam..

neam licni predrasudi za niv.
imam za nivnite domobrani koi napagjaa 18 godisni zbuneti regruti, koi se nasle na taa teritorija 1991, duri 29 ubieni vojnici na JNA vo slovenija od strana na "hrabrite" oslobodiyeli bea od 18 do 22 godini.
imam protiv koga 18,19 i uste edno momce ne znam kolku imase, kaj Holmec, bez oruzje se predavaat, so BELO zname, a "hrabrite" gi strelaat ! za nivna "zal" ORF kamermanot od avstriska strana gi snimi, snimkata seuste se vrti po internet.

NIKOJ nitu odgovarase nitu se izvini. tolku za , "gorenje" "nacijata"

cest mi e sto sme Makedonci i sto NIKOMU vakvo nesto ne sme mu organizirale, presudile i sto imame seuste, nacinalna cest.

ponatamu, da se vratime "juznije" na Kosovo. i vrskata so Treska.

na Kosovo se instalirat cudni sili koi so podrska na nekoi zapadni "sili" zemaat zamav posebno vo Makedonija.
vo skalata na prioriteti rabotava e slednata
Albanija- Kosovo- pa nivnite "brakja" neoslobodeni vo Makedonija, - pa Medvegja/Bujanovac i na kraj kako najnemokjni se ovie od Cemerija vo Grcija.
znaci vo nivniot sistem domasnive, se potcineti na Kosovarive.

a nivna zadaca e preku instaliranje vo vlasta sto im go ovozmozi bugaristanskata SDS, da ovozmozat kosovski KLIN vo Makedonija: direktno megju SKopje i zapadna, da se ocrta kantonot so jasna ekonomska granica, Grupciniziranje, mocanje na teritorija zaradi oznacuvanje, oteznuvanje na kontrola do potpolno gubenje na kontrola od bilo koja centralna vlast vo idnina.

da prevedam, koga govnata od vlasta im dozvolija na edno vestacko ezero kurtasaci da si igraat, da gradat cajdzilnici vo neposredna blizzina na branata ( MATKA) i pokraj site bezbenosni rizici,sto da kazeme za diveenjeto vo Ohridsko, za diveenjeto vo zapadna, za totalno na druga planeta Tetovo za zidanje na dzamahirii vo "nivnite" maala, za sproveduvanjeto na "eden narod" so fintive so licni karti i pasosi. ne se znae kolku kosovari imaat imot vo Makedonija, bez legalen prestoj i dokumenti, ama so pomos od domasnive, se stancaat licni i pasosi na dnevna baza.

da prevedam, za par godini ako bugaristanskive okupatori ostanat na vlast, ODI ti da te vidam vo Tetovo bez da platis na carina patarina onolku kolku mu se keifne na carinikot na rampa, i toa na jazik na koj mu se saka, a moze i da ne ti krene rampa ako u kolata nad zadno sediste imas sal so "Makedonija" ..
sekako, ke da e doselenik odomakjen od kosovo. za makedonska plata.

dodeka im brcaat prst u gz na kopileno so rascepen nos, vo gradov, i na ona sustestvo na kogo Haradinaj mu ja fakjase za gz zenamu dodeka se slikaa u Pristina ( sega nesto ja snema, a?) ke im se arni i zaarni, i uvo nema da gi boli dali nekomu toa predavstvo go boli.

za niv , site se "vmrovci" site se 27-aprilski teroristi.
kazes li nesto kontra,odma etiketa .

ezeroto e STRATESKI kusur za predizborni podrski.
da mu pobaraa na nosoguzon da mu udrat redenka, za da bide uste 4 godini kradonacalnik, bi simnal gakji.
poeftino ke si pominevme, a i nemase steta da bide ...

ama izgleda toj proces oddamna go pominal, ne im e vekje interesen, a i se opametija. baraat ona im treba.
za govnava davaat ocajnicki ona sto nikogas ne bilo nivno tuku na narodot.
Treska e so samopridones izgradena.

Budimpesta,mislam deka se zatvori za izbeglici od Makedonija.
Avstralija e daleku, a tamu ke gi sacekaat uste na aerodrom, nasive..
Amerika isto. Kanada isto. zapadive zemji, isto.

ne znam.. Indonezija?

ma jok. aj neka e Bugarstan. pa da. grcive i onaka gi dupat. kaj brakjata mozda ke begaat.

kompleksna e vrskata okolu Treska. nemanje na sudska vlast , totalno politizirana, gi ohrabruva sitkacive da odat do najcrni perverzii.
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Град Скопје, скопски општини и градоначелници - Page 11 Empty Re: Град Скопје, скопски општини и градоначелници

Пишување by king Нед Aвг 08 2021, 08:50

Па, па, па... хвалопојки....

https://faktor.mk/protivpozarnata-skala-od-17-milioni-evra-na-shilegov-go-izgasi-pozarot-vo-raguza-na-krovot-od-katnata-garaza-26-juli

...а оној што го напишал погорното треба да знае дека на тоа возило тоа му е намената и дека никој не се буни зошто е купено  туку дека е спорна и сомнителна цената на набавка...
... е сеа што тој не знае да направи разлика помеѓу функционалност, потреба и...  начин и цена на купување е негов проблем, нема што да се прави, толку му е дадено. А за тоа дека за истите пари можеле да се купат две такви возила.... мукла...

А, бе ... преку тасета од вакви нарачани хвалоспеви...
king
king

Posts : 11124
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Град Скопје, скопски општини и градоначелници - Page 11 Empty Re: Град Скопје, скопски општини и градоначелници

Пишување by VOL Пон Aвг 30 2021, 07:27

znaci, naebale gragjanive od opstinava..
https://faktor.mk/i-tortevski-vo-trka-za-skopje-kje-zastane-ramo-do-ramo-so-shilegov-kamikaza-josifovski-i-dvete-dami--danela-arsovska-i-ana-petrovska
uste ovoj falese...
 ili se potfati ko Petle Siselegov, si veli ovoj advokat, ja advokat, znaci automatski politicar, cekor poblisku do fotelja...
spasuj boze.
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Град Скопје, скопски општини и градоначелници - Page 11 Empty Re: Град Скопје, скопски општини и градоначелници

Пишување by VOL Вто Aвг 31 2021, 03:43

Gospode.... spasuj ako mozes
ako nemozes, ni ti , naebavme
ovoj nosogazov ke go diga SKopje u vazduh....

[size=41]Шилегов: Ќе се руши мостот „Обединети нации“ во Влае, ова е моја одлука![/size]
[size=41]https://netpress.com.mk/shilegov-e-se-rushi-mostot-obedineti-nacii-vo-vlae-ova-e-mo-a-odluka/[/size]
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Град Скопје, скопски општини и градоначелници - Page 11 Empty Re: Град Скопје, скопски општини и градоначелници

Пишување by king Нед Сеп 05 2021, 17:10

https://kanal5.com.mk/utre-vo-emisijata-zheshko-politichko-leto-gostin-kje-bide-petre-shilegov/a491374

Е да, де..прашања унапред ради селекција на подобни и неподобни и одговарање само на тие кои го афирмираат...
... ако е храбар  нека без цензура дозволи директни прашања во емисија, се друго е предизборен маркентинг и не вреди да се губи време на гледање...
king
king

Posts : 11124
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Град Скопје, скопски општини и градоначелници - Page 11 Empty Re: Град Скопје, скопски општини и градоначелници

Пишување by VOL Пон Сеп 06 2021, 18:53

king напиша:https://kanal5.com.mk/utre-vo-emisijata-zheshko-politichko-leto-gostin-kje-bide-petre-shilegov/a491374

Е да, де..прашања унапред ради селекција на подобни и неподобни и одговарање само на тие кои го афирмираат...
... ако е храбар  нека без цензура дозволи директни прашања во емисија, се друго е предизборен маркентинг и не вреди да се губи време на гледање...

Ona koga ke ti stavat "topce" u usta da ne mozes da "beee"knes i ke te nacekaat u tesno....

Petle  jocolor Siselegogeek .. priceless!

Град Скопје, скопски општини и градоначелници - Page 11 PeVoEl

malku isoncan , od plazine u "grcka" ali tuka e nekade....


https://republika.mk/vesti/skopje/stoilkovski-shilegov-potvrdi-deka-nema-dozvola-za-nadgradba/
VOL
VOL

Posts : 17150
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Град Скопје, скопски општини и градоначелници - Page 11 Empty Re: Град Скопје, скопски општини и градоначелници

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 11 of 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот