ВЕТЕРНИЦА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Преродбата"

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

"Преродбата" - Page 3 Empty Re: "Преродбата"

Пишување by ribar on Пет Окт 30 2015, 22:28

Немат ништо  ново во главниот град ?за потсетување што ветуваа Небањаните
Абе коце кретену што бидна со петте подземни пешачки премини во Скопје кои ги ветуваше.После 5 години нема ни еден почнато а камо ли да е готов..ЛАЖОВ
ДПМНЕ е невидено зло требат да се уништит.

ribar

Posts : 415
Join date : 2014-11-27

Вратете се на почетокот Go down

"Преродбата" - Page 3 Empty Re: "Преродбата"

Пишување by concrete on Пет Окт 30 2015, 22:33

хе... ribarov бил тука  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 6973
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

"Преродбата" - Page 3 Empty Re: "Преродбата"

Пишување by king on Пет Окт 30 2015, 22:36

Подземни премини ... ха ...
... најдобра работа е што ги нема направено ..инаку ќе смрдат и бздат ко оние два у аутокоманда

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10455
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

"Преродбата" - Page 3 Empty Re: "Преродбата"

Пишување by king on Пет Окт 30 2015, 22:39

concrete напиша:хе... ribarov бил тука  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Е де ... понекогаш провируе глава од матната ...
.. туку не знам што се мучел да пишуе четири реда ...
... во последниот го кажа тоа што сакаше ... првите три му се онака  реда ради ....

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10455
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

"Преродбата" - Page 3 Empty Re: "Преродбата"

Пишување by concrete on Пет Окт 30 2015, 22:44

king напиша:Подземни премини ... ха ...
... најдобра работа е што ги нема направено ..инаку ќе смрдат и бздат ко оние два у аутокоманда
...., а бе овој рибар типичен примерок на изгубената у свемиру опозиција..Коце "ПЛАТИ" 1,5 МИЛИОН ЕВРА на шпанец, трговец поединец " да го советува" каков луна парк да прави во Скопје. И папала маца .
Сега читам негде , некои новокомпонирани копиљаци добиле тендер да проектираат нешто такво на основа на некоја своја непроверена фантазија... Very Happy Very Happy Very Happy
Опозицијата која очигледно е во дослух со него околу делењето на парите..., прашуе зошто има флеки од говна на гаќите.
Од вистинските работи бега како сатаната од темјан.... Very Happy Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 6973
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

"Преродбата" - Page 3 Empty Re: "Преродбата"

Пишување by VOL on Пет Окт 30 2015, 22:49

radoznal klen Laughing Laughing Laughing
VOL
VOL

Posts : 16554
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

"Преродбата" - Page 3 Empty Re: "Преродбата"

Пишување by ribar on Пет Фед 12 2016, 20:29

VOL напиша:radoznal klen Laughing Laughing Laughing
"Преродбата" - Page 3 Jfzurn
куда плови овај - алал да им е

ribar

Posts : 415
Join date : 2014-11-27

Вратете се на почетокот Go down

"Преродбата" - Page 3 Empty Re: "Преродбата"

Пишување by ribar on Сре Фед 17 2016, 16:27

ево каде инвестираат НЕБАЊАНИТЕ ,а Тодоров немат пари за здравството
http://www.dokaz.mk/mrtv-dava-98-iljadi-evra-godishno-za-pushteno/

ribar

Posts : 415
Join date : 2014-11-27

Вратете се на почетокот Go down

"Преродбата" - Page 3 Empty Re: "Преродбата"

Пишување by king on Сре Фед 17 2016, 16:40

ribar напиша:ево каде инвестираат НЕБАЊАНИТЕ ,а Тодоров немат пари за здравството
http://www.dokaz.mk/mrtv-dava-98-iljadi-evra-godishno-za-pushteno/
Пак неписмен и неинформиран пишува за нешто што не го разбира и шири дезинформации, а кленот по обичај пак залапува трокука ..

... како прво ...Опуштено е авторска емисија и ко да више таму на таа тв оди ... а како таква си има договор со дотичната тв за хонорар и делот од платените реклами кои идат за време на емисијата...
... така да спомнатата сума е збир на сето тоа ...
... и како второ ... опуштено па и ред други емисии на сите тв се комерцијални проекти на поединци кои се продаваат како и секоја друга стока на пазарот ... а успехот не е загарантиран и зависи од гледаноста а со тоа и интересот на спонзорите ...
... и трето .. ние не сме измисиле топла вода .... таков систем одамна функционира низ светските медиуми ...

... и последно ... целиот напис е само уште еден сензационалистички политички памфлет на исфрустриран неспособен дилетант кој појма си нема од животот и работите ...

_________________
Види аватар!
king
king

Posts : 10455
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

"Преродбата" - Page 3 Empty Re: "Преродбата"

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот