Ме бендисва

Страна 5 of 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by king on Сре Јан 21 2015, 15:46

Ова ич не ме бендисва...

... сликата е денес направена, делот помеѓу трансфузиологија и хирургија...
..до пред извесно време тоа беше паркче ...


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9394
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Сре Јан 21 2015, 15:47

pa... toa e parkingot de..
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by king on Сре Јан 21 2015, 16:13

друго ми беше зборот ....

..клинички центар е замислен како збир од  „павиљонски“ болници ... измеѓу клиниките беа паркови со клупи .... јблг ... не е џабе клинички во подножјето на Водно ..
...туку сега веќе нема сврха тој муабет ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9394
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Сре Јан 21 2015, 16:18

znam sto ti bese zborot.
snema prostor,
mnogu pacienti, mnogu avtomobili a parkingot-se naplakja Wink
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Вто Јан 27 2015, 16:45

http://www.motika.com.mk/15-volshebni-ulici-od-celiot-svet-ukraseni-so-drvoredi-i-cvekinja/

На првата слика... вистерија...ја имам Very Happy Very Happy Very Happy

Преубо изгледа а и мириса ммммм Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Чет Јан 29 2015, 11:36

Ми се чита искрено па зато многу ме бендисва

http://off.net.mk/links/nabrzinka/29453

и ме потсети на ова

http://www.motika.com.mk/kako-mazh-menuva-peleni/

Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by concrete on Чет Јан 29 2015, 13:03

чучулига напиша:Ми се чита искрено па зато многу ме бендисва

http://off.net.mk/links/nabrzinka/29453

и ме потсети на ова

http://www.motika.com.mk/kako-mazh-menuva-peleni/

Laughing Laughing Laughing
...ај не заебааајј.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Чет Јан 29 2015, 14:06

Ич не зафркавам...

Ме бендисва и то е.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by concrete on Чет Јан 29 2015, 15:51

чучулига напиша:Ич не зафркавам...

Ме бендисва и то е.
...се заприметуе.. како не, тебе те бендисват сите ситуации каде мушки се пропуштаат низ центрифуга за сушење алишта, ај да не спомнуам други куќни апарати.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Чет Јан 29 2015, 15:55

Немој така...

ја ценам и бендисвам искреноста на двајцата погоре постирани.

То е причината зоште се овде клаени.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by concrete on Чет Јан 29 2015, 15:57

чучулига напиша:Немој така...

ја ценам и бендисвам искреноста на двајцата погоре постирани.

То е причината зоште се овде клаени.
..приказни за кремчиња... Wink
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Пон Фед 02 2015, 17:23

Овие стално ми се буричкат во душата


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by concrete on Пон Фед 02 2015, 17:30

чучулига напиша:Овие стално ми се буричкат во душата
 А кој тоа од нив најмногу:  фармерот, кучето, волкот , коњите или ПИВОТО ??? Wink
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Пон Фед 02 2015, 17:31

me bEndisfa

avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Пон Фед 02 2015, 17:33

UUUahahaha!!!
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Пон Фед 02 2015, 17:34

hihihihihii..
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Пон Фед 02 2015, 17:35

concrete напиша:
чучулига напиша:Овие стално ми се буричкат во душата
 А кој тоа од нив најмногу:  фармерот, кучето, волкот , коњите или ПИВОТО ??? Wink

Laughing Laughing Laughing

Тие шо ја прат рекламата на нив мислев.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Пон Фед 02 2015, 17:41

hihihhii,... lele be, puknav Twisted Evil Twisted Evil vidi ja  frau Shmizl kako se chepati tipov car!!
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Пон Фед 02 2015, 18:32

i definitivno,nesto sto treba da bide ucebnik, upatstvo priracnik za sekoj dom em domakini....ova e garancija za mir u kukja, sigurna idnina i pokolenija, em zdrava nacija. I love you
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Пон Фед 02 2015, 19:55

Јас се си мислев дека ваквите примероци се истребени.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Пон Фед 02 2015, 20:00

na niv ostanuva svetot, toa e idninata.
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Пон Фед 02 2015, 20:04

Ахам, сигурно.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Пон Фед 02 2015, 20:23

ej. nemoj sega kako jarec da me bucas , feministicki


Последната промена е направена од VOL на Пон Фед 02 2015, 20:30. Мислењето е променето 2 пати.
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Пон Фед 02 2015, 20:25

Сакаш вервај сакаш не.

Кај бе таквите ќе најдат жени м?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Пон Фед 02 2015, 20:34

чучулига напиша:Сакаш вервај сакаш не.

Кај бе таквите ќе најдат жени м?

Vrabec.
vakvite, zenite gi naogjaat, a ne oni zeni da si baraat.
muz, bre, kapitalec!
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот