Ме бендисва

Страна 4 of 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by king on Чет Јан 15 2015, 12:10

Замисли ја заблажената кога треба наместо низ уста нешто отпозади да исфрли ... Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Чет Јан 15 2015, 14:12


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Нед Јан 18 2015, 22:09


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by concrete on Нед Јан 18 2015, 22:15

...секој ден поминуваш покрај барем 10 луѓе кои никогаш веќе во животот нема да ги сретнеш. Вакви комети има секој минут Very Happy Very Happy Very Happy
..добро де ова не важи за некој кој има хациенда на 1500 метра у планина и е офф-грид Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Нед Јан 18 2015, 22:17

'konkrit go giiba vrabecooot" Very Happy
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Нед Јан 18 2015, 22:18

1000 метра и никако хациенда.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Нед Јан 18 2015, 22:20

pa da ne e ospervatorija Twisted Evil Laughing Laughing Laughing na iljada metra, vazduh nema bre.
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by concrete on Нед Јан 18 2015, 22:37

чучулига напиша:1000 метра и никако хациенда.
хммм.., значи   нешто елегантно под земја како хобитска удобна куќа.....отсекогаш сум мислел дека е тоа најдобро нешто што човек може да го изгради..... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Нед Јан 18 2015, 22:46

more vakvo
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Нед Јан 18 2015, 22:48

Laughing Laughing Laughing

а вие?... кај живејте?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Нед Јан 18 2015, 22:51

avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Нед Јан 18 2015, 22:53

Аууу..

загреота, колку екрани околу тебе... бегај дете од таму, то зрачи...нечини за здравјето!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Нед Јан 18 2015, 23:03

dete, dete.. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by concrete on Нед Јан 18 2015, 23:13


avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Нед Јан 18 2015, 23:16

Многу убав парк.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Пон Јан 19 2015, 00:00

aj sea vrabec ti nekoja fotka od kaj tebe ?
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Пон Јан 19 2015, 00:06

Па кладов... и оти ме изгњави прописно то клавањето, пишав тогаш дека поќе нема да губам време со то.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by king on Пон Јан 19 2015, 00:08

Фотка .... онаа кобајаги малтер мешаш ...

... можеше бар малку од малку да испрљаш облеката пред да се сликаш ... Twisted Evil Razz

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Пон Јан 19 2015, 00:09

чучулига напиша:Па кладов... и оти ме изгњави прописно то клавањето, пишав тогаш дека поќе нема да губам време со то.

eee.. Mad Laughing Laughing
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Вто Јан 20 2015, 20:42

Ме бендисва Dynamo: Magician Impossible

Лудило чоече.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by concrete on Вто Јан 20 2015, 21:04

..махер е за праење наглува.... Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Вто Јан 20 2015, 21:07

concrete напиша:..махер е за праење наглува.... Very Happy

cekas foto od vrabecov, a ona so dokumentarci fakja krivini Laughing Laughing
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Вто Јан 20 2015, 21:11

king напиша:Фотка .... онаа кобајаги малтер мешаш ...

... можеше бар малку од малку да испрљаш облеката пред да се сликаш ... Twisted Evil Razz
Па да, уште пред 6 години знаев јас дека ќе се најдам овде и за да ве замајавам ќе ми треба таква слика. Ме прочита Embarassed
concrete напиша:..махер е за праење наглува.... Very Happy
Кој е бе глуф?
VOL напиша:cekas foto od vrabecov, a ona so dokumentarci fakja krivini Laughing Laughing
Не се мандорам поќе со слики, реков.

Треба да сликам со стриот телефон, па ова па она... цк.... поарно леб да замесам!!!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Вто Јан 20 2015, 21:16

a be ne tuku motaj spirali, kazi 'ne stavam" i gotovo. Suspect
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Вто Јан 20 2015, 21:20

Не се замарам за да клавам мои слики и готово!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот