ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

+2
чучулига
кнез
6 posters

Страна 1 of 14 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) Empty Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by VOL Чет Дек 10 2015, 20:53

interesna e pak, replikava na Kurvari Klinton Smile 
"cel svet se borel protiv radikalni dzihadisti" Laughing Laughing Laughing
....i turcija , i amerigovnarija, i saudiska arabija, i ukrainskite platenici koi se borat na strana na dzihadistite, i Jordan ,amerigovnarskite izumi kosovarite i bosanskite vahabisti..
naspoti tikvarov koj nema vlakna na jazik -Tramp, , ebem li mu slovenka , Laughing daj boze da imstane preCdnik, posto ko so gledam izborot e: da izbereme pogolema budala....( a za nas ostanatite, da bide poneopasna po zdravjeto i zvoto na planetava..)
http://telma.com.mk/vesti/donald-tramp-go-vozvrati-udarot-ne-se-povlekuvam
Унитед Санаториумс оф Америка Laughing

_________________
„БУГАРИТЕ ИМААТ ПРАВО ДА ЗБОРУВААТ ЗА КИРИЛ И МЕТОДИЈ И КИРИЛИЦАТА КОЛКУ АМЕРИКАНСКИТЕ ИНДИЈАНЦИ ЗА ШЕКСПИР И АНГЛИСКА ЛИТЕРАТУРА“

- месопотамијски астроном и филозоф, ДБоуви, 569 година п.н.е

https://www.youtube.com/watch?v=U16Xg_rQZkA
VOL
VOL

Posts : 17142
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by king Чет Дек 10 2015, 20:58

VOL напиша:interesna e pak, replikava na Kurvari Klinton Smile 
"cel svet se borel protiv radikalni dzihadisti" Laughing Laughing Laughing
....i turcija , i amerigovnarija, i saudiska arabija, i ukrainskite platenici koi se borat na strana na dzihadistite, i Jordan ,amerigovnarskite izumi kosovarite i bosanskite vahabisti..
naspoti tikvarov koj nema vlakna na jazik -Tramp, , ebem li mu slovenka , Laughing daj boze da imstane preCdnik, posto ko so gledam izborot e: da izbereme pogolema budala....( a za nas ostanatite, da bide poneopasna po zdravjeto i zvoto na planetava..)
http://telma.com.mk/vesti/donald-tramp-go-vozvrati-udarot-ne-se-povlekuvam
Унитед Санаториумс оф Америка Laughing

Ова...


Најгласно возвратија Британците, за кратко време на петицијата да му забрани влез на Трамп во нивната земја, потпис ставија 100-тици илјади граѓани.

http://telma.com.mk/vesti/donald-tramp-go-vozvrati-udarot-ne-se-povlekuvam

... што па тие се толку возбудиле?
... или  се уште си мислат дека америка е нивна колонија ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 11098
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by VOL Чет Дек 10 2015, 21:00

..ko so rece ednas mislam deka effendi Lavrov Smile : "cek malce, toa bese nekoe ostrovce u okeanot, tamu...?"
za englezive

_________________
„БУГАРИТЕ ИМААТ ПРАВО ДА ЗБОРУВААТ ЗА КИРИЛ И МЕТОДИЈ И КИРИЛИЦАТА КОЛКУ АМЕРИКАНСКИТЕ ИНДИЈАНЦИ ЗА ШЕКСПИР И АНГЛИСКА ЛИТЕРАТУРА“

- месопотамијски астроном и филозоф, ДБоуви, 569 година п.н.е

https://www.youtube.com/watch?v=U16Xg_rQZkA
VOL
VOL

Posts : 17142
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by VOL Нед Дек 13 2015, 10:29

lugje, daj da pobedi Donald Duck Tramp, de..
 Laughing zenamu bila Melanija bila slovenka,nekoja, citav negde tatko i  Viktor krsel solarnici po kafani na Mile Kitic, moz' ke se najde nesto i za nas, coekot sluzel vojska negde na jugov, velat ( dedo mu na Tramp )
moz da go zamisljam budukJi preCedni na junajted sanatoriums of amerika da lomi (bre) na Mileta .. Laughing Laughingznaci,Donalnd za preCednik, moz ke go namamime na pivo fest u Prilep, majku mu.... Laughing

_________________
„БУГАРИТЕ ИМААТ ПРАВО ДА ЗБОРУВААТ ЗА КИРИЛ И МЕТОДИЈ И КИРИЛИЦАТА КОЛКУ АМЕРИКАНСКИТЕ ИНДИЈАНЦИ ЗА ШЕКСПИР И АНГЛИСКА ЛИТЕРАТУРА“

- месопотамијски астроном и филозоф, ДБоуви, 569 година п.н.е

https://www.youtube.com/watch?v=U16Xg_rQZkA
VOL
VOL

Posts : 17142
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by concrete Нед Дек 13 2015, 10:37

Што си му рипнал на чоеков у бубрег бе..??? за сега е најбољи.. Која е другарта понуда  ???  бабата Клинтон, па шипатарес пак да ја работат и да не заебаваат сите овде у југот???
А енглези???  нема таму енглези сеа се саде арапи и други црнци муслимани , педери и шекнати феминискињи... Very Happy Колку знам и принчевите Дијана ги даде на сунетисуење....
concrete
concrete

Posts : 7029
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by чучулига Нед Дек 13 2015, 10:47

Извинете шо се мешам...

конкретен, ова сега се кампањите за меѓупартиските избори за кандидати за претседател... замисли само шо ќе слушаме/гледаме ако Трамп ја освои републиканската номинација Laughing  републиканците од газот сакат да си каснат дека го номинираја, во ситуација се: "дала баба банка за да се фати на оро две дава за да ја пуштат" или како и да се велеше то...

Забавно, забавно, суперски забавно!
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by concrete Нед Дек 13 2015, 10:54

чучулига напиша:Извинете шо се мешам...

конкретен, ова сега се кампањите за меѓупартиските избори за кандидати за претседател... замисли само шо ќе слушаме/гледаме ако Трамп ја освои републиканската номинација Laughing  републиканците од газот сакат да си каснат дека го номинираја, во ситуација се: "дала баба банка за да се фати на оро две дава за да ја пуштат" или како и да се велеше то...

Забавно, забавно, суперски забавно!
Трамп и ако не го номинира партијата иде на избори...........и тек тогаш добија. И тек тогаш републиканците ќе си го касаат газот.. Very Happy
И логично е ...во уса пробаа се'  дури и црнец за президент, сеа им останува уште НЕЗАВИСЕН ПРЕЗИДЕНТ... после, ако остане нешто..ќе почнат со жени. Бабата Клинтон има уште шанси... Wink
concrete
concrete

Posts : 7029
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by VOL Нед Дек 13 2015, 14:28

concrete напиша:Што си му рипнал на чоеков у бубрег бе..??? за сега е најбољи.. Која е другарта понуда  ???  бабата Клинтон, па шипатарес пак да ја работат и да не заебаваат сите овде у југот???
А енглези???  нема таму енглези сеа се саде арапи и други црнци муслимани , педери и шекнати феминискињи... Very Happy Колку знам и принчевите Дијана ги даде на сунетисуење....

more, ako ripam ja moze samo na melanceto da I ripnam,
a na ovoj, pa ja sum za nego be, ne li gleas, samo napred, ova e toa so im fali.
cekor povekje, da napravime, da go vikneme kaj nas da mu najdeme nekoja "ja nisam odavde" orospija, ima takvi ovde seuste, so se palat, ako treba I ke gi premuzime, dupli kjar, em ke se raatisame od koncentracija na $$ oroispii od zemjava em koa ke ide mamlazov na gosti po rodbini, ke ne ima na vesti Twisted Evil
.znaci gou Tramp, tibam zenata, gou!! Laughing Laughing Laughing

_________________
„БУГАРИТЕ ИМААТ ПРАВО ДА ЗБОРУВААТ ЗА КИРИЛ И МЕТОДИЈ И КИРИЛИЦАТА КОЛКУ АМЕРИКАНСКИТЕ ИНДИЈАНЦИ ЗА ШЕКСПИР И АНГЛИСКА ЛИТЕРАТУРА“

- месопотамијски астроном и филозоф, ДБоуви, 569 година п.н.е

https://www.youtube.com/watch?v=U16Xg_rQZkA
VOL
VOL

Posts : 17142
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by VOL Нед Дек 13 2015, 15:55

prosto I ednostavno:
malo viski-malo koka-kola, doduse povekje koka..
son na sekoja orospija so smrkala "oho" lepak (mamuvibem, lepakot e za lepenje cvetici u skolski albumi, za decana, a ne da izigravate americki orospii, beverli hils I slicno..!)
nu zaec pagadi..
Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) US-Marines-Nazi-flag-Afghanistan-560x315

ju es faking marins.. san lentje noci. objekti za zaljubuenje na lokalni "Melanii" I slicni ovosni grupi..
waffen SS zname..

noseno , vo Irak, Kosovo, preku Makedonija, Afganistan..


http://www.batangastoday.com/wp-content/uploads/2012/02/US-Marines-Nazi-flag-Afghanistan-560x315.jpg


Последната промена е направена од VOL на Нед Дек 13 2015, 16:02. Мислењето е променето 3 пати.

_________________
„БУГАРИТЕ ИМААТ ПРАВО ДА ЗБОРУВААТ ЗА КИРИЛ И МЕТОДИЈ И КИРИЛИЦАТА КОЛКУ АМЕРИКАНСКИТЕ ИНДИЈАНЦИ ЗА ШЕКСПИР И АНГЛИСКА ЛИТЕРАТУРА“

- месопотамијски астроном и филозоф, ДБоуви, 569 година п.н.е

https://www.youtube.com/watch?v=U16Xg_rQZkA
VOL
VOL

Posts : 17142
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by king Нед Дек 13 2015, 15:57

Ај, ај, ај ... ако е вистина тоа што го збори ...


Шокантно признание на славниот режисер

Кјубрик: Слетувањето на Месечината е лага, снимката е мое ремек-дело


http://vecer.mk/kultura/kjubrik-sletuvanjeto-na-mesechinata-e-laga-snimkata-e-moe-remek-delo


_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 11098
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by VOL Нед Дек 13 2015, 16:05

e dobro de.
se znae toa, samo ne znam so sea Kjubrik "progovoril" Laughing Laughing Laughing
od koga go staiv ja ovoj spot, mislam dovolno kazuva


ete I Ramstein znaele Smile Smile Smile 

...............................

kojznae so ke ispadne od ova, nikoj ne e za veruvanje, doduse amerikancite pak najmalku.

_________________
„БУГАРИТЕ ИМААТ ПРАВО ДА ЗБОРУВААТ ЗА КИРИЛ И МЕТОДИЈ И КИРИЛИЦАТА КОЛКУ АМЕРИКАНСКИТЕ ИНДИЈАНЦИ ЗА ШЕКСПИР И АНГЛИСКА ЛИТЕРАТУРА“

- месопотамијски астроном и филозоф, ДБоуви, 569 година п.н.е

https://www.youtube.com/watch?v=U16Xg_rQZkA
VOL
VOL

Posts : 17142
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by king Нед Дек 13 2015, 16:09

А бе има ли нешто у тој санаториумот што не е дело на Холивуд?

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 11098
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by VOL Пон Дек 14 2015, 18:28

ima,ima..


_________________
„БУГАРИТЕ ИМААТ ПРАВО ДА ЗБОРУВААТ ЗА КИРИЛ И МЕТОДИЈ И КИРИЛИЦАТА КОЛКУ АМЕРИКАНСКИТЕ ИНДИЈАНЦИ ЗА ШЕКСПИР И АНГЛИСКА ЛИТЕРАТУРА“

- месопотамијски астроном и филозоф, ДБоуви, 569 година п.н.е

https://www.youtube.com/watch?v=U16Xg_rQZkA
VOL
VOL

Posts : 17142
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by кнез Сре Дек 16 2015, 08:55

Темава е супер и за жал страотно важна и трагична.

кнез

Posts : 688
Join date : 2014-06-04

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by concrete Сре Дек 16 2015, 10:51

Јеботе Благи Бог, Слаткаристички Римски Папа и Шербетли Багдадски Калиф.....
Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) 1zqwrar
concrete
concrete

Posts : 7029
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by king Чет Дек 17 2015, 00:01Да бе ... грешка ...  ја разурнавте земјата и по грешка изгинаа толку луѓе!!!!!!
..па грешката ја префрлифте и надвор од Либија па и дадовте име Арапска пролет ... ебаве изродите ...

... како бе не направите грешка и сами врз себе си лансирате хидрогенките ...  така бар долго време нема да бидете во состојба да на други им правите грешки ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 11098
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by concrete Чет Дек 17 2015, 09:07

king напиша:

Да бе ... грешка ...  ја разурнавте земјата и по грешка изгинаа толку луѓе!!!!!!
..па грешката ја префрлифте и надвор од Либија па и дадовте име Арапска пролет ... ебаве изродите ...

... како бе не направите грешка и сами врз себе си лансирате хидрогенките ...  така бар долго време нема да бидете во состојба да на други им правите грешки ...
..народ вика : говна да јаде...!!! Cool  А Југославија..пичка му материна смрдлива , а Ирак , а сега Сирија...да не ги заборавиме Лаос, Камбоџа, Виетнам и други неспомнати... Evil or Very Mad
concrete
concrete

Posts : 7029
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by VOL Чет Дек 17 2015, 20:56

se pridruzuvan na pozdravot na konkrit I king, I dodavam, I majka I sajka I sestra I sve zensko do 18 koleno...

_________________
„БУГАРИТЕ ИМААТ ПРАВО ДА ЗБОРУВААТ ЗА КИРИЛ И МЕТОДИЈ И КИРИЛИЦАТА КОЛКУ АМЕРИКАНСКИТЕ ИНДИЈАНЦИ ЗА ШЕКСПИР И АНГЛИСКА ЛИТЕРАТУРА“

- месопотамијски астроном и филозоф, ДБоуви, 569 година п.н.е

https://www.youtube.com/watch?v=U16Xg_rQZkA
VOL
VOL

Posts : 17142
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by king Нед Дек 27 2015, 00:56

Тоа е Америка ... дел.. којзнае кој


SAD: Dali joj otkaz jer je gladnoj učenici dala besplatan obrok


http://globalcir.com/vest/4334

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 11098
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by king Нед Дек 27 2015, 23:55

Тоа е Америка


Американските полицајци во 2015-та смртно застрелале околу илјада луѓе

http://makfax.com.mk/svet/vesti/amerikanskite-policajci-vo-2015-ta-smrtno-zastrelale-okolu-iljada-luge

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 11098
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by VOL Нед Јан 03 2016, 11:58

e aj sea...

Donald tramp:Barak Obama i Hilari Klinton ja sozdadoa islamskata drzava....


http://www.telegraf.mk/aktuelno/svet/334290-donald-tramp-barak-obama-i-hilari-klinton-ja-sozdadoa-islamska-drzava

_________________
„БУГАРИТЕ ИМААТ ПРАВО ДА ЗБОРУВААТ ЗА КИРИЛ И МЕТОДИЈ И КИРИЛИЦАТА КОЛКУ АМЕРИКАНСКИТЕ ИНДИЈАНЦИ ЗА ШЕКСПИР И АНГЛИСКА ЛИТЕРАТУРА“

- месопотамијски астроном и филозоф, ДБоуви, 569 година п.н.е

https://www.youtube.com/watch?v=U16Xg_rQZkA
VOL
VOL

Posts : 17142
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by concrete Нед Јан 03 2016, 12:17

Доналд Трамп   е развратник , лажго и зависник од млади јебозовни дугоноги , не многу цицлести модели од европско производство...со еден збор џукела.., недостојна да се спореди со еден племенит Клингтон кој чедно ужива у орален секс  и лесна дрогаVery Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7029
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by VOL Нед Јан 03 2016, 13:07

moj do mojega.....

_________________
„БУГАРИТЕ ИМААТ ПРАВО ДА ЗБОРУВААТ ЗА КИРИЛ И МЕТОДИЈ И КИРИЛИЦАТА КОЛКУ АМЕРИКАНСКИТЕ ИНДИЈАНЦИ ЗА ШЕКСПИР И АНГЛИСКА ЛИТЕРАТУРА“

- месопотамијски астроном и филозоф, ДБоуви, 569 година п.н.е

https://www.youtube.com/watch?v=U16Xg_rQZkA
VOL
VOL

Posts : 17142
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by чучулига Пет Јан 08 2016, 09:28

Не следев ништо активно денојве па не знам а ме интересира дали имаше реакции на ова:

http://www.huffingtonpost.com/entry/obama-gun-control_568b03bce4b014efe0db7356

знај некој?
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 14 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот