ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Сакам кажам, нема каде....

+2
concrete
чучулига
6 posters

Страна 12 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 12 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL Нед Јан 12 2020, 09:44

vidi ja be, ebati zivotinjceto! Laughing  
daj vakvi da nabavime ...
VOL
VOL

Posts : 16977
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 12 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by king Чет Мар 26 2020, 22:59

ММЕ... ни викаат седи дома а ова девелоперите на видео игрите никако да ги пуштат на free download...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10867
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 12 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by king Нед Ное 15 2020, 14:28

https://press24.mk/foto-gavazova-so-razgoleni-gradi-im-posaka-dobro-utro-na-fanovite

АВТОРОТ НА ВЕСТА ТРЕБА ПОД ИТНО ДА ОДИ НА ОЧЕН ЛЕКАР...
... каде бе видел цицки... ја па ко вол у купус се залетав да видам...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10867
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 12 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL Нед Ное 15 2020, 14:50

Ovaa kamenjarkava so si go belee shupakot so varakina?
Ma daj.. Laughing
VOL
VOL

Posts : 16977
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 12 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига Чет Aвг 05 2021, 02:09Нема да бидат забораени предавниците. Гнасите "потурчени" шо пекаја на чардак да седат и златници да бројат а устите со Македонија полни му беа

Ѓубриња едни, кај е Господ никој не е
чучулига
чучулига

Posts : 13512
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 12 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига Пет Сеп 17 2021, 16:17

Да се потсетиме

https://youtu.be/oTKdIBFT_Xw

Баш ме интересира чајот на Лео... 

Ваква пропаганда не се заборава

Да се знај !

Мож е забаено, не е забораено 😉

Во меѓувреме нешто позитивно, или ко така некако да знајме шо треба да штитиме... ако сме заборајле

 https://youtu.be/MBBpYsaPanw
чучулига
чучулига

Posts : 13512
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 12 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига Пет Сеп 17 2021, 16:21

И да не оставам простор за заблуда, не!  ич не сум во ред со политичките случувања ни општествените движења ни со се' шо се дозволва!

Само сакам да кажам, Боже здравје и ќе образложам

Аааајт
чучулига
чучулига

Posts : 13512
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 12 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига Пет Сеп 17 2021, 17:23

За единствениот машки непребол, едниствениот маж кој сака жена таква каква шо е, уште и пред да биди и од ко ќе стани, безусловно, секогаш...


Ми фалиш Трале...

Родендени... погреби... еј чоек, никогаш не ми спомна дека нашата религија е слава на смртта а не на животот

Не гледам никој. Нема поќе обврски 3, 6, 9 дена ко да сме ... шо и да е ... па еве и мене сама ми текнува без никој да ме потсети...

Фалиш Трале...

Те сакам, 

Јагода
чучулига
чучулига

Posts : 13512
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 12 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига Пет Сеп 17 2021, 18:36

А и да!

Збогзаради најнеферскиот нај... шознамкакодагоречам однос кон мене  овде, поќе никогаш нема тука да се огласам

Збогум овдешни другарчиња, се' најдобро
чучулига
чучулига

Posts : 13512
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Сакам кажам, нема каде.... - Page 12 Empty Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 12 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот