Ме бендисва

Страна 6 of 17 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Пон Фед 02 2015, 20:39

Ахам сигурно.

Ти вервам.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Пон Фед 02 2015, 20:40

zimi  Han Aco .
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Сре Фед 04 2015, 01:40

lektira.
I naravoucenie
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by gestapo on Чет Фед 05 2015, 17:59

avatar
gestapo

Posts : 175
Join date : 2015-01-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Чет Фед 05 2015, 18:02

Fuk!
 Ruskie idut! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by king on Саб Фед 07 2015, 12:01

YouTube револуција: Новата функција ги воодушеви корисниците

http://supermen.tocka.com.mk/46/150210/youtube-revolucija-novata-funkcija-gi-voodusevi-korisnicite

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9372
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Пон Фед 09 2015, 13:08

Ме бендисва рекламата

http://www.motika.com.mk/kako-cvekinjata-ja-shirat-ljubovta/

и да, можи да си клајте на мукает да напрајте нешто во котекстов за неколку дена.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by concrete on Пон Фед 09 2015, 18:26

чучулига напиша:Ме бендисва рекламата

http://www.motika.com.mk/kako-cvekinjata-ja-shirat-ljubovta/

и да, можи да си клајте на мукает да напрајте нешто во котекстов за неколку дена.

О Ромео што ниси Алфа-Ромео Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6690
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Пон Фед 09 2015, 18:28

Не го сквернави балкунот на Јулија молим... треба да се верва во такви работи! 

(едни дечки тамошни ми кажаја дека то всушност не е балкунот на Јулија Crying or Very sad )

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Пон Фед 09 2015, 18:32

restavriran ,e u barok...
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Пон Фед 09 2015, 18:35

Зафркаваш Вол?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by concrete on Пон Фед 09 2015, 18:35

чучулига напиша:Не го сквернави балкунот на Јулија молим... треба да се верва во такви работи! 

(едни дечки тамошни ми кажаја дека то всушност не е балкунот на Јулија Crying or Very sad )
Па сигурно бе дека не е , тоа воопшто не е куќата на Капулети... Си била таму??  Башка балконот е во дворот во кој Ромео би требал да биде Петар Пан за да дојде под балконот......во двор обиколен со високи куќи кои не се баш за прескокнување.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Се е превара моја Чучулиге се е само ала-бомба на Зајкобани познатиот Тхе Бомбер.... Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6690
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Пон Фед 09 2015, 18:35

maalkicka..
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Пон Фед 09 2015, 18:42

concrete напиша:
чучулига напиша:Не го сквернави балкунот на Јулија молим... треба да се верва во такви работи! 

(едни дечки тамошни ми кажаја дека то всушност не е балкунот на Јулија Crying or Very sad )
Па сигурно бе дека не е , тоа воопшто не е куќата на Капулети... Си била таму??  Башка балконот е во дворот во кој Ромео би требал да биде Петар Пан за да дојде под балконот......во двор обиколен со високи куќи кои не се баш за прескокнување.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Се е превара моја Чучулиге се е само ала-бомба на Зајкобани познатиот Тхе Бомбер.... Very Happy Very Happy Very Happy

Бев да ја видам Верона и балкунот ко имав 21.

И се најдоја то дечките онака, на поминвање (додуша подзастанаја и напраја муабет) да ми кажат дека не е балкунот на Јулија.

Тогаш ми беше сосем во ред и кул... денес се прашвам дали ќе бев поинаква ако не ми кажаја тие тогаш.

Ја имам посетено Верона уште неколку пати од тогаш ама никогаш поќе не ми беше интересен ни балкунот ни Јулија.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Пет Фед 13 2015, 09:58

Ево конкрит и поќе да не си рекол дека само ги кудам мажите.

http://off.net.mk/zezalici/kanta/profesija-tatko

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Чет Фед 19 2015, 15:50

Многу ме бендисва... големо браво за уметичката и нејзиниот проект

http://www.motika.com.mk/fotografirav-zheni-od-37-zemji-za-da-pokazham-deka-ubavinata-ja-ima-nasekade/

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by king on Чет Фед 19 2015, 15:55

чучулига напиша:Многу ме бендисва... големо браво за уметичката и нејзиниот проект

http://www.motika.com.mk/fotografirav-zheni-od-37-zemji-za-da-pokazham-deka-ubavinata-ja-ima-nasekade/
Лево ... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9372
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by чучулига on Чет Фед 19 2015, 15:59

Laughing Laughing Laughing

уште фотографии

http://theatlasofbeauty.tumblr.com

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by concrete on Чет Фед 19 2015, 16:49

...убаина, сува светска лепота..., а некоја џукела се спрема да ги испржи због бизнис  со гас и дијаманти, се надевам не оној заокружениот од кинг... Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6690
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Вто Фед 24 2015, 19:53

Miraz 2000 I love you edno od najdobrite kombinacii
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Вто Фед 24 2015, 20:18

povtorno trikolori
"begalceto"  I love you na sredinata na klipot e Alpha Jet
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Вто Фед 24 2015, 20:39

rusi na ALBATROSI I love you I love you I love you( triesdevetki se ovie..)
edno..prosto..ednostavno...cehoslovacko avionce. I love you I love you
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Вто Фед 24 2015, 20:55

mi se "bendisva" Laughing Laughing Laughing
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by VOL on Вто Фед 24 2015, 21:19

eve go "Alfetoo" cheers I love you I love you I love you cheers
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by concrete on Вто Фед 24 2015, 21:36

која бе Алфаџеет ова   едрилицава е леташка , а и клинциве ја летаат...

avatar
concrete

Posts : 6690
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ме бендисва

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 17 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот