ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

+2
чучулига
кнез
6 posters

Страна 2 of 14 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) - Page 2 Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by concrete Саб Јан 09 2016, 15:01

моника ..дубоко грло???  која ли гуска е таа американска шикса...
concrete
concrete

Posts : 7029
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) - Page 2 Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by чучулига Пон Јан 11 2016, 13:55

Да бев од д стејтс Сандерс ќе ми беше фаворит

http://www.bloomberg.com/features/2016-bernie-sanders-fundraising/
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) - Page 2 Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by concrete Пон Јан 11 2016, 14:43

чучулига напиша:Да бев од д стејтс Сандерс ќе ми беше фаворит

http://www.bloomberg.com/features/2016-bernie-sanders-fundraising/
...би те потсетил на мојата пак фаворит француска поговорка: кога дофенот го крунисуваме, а тој мисли дека додека е крал ќе ја опраи Франција, крунисуваме будала за крал.... Very Happy Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 7029
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) - Page 2 Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by king Пон Јан 11 2016, 21:17

Некој го копира зајкото... у задње време излегоа многу преписки помеѓу западните политичари

http://reporter.mk/2016/01/11/%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D1%85%D0%B8%D0%BB%D0%B0%D1%80%D0%B8-%D0%BA%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%BE%D0%BD-%D0%BE%D1%82%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D0%B0%D1%82-%D0%B7/
king
king

Posts : 11104
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) - Page 2 Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by king Пет Јан 15 2016, 21:10

http://kanal5.com.mk/vesti_detail.asp?ID=88176

овие се бе поефикасни во убивањето сами себе ...
king
king

Posts : 11104
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) - Page 2 Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by VOL Пет Јан 15 2016, 23:39

ne e prasanje dali se normalni, so ovie e odamna jasno..
samo se zaprasuvam koga ke pocnat da gi lansiraat so katapult u more, so kamen okolu vrat.

Градоначелник Анкаре поручио „турском Кирбију” – губи се у своју Америку!
nakratko: koga ovoj moron amerigovnarski uspeal da go izvadi od koza, gradonacalnikot na glavniot grad na najgolemiot sojuznik od site clenki vo NATO, togas se za zalenje ...
koja patetika se amerikacive, boze..


Први човек Анкаре Мелик Гокчек Басу поручио: „У САД полиција пуца у људе, чак и у групе људи, и само зато што неко не подигне руке увис. А ти нама саветујеш да трпимо нападе оружаних терориста на наше полицајце и војнике! Не, ми то, уважени амбасадоре, нећемо трпети. Враћај се у своју земљу, па нека дође други амбасадор који ће нас боље познавати. У време када ми желимо да америчко-турске односе подигнемо на највиши могући ниво ти покушаваш да од турског народа направиш непријатеља САД. Научи да ћутиш и не покушавај да поквариш наше односе!”
http://fakti.org/globotpor/gradonacelnik-ankare-porucio-turskom-kirbiju-gubi-se-u-svoju-ameriku

ednite se paranoicni zatoa sto ke im se raspadne drzavata, a drugote nauceni da urivaat podlo vladi, da sorosoiziraat opstestva, vekje poludea od sto se izgubeni vo situacijata koja ne mozat da ja kontroliraat a samite ja iniciraa..
VOL
VOL

Posts : 17146
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) - Page 2 Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by king Сре Јан 20 2016, 10:01


Еден ипол милион регистрирани педеришта и пута десет нерегистрирани ... па упм ... у америка веројатноста да налеташ на педер е поголема од веројатноста да у Кина налеташ на кинез...
king
king

Posts : 11104
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) - Page 2 Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by VOL Сре Јан 20 2016, 10:43

jadna Klintonoica.
velat ljubomorna bila na Moniceto, .. a ono dibekon nejzin dudla u saksofon,
VOL
VOL

Posts : 17146
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) - Page 2 Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by king Сре Јан 20 2016, 10:49

Најопасна е неебана и запоставена жена ... Twisted Evil Twisted Evil
king
king

Posts : 11104
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) - Page 2 Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by чучулига Сре Јан 20 2016, 17:14

Вака сега, ми треба бар најмалку уште едно мислење...Овие... абе.... чек...

ај вака, јас ќе си прашам само најбитното...

женава пејлин... изнарече то шо мислам дека чув?... дека доколку би биле тие на пр во моментот, никогаш не би се извиниле за она кај шо беја затекнати со спуштени гаќи нивните војниците во Иран?...

(жено!!! присуство на вашите војници во Иран е акт на ВОЈНА!!! ти мож не знајш ама има и други бре, знат малку од малку... )

и ште продолжва реториката со воини, командири.... абе тапани на војна....

добро сега, јас то навистина го чув или грешка сум нешто? 

битно ми е да знам, оти овие двајцата ми личат ко за типој шо се спремни без ич думање да го притиснат дугмето и уште да се смејат за то....
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) - Page 2 Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by king Нед Јан 24 2016, 13:00

Па и не е така многу далеку од вистината

http://kanal5.com.mk/vesti_detail.asp?ID=88711


..кога успеаја на америте да им протнат црнчуга за председател веќе се е можно ...
king
king

Posts : 11104
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) - Page 2 Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by concrete Нед Јан 24 2016, 13:28

king напиша:Па и не е така многу далеку од вистината

http://kanal5.com.mk/vesti_detail.asp?ID=88711


..кога успеаја на америте да им протнат црнчуга за председател веќе се е можно ...
...ај црнчуга и така и така, ама  ГЛУПА, приземна, плиткоумна црнчуга....е тоа е да видиш мајсторство.
Нема шанси овој Трамп , ама кога по некое чудо би го избрале, мислам дека дефинитивно ќе ни се отворат можности, како ќе се искористат..тоа е веќе друга работа... Cool
concrete
concrete

Posts : 7029
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) - Page 2 Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by чучулига Нед Јан 24 2016, 13:30

ич од ич не го бендисвам трамп.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) - Page 2 Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by VOL Нед Јан 24 2016, 13:35

e bas go zabole nego so ti ne si go bendisuvala. mu se zatrese desno -strceKjo vlakno od mudova vuna , sabajlevo Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
VOL
VOL

Posts : 17146
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) - Page 2 Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by чучулига Нед Јан 24 2016, 13:38

ич не ми е гајле... јас си кажав.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) - Page 2 Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by VOL Нед Јан 24 2016, 13:41

ko ti velam mu se lelee vlakno na levi mud od sekiracii...
VOL
VOL

Posts : 17146
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) - Page 2 Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by чучулига Нед Јан 24 2016, 13:43

а па јас се испотресов него дали му било нешто.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) - Page 2 Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by VOL Нед Јан 24 2016, 13:45

nemaj gajle, ima on okolu sebe stalno dusegriznicki na koi kaisot na pantolonite im se naogja na ista nadmorska visina kako I kaj tebe lanceto okolu vrat.
odma ke go od-sekiraat.
VOL
VOL

Posts : 17146
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) - Page 2 Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by чучулига Нед Јан 24 2016, 13:49

шо сакат нека му прат, не ме интересира то мене.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) - Page 2 Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by VOL Нед Јан 24 2016, 13:56

чучулига напиша:шо сакат нека му прат, не ме интересира то мене.
tebe... Laughing Laughing ..nesto... da ne te Laughing Laughing  interesira Laughing Laughing Laughing Laughing
a be aj Laughing Laughing
VOL
VOL

Posts : 17146
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) - Page 2 Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by чучулига Нед Јан 24 2016, 13:58

е шо се смејш де?... ете има и такво нешто шо не ме интересира.
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) - Page 2 Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by VOL Нед Јан 24 2016, 13:59

da, da.. sigurno..
,,I togas, mrmotot ja zavirka cokoladata..I..
VOL
VOL

Posts : 17146
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) - Page 2 Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by чучулига Нед Јан 24 2016, 14:00

Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
чучулига
чучулига

Posts : 13528
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) - Page 2 Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by king Саб Јан 30 2016, 10:57

клинтоновица ....

http://www.dnevnik.mk/default.asp?ItemID=498515E9E071264AA5475BDA659659B5

.. да не испадне дека е шпион ... или само премногу радознала ...
king
king

Posts : 11104
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) ) - Page 2 Empty Re: Унитед Санаториумс оф Америка (ili:strav i trepet za vanzemaljcite.. :) )

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 14 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот